PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - dudek534 - 09-09-2010

Mam problem z fmcb. Żeby właczyć gre musze wejsc w menu karty. Kliknać esr po chwili pojawia sie opcja cd/dvd, klikam w nia i wkłdamam płyte ktore nie zawsze sie włacza bo konsola sie resetuje i powraca spowrotem do menu karty. Nie kiedy to musze z 10 razy klikac na esr. Inaczej nie da sie właczyć u mnie gry. Co mam zrobić, może coś pozmieniać w ustawieniach? Pomóżcie
Mam problem z fmcb. Żeby właczyć gre musze wejsc w menu karty. Kliknać esr po chwili pojawia sie opcja cd/dvd, klikam w nia i wkłdamam płyte ktore nie zawsze sie włacza bo konsola sie resetuje i powraca spowrotem do menu karty. Nie kiedy to musze z 10 razy klikac na esr. Inaczej nie da sie właczyć u mnie gry. Co mam zrobić, może coś pozmieniać w ustawieniach? Pomóżcie!


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Woocash88 - 09-09-2010

Karta pamięci oryginalna?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - yaszura - 10-09-2010

(09-09-2010, 17:45)crustboy napisał(a): 1.możliwe że tak choć nie wiem co BOOT ma wspólnego z grą
2. brak ESR
3. gra jest NTSC

1. Czyli mam szukać innego FMCB? Macie jakiś swój sprawdzony?
2. znaczy nie patchowana? Nie możliwe grałem na innej karcie bez problemu.
3. Gra była zmieniona na PAL, inne były od początku PAL.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Scooby - 26-09-2010

czy ktoś może podpowiedzieć jak wgrać sobie jakiś obrazek do menu do FMCB?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - drakon - 26-09-2010

Pokaż mi, gdzie przeczytałeś, że jest taka możliwość.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Scooby - 26-09-2010

gdzieś widziałem, ale nie pamiętam gdzie. Nie mam pewności, że to nie był jakiś montaż, ale widziałem z obrazkiem God of War, albo Final Fantasy...
A teraz już mam pewność, że jest taka opcja, że nawet w menu mozna zrobic taki obrazek, a np. w smsie inny. Moj kolega mial tak wgranego FMCB.


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - drakon - 27-09-2010

Nie mówisz chyba o FMCB (OSD), tylko o skórkach do uLE i SMS-a...


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - mistrzu al capone - 27-09-2010

takie pytanko majac free mc bot kazda gre z regionu odpale ?
no konsola PAL a gra ntsc bez U


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - rascal0pl - 27-09-2010

Witam, od kilku dni probuje znalezc sposob zeby uruchomuc ulelfa bez swap magic, probowalem podminiac oryginalna gra na dvd z ulelfem, niestety nie ma sznas na uruchomienie w ten sposob. Probowalem podmieniac plik na jeden plycie z gra [jest demo nfs: u2 na plycie z gra burnout takedown] uruchamiajacy, niestety tez nie podziałalo.

Jest jakis sposob zeby bez swap magica i mod chipa uruchomic instalacje freemcboot ?


RE: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - kwaczy - 21-10-2010

Witam.Bedzie to moj pierwszy post wiec nie spodziewajcie sie ciekawostekBig Grin.chcialem zapytac co moze byc nie tak mianowicie:
mam konsole ps2 slim nie najnowszy i jest ona nie przerobiona. dalem karte kumplowi ktory ma przerobiona konsole i wgral mi FMCB laduje sie wszystko i sa wszystkie opcje. problem polega na tym ze jak robie obraz ISO oryginalu patchuje nagrywam x4 wkladam do konsoli odpala sie menu po czym chyba automatycznie odpala sie gra i robi sie czarne tlo i na tym koniec. nagralem gre bez patchowania i mowi mi ze zly dysk
i teraz pytania:
1 czy zle nagrywam plyte
2 FMCB zostal zle zainstalolwany
3 cos czego moj ciemny umysl nie byl w stanie pojac ;]
z gory dzieki za pomoc