PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Bart - 04-04-2010

Penie robisz coś źle. Spróbuj jeszcze raz. Już nie jeden taki był na forum, któremu za pierwszym razem się nie udało, ale po kilku próbach już działa. Tongue


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Repo - 04-04-2010

A to nie jest wina loadra? Możliwe, ze to jego PS2 nie czyta?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Bart - 04-04-2010

To raczej najmniej prawdopodobne.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Repo - 04-04-2010

Spróbuje nagrać jeszcze bez patchowania Wink


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Bart - 04-04-2010

A co masz FMCB? Jak tak, to wcale nie próbuj...


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Repo - 04-04-2010

Mam FMCB z ESR i mam też SwapMagic 3.8


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - owen875 - 05-04-2010

wszystko pięknie ale kiedy wkładam oryginalna płytę dvd po uprzednim zainstalowani FMCB i także przytrzymując L2 to normalnie odpala mi grę i [łyta wcale się nie zatrzymuje


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - B-boy Oczi - 10-04-2010

Kurde mam problem mógłby mi ktoś przycytować co tu niby pisze o tym jak nagrac fmcb za pomocą swap magic?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Yaco696 - 03-05-2010

Może mi ktoś jakoś wytłumaczyć to bo nie czaje
1. Czy te zaślepki muszą być czy jak ich nie będzie muszę patchować gry? Bo tak to odbieram.
2. Mam normalnie pobrać te 3 pliki w sumie wypalic normalnie na CD jak dane w Nero wsadzić w przerobioną konsole, sformatoać karte pamięci, zainstalować. Potem juz tylko włożyć kopie włączyś SMS potem FC i grać?
Dzięki za wyjaśnienie gdyż jestem laikiem jesli chodzi o konsole

EditTonguerzeczytałem jeszcze raz i widze tak ze nie muszę patchowac czy włoze najpierw orginalną gre. Wiec inne pytanie czy jak będe patchował to tez musze robic te zaślepki czy wystarczy wlozyc kopie wwybrac program i grac?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Yaco696 - 04-05-2010

Chłopaki prosił bym o pomoc. Zrobiłem jak napisane w pierwszym poscie odwiedzilem kolege kolegi co ma Ps2 grubą nagralem te pliki na Cd format karty pamięci. Dałem normal instal ładnie sie zainstalowało. No i u niego przy właczeniuz moją memorka pokazuej sie to logo FreeMCBoot a gdy wkladam do mnie to nic za pierona sie nie pokazuje. Gdy wejde w karte pamieci pokazuje mi, że mam na karcie 3 Foldery: SYS-CONF. BOOT i Free McBoot. Ale gdy włączam Ps to nie pokazuje sie zande logo nie mam opcji w PS2 Browers? Coś nbie tak z konsolą czy co proszę o pomoc