PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - warn - 14-11-2009

Pytanko mam następujace czy sposobem pierwszym odpalimy gierki o dowolnej wielkości? Zarówno nagrane na cd jak i dvd?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Ray - 14-11-2009

wciskam L2 ale płyta zatrzymuje się na niecałą sekunde i żaden SMS sie nie włącza.
Keye są włożone poprawnie bo na swapie działają...co robić??


Warn: chyba o dowolnej, wkładasz cd grasz w gre na cd, wkładasz dvd grasz na dvd


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - warn - 16-11-2009

A jest tam gdzie powinien być? Keye to Keye nic nie maja do tego że program nie startuje.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - GENERiC - 16-11-2009

Ściągałeś gotowca, czy robiłeś sam?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - warn - 16-11-2009

Chyba robił sam jak nie ma pliku to jak go odpali, pojawia Ci się logo przy odpalaniu konsoli?
Paczki które są są OK ja zainstalowałem z nokii N95 8GB bo wasnie zauwazyłem że gdzies zgubiłem pendraka a po CD do sklepu iść mi się nie chciało.

Ale mam tez pytanie jako że jedna karta działa mi na wszystkich konsolach wnioskuje że instalacja nie jest przypisana do jednej konsoli, moje pytanie jest takie czy jak skopiuje te 3 ikonki z jednej karty na drugą to normalnie powieli się ta karta i będzie działać jak ta gdzie oryginalnie było to zainstalowane? czy konieczny jest proces instalacji?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Woocash88 - 16-11-2009

Konieczny jest proces instalacji, skopiowane nie będzie działać.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - GENERiC - 17-11-2009

@warn: N95 8GB jest kompatybilne? Uff...sehr gut. Wreszcie rozwinę możliwości tego telefonu. Dzięki za info. :]


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - wuPiotrek - 17-11-2009

właśnie, właśnie, jak to jest z instalacjami multi, które miały śmigać na innych konsolkach, a ta mniejsza instalacja tylko na jednej? mam tą mniejsza instalacje (instalowaną na modelu 70004) i śmiga mi na drugiej pstwo 77004 (czy jakos tak Tongue)


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - GENERiC - 18-11-2009

No i tu jest między innymi jeden z wyjątków.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - DembolMaster - 19-11-2009

(17-11-2009, 23:13)wuPiotrek napisał(a): mam tą mniejsza instalacje (instalowaną na modelu 70004) i śmiga mi na drugiej pstwo 77004 (czy jakos tak Tongue)

ja mam właśnie podobnie, bo instalowałem na swojej ps2 a działa na innym modeluBig Grin