PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - GENERiC - 21-09-2009

Checknąć znaczy sprawdzić. Czyli masz sprawdzić program PSXLauncher.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Jujo480 - 28-09-2009

I to sprawdze Big Grin


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - kaczorekthc - 07-10-2009

A ja mam problem ktory sie jeszcze nie pojawil... (!!!) ;p

Robie wszystko jak powinno byc:
zpachowana gre wrzucam probuje odpalic przez ESR i w polu STATUS pojawia mi sie informacja "UNKNOWN MEDIA IN DRIVE" i oczywiscie czarny ekran brak reakcji plyty, konsoli.

Tak jakby wogole nie poznawalo plyty.

Plyta SONY Nagrywane Alcoholem 120 % predkosc 4x profil PlayStation 2.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Bart - 07-10-2009

Ty oby na pewno masz FMCB ???


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - kaczorekthc - 08-10-2009

Oczywiscie ze tak...


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - LaPrzemo - 15-10-2009

A ja chcę zrobić sobie FreeMcBoota na karcie pamięci.
I chciałem się zapytać czy da się uszkodzić konsole przy wgrywaniu tego na kartę?
Jest to bezpieczne dla konsolki?
Po wgraniu tego już cały czas będę miał po włączeniu na ekranie menu freemcboot? Będzie się dało przywrócić konsole do poprzedniego stanu?
Ja tam mam swapa , ale dla kumpla chciałem kartę przerobic na mojej slimce bo on ma krowe i tam jest więcej roboty przy tym.

Strzała


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Bart - 16-10-2009

To nie szkodzi konsoli, ani karcie. Będziesz wszystko miał normalnie. Wink


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - groszek2110 - 16-10-2009

Witam ja mam taki problem a mianowicie podczas instalowania FMCB wszystko idzie poprawnie (caly proces konczy sie domyslnie instalacja) lecz wylaczeniu konsoli i wlaczeniu nie ma tego menu FMCB ESR SMS itd jest poprostu standardowo Browser i System Configuration a gdy wchodze w browser i ikonke memorki normalnie sa 3 ikonki FMCB tak jak by bylo zainstalowane. Natomiast gdy resetuje konsole na poczatku pojawia sie ladnie logo FMCB a potem ten bialy ekran z file browser itd (LAUNCHELF.CNF) zadna gra (oczywiscie wczesniej zpatchowana) nie chce sie odpalic nie wiem kapletnie dlaczego tak sie dzieje instalowalem fmcb i z plyty i z mp3 i nic .. prosze o odpowiedzi i dziekuje z gory

a 2 sprawa jest jak odpalac gry z psx na fmcb
dzieki z gory


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Woocash88 - 16-10-2009

Przypuszczam że karta nieoryginalna i stąd te problemy, możesz włączyć grę przez fmcb, wkladasz płytę do konsoli i naciskasz restart, włączy się ulelf, wchodzisz w mc0, boot i włączasz ręcznie esr i gra powinna się odpalić.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - groszek2110 - 16-10-2009

tak jest karta nie orginalna wlasnie kilka min temu przez przypadek wszedlem w ESR i sie odpalilo dokladnie tak jak napisales raz jest normalne menu raz nie ma ale odpalam przez ESR. Dzieki bardzo

a mianowicie jescze tych gier z psx jakis tam program jest PSXLauncher czy jakos tak Tongue napisal by ktos jak to zainstalwoac i jak odpalac i wogole albo o link bym prosil jak juz jest taki watek
dzieki