PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Instalacja FMCB, czyli odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! (/thread-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic)



RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Jarek882 - 30-12-2008

jak pokazuje sie logo playstation2Wink


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - macx95 - 30-12-2008

(30-12-2008, 05:32)Jarek882 napisał(a): tez tak mam ze nie wyswietla.wtedy naciskam bodajze r2lub l2 i wtedy sie pojawiajaWinka co do instalacji to moze sciagnij jeszcze raz ta paczuszke z internetu nagraj na płytke z predkoscia x4 i moze wtedy zadziałaWink

Nie wiem czemu, ale nie mogę płyt CD wypalać na 4x. Wypalam Ashampoo Burning Studio 6/8. Alcoholem nie wiem jak po prostu chyba się nie da ;p I to chyba właśnie jest wina tego ;/.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Cukier - 30-12-2008

Płyt CD nie wypala się na x4 Smile
Na x4 jadą tylko DVD. W kocu DVD ma max 8 chyb czy 16. A CD 52 xD
Wypal CD na najmniejszej jaka ci sie pokazuje.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - macx95 - 30-12-2008

(30-12-2008, 07:42)SobeK napisał(a): Płyt CD nie wypala się na x4 Smile
Na x4 jadą tylko DVD. W kocu DVD ma max 8 chyb czy 16. A CD 52 xD
Wypal CD na najmniejszej jaka ci sie pokazuje.

No to wypalam na 8x i to samo ;/. Ale teraz to mi się przy starcie uruchomił tylko że za którymś razem. Trudno będę musiał se orginala kupić ;/.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - kukus - 30-12-2008

Ok wszystko pieknie smiga laser sie cofa. a gdy zamkne klapke to juz nie chodziSadSad


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - macx95 - 30-12-2008

Ok zainstalowałem z pena tak jak Sobek radził i bez błędów poszło. Włącza się tak co 3 raz gdzieś jak zresetuje. No ale gier już mi się nie udaje włączyć. Robię tak jak w tutorialu czyli: Jak konsola jest wyłączona to wsadzam orginalną grę, potem włączam konsole, i jak jest obrazek FMCB to przytrzymuje L2 wchodze do SMS'a i podmieniam płytkę na kopie, zamykam klapkę,wciskam start i exit SMS, konsola sie restartuje i jak jest obrazek FMCB to przytrzymuje R2 no i za pierwszym razem pokazał się błękitny ekran a teraz jak robie z inna grą to czarny ekran :/.


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Jarek882 - 30-12-2008

no tak zapomniałem ze to cd a nie DVD sorry za wprowadzenie w błąd.to nie wiem macx95 co to moze byc. a patrz wyjmij karte ze slotu włącz konsole wejdz do browser wsadz karte z free mcboot i włoz gre zamknij klapke i zrestartuj konsole tylko jej nie wyłączajWink


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - macx95 - 30-12-2008

(30-12-2008, 08:34)Jarek882 napisał(a): no tak zapomniałem ze to cd a nie DVD sorry za wprowadzenie w błąd.to nie wiem macx95 co to moze byc. a patrz wyjmij karte ze slotu włącz konsole wejdz do browser wsadz karte z free mcboot i włoz gre zamknij klapke i zrestartuj konsole tylko jej nie wyłączajWink

Teraz wszystko ładnie. Już wiem chyba czemu mi esr nie odpalał - bo za wcześnie klapkę zamykałem. Teraz jak zamykam po naciśnięciu Start jest ok.

Edit:

Qrde, nie wiem czemu, ale chodzi mi tylko z tych gier co na razie mam WWEvsSmackDown. Nie rusza mi Monster hunter i Soul Calibur 3. może też ktoś wie dlaczego obraz w 2 wyżej wymienionych grach jest obcięty na górze i na dole?


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - kukus - 30-12-2008

No to może powie mi ktoś dlaczego jak zamkne klapke to zatyczka juz nie dziala????


RE: Odpalanie kopii bez SWAP MAGIC! [Update] - Jarek882 - 30-12-2008

macx95 bo przed nagraniem musisz gre spatchowac.albo jak masz gre w NTSC to przerobic ja na palWink