PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie seriale oglądacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Jakie seriale oglądacie? (/thread-jakie-seriale-ogladacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakie seriale oglądacie? - Ged - 14-05-2011

Obejrzałem całe lost po genialnych 3 sezonach równia pochyła w dół (cofanie w czasie wtf), teraz oglądam Dr Housa i nowy serial Gra o Tron - jeśli ktoś lubi fantasy to polecam bo naprawde dobrze sie zapowiada


RE: Jakie seriale oglądacie? - Rey619 - 11-07-2011

A ja oglądam Świat według kiepskich i ludzi chudego.Tongue


RE: Jakie seriale oglądacie? - Dah-Ridah' - 12-07-2011

Nie mogę przeboleć, że Skazany Na Śmierć leci o pierwszej na Polsacie, zarywanie nocki to głupota, ale może się skuszę, bo jestem sajkofanem.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 07-08-2011

(12-07-2011, 10:17)Dah-Ridah napisał(a): Nie mogę przeboleć, że Skazany Na Śmierć leci o pierwszej na Polsacie, zarywanie nocki to głupota, ale może się skuszę, bo jestem sajkofanem.

Kim jesteś?

"The Wire" ostatnio katuję i jest to kawał naprawdę mistrzowskiego serialu. Polityka, narkotyki i niezłomni policjanci na ich tropie. Genialnie odwzorowuje powiązania polityków ze służbą mundurową, a nawet narkotykowi bossami. Masa wyrazistych postaci i mnóstwo świetnych scen. To trzeba mieć łeb, żeby napisać scenariusz do takiego serialu.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Draco - 02-05-2012

Ostatnio odkryłem dzięki TVP świetny serial Terra Nova. Jest on emitowany w piątki około godziny 16 na TVP1, ja oczywiście już po obejrzeniu pierwszego odcinka zaopatrzyłem się w cały sezon. Niestety telewizja FOX pomimo protestów fanów postanowiła zakończyć produkcję serialu na pierwszym sezonie.

Innym jednosezonowym serialem który ostatnio znalazłem jest już dosyć stary Firefly, póki co zapoznaję się z nim.

Jest oczywiście wiele seriali które obejrzałem nie raz w całości i często do nich wracam, są nimi na przykład:

- That 70s Show (obejrzałem 4 razy, w moim prywatnym rankingu najlepszy serial jaki oglądałem)
- Przyjaciele (3 razy)
- Ostry dyżur (2 razy)
- CSI Las Vegas (3 razy)
- Big Bang Theory
- Two and a Half Men (zacząłem regularnie oglądać od 9 sezony)
- Pingwiny z Madagaskaru


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 02-05-2012

Jak dla mnie "Terra Nova" jest nudna. Owszem wygląda wizualnie ładnie na pierwszy rzut oka, ale fabuła czy ogólnie akcja strasznie przewidywalna i odtwórcza. Nie dałem rady nawet dobejrzeć tego 1 sezonu, utknąłem po kilku odcinkach. Nie dziwię się, że serial został zdjęty. Był firmowany nazwiskiem Spielberga, wpompowano w niego masę kasy na efekty, a wyszedł serial poniżej średniej.

Podobnie z serialem "Falling skies", który również nie spełnił moich oczekiwań, a jakaś ze stacji chyba ostatnio wykupiła do niego prawa. Ogólnie telewizja zaczyna mądrzeć i wprowadza do swoich skostniałych ramówek coraz ciekawsze czy głośniejsze zagraniczne produkcje. Polecam "Breaking Bad", który doczekał się w końcu premiery w ogólnodostępnej polskiej tv - Polsat godzina 22:00 bodajże. Co prawda lektor i zapewne wersja ocenzurowana to nie to samo co oryginał, ale można luknąć, żeby przekonać się i obejrzeć serial już w oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Jak dla mnie majstersztyk, jeden z najlepszych seriali, jaki widziałem i oglądam, bo kolejny sezon rusza w lipcu.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Draco - 02-05-2012

Mi osobiście Terra Nova bardzo przypadła do gustu i chętnie bym zobaczył kontynuacje tego serialu. Ostatnimi czasy zacząłem także oglądać pierwsze odcinki Z archiwum X, chyba po prostu lubię seriale z lat 90.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 25-11-2012

Bardzo dobrych seriali jest ostatnio w nadmiarze i naprawdę jest w czym wybierać. Z przyzwyczajenia bardziej oglądam "Dextera", za to "Walking Dead" się znacznie podciągnął z jakością i 3 sezon jest wypełniony akcją po brzegi. Sporo seriali czeka u mnie na swoje lepsze dni typu dawniejsze "6 stóp pod ziemią" czy "Mad Men".


RE: Jakie seriale oglądacie? - Mr.Q - 25-11-2012

Lost kiedyś mnie bardzo wciągnął, nie pamiętam w którym momencie odpuściłem. Najpierw oglądałem na TVP1, później AXN, ponieważ szybciej zaczeli emitować kolejne sezony. Im dalej tym gorzej, zagadek coraz więcej, odpowiedzi brak, do tego doszło cofanie się w czasie.
Zrezygnowałem.


RE: Jakie seriale oglądacie? - ashin - 26-11-2012

Oglądałem Herosów i chyba trzeci czy tam czwarty sezon był ostatnim. Nie była to najgorsza produkcja.
Zacząłem oglądać Zakazane Imperium, świetny serial. Jednak jakoś moje drogi ostatnio nie prowadzą do oglądania seriali. Chociaż ten specyficzny aktor, grający szefa mafii jakoś dziwnie mi pasuje.
Trochę gry o tron oglądałem, ale bardziej wciągnął moją kobietę, aniżeli mnie.
Dextera oglądałem do końca sezonu drugiego i jakoś straciłem chęci. Jednak sama produkcja jako całość była świetna.

Dla mnie najlepszym serialem to były Różowe lata 70'te i obejrzałem wszystkie sezony, swego czasu. Dobry humor, naprawdę polecam.