PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie seriale oglądacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Jakie seriale oglądacie? (/thread-jakie-seriale-ogladacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 07-01-2011

Prison Break'a (nasza swojska nazwa jakoś mi nigdy nie podpasowała) swego czasu też oglądałem. Mało tego, nawet zaznaczyłem w ankiecie jako ten ulubiony, ale wiadomo gusta się zmieniają. Chociaż w tym przypadku bardziej chodzi o jakość, bo tak pięknie spieprzonego serialu to jeszcze nie widziałem. Dotrwałem do końca tylko przez sentyment, aż żal się patrzyło na ten ostatni 4 sezon, szczególnie, że serial przygotował nas na wysoki poziom, jaki niewątpliwie miała 1 i 2 seria. Nawet pół miny Scofielda i brak wyrazu twarzy jego pechowego brata Lincolna mi nie przeszkadzały. Niesamowita adrenalina i emocje oraz świetne postacie, bardzo charakterystyczne postacie drugoplanowe.


RE: Jakie seriale oglądacie? - igor - 08-01-2011

- house
- dwóch i pół
- scrubs
- czas honoru
- polskie drogi
- californication
Smile


RE: Jakie seriale oglądacie? - Samyeu - 09-01-2011

Z polskich to Pierwsza Miłość i Tancerze, których niestety już nie będzie ;(. Okazjonalnie Świat Wg. Kiepskich
Z zagranicznych no to House M.D., Castle i Detektyw Monk.

PS. Ahh zapomniałbym o tym filmie na TVN - "Pamiętniki Wampirów"


RE: Jakie seriale oglądacie? - Realinho - 09-01-2011

z chęcią oglądałem Tajemnice smallville,Lost,Prison Break oraz świat według kiepskich.

Pozdrawiam


RE: Jakie seriale oglądacie? - kitka20 - 16-03-2011

a ja House i The vampire diariesSmile a tak to nie oglądam seriali


RE: Jakie seriale oglądacie? - Rysk - 16-03-2011

ogladal ktos z was ''wyklęci'' ? moim zdaniem swietny serial. grupka mlodocianych przestepcow odpracowujacych prace spoleczne podczas burzy nabywa pewnych zdolnosci z czasem zaczynaja je w sobie odkrywac. niezle hece sie dzieja ''gangsterzy'' by ratowac swoje zycie dopuszczaja sie powaznego czynu potem ktos daje im do zrozumienia ze wie o wszystkim kim jest? czego chce?
naprawde polecam ten serial

serial mozna zobaczyc na Mtv w niedziel o godzinie 22:00
powtorki wtorek godz. 22:00, sobota godz. 22:00


RE: Jakie seriale oglądacie? - Dziaba - 16-03-2011

Świat Według Kiepskich, ale ogólnie mało oglądam telewizji


RE: Jakie seriale oglądacie? - L.Messi - 13-05-2011

Ja się ostatnio bardzo wciągnąłem w oglądanie Detektywa Monka. Naprawdę super serial. A poza tym to w większości komediowe, np. 13 posterunek, Świat według Bundych, ŚW Kiepskich, Mamuśki, Miodowe lata, daleko od noszy. A z tych bardziej obyczajowych, tj. Dr. House, Pierwsza Miłość, Skazany na śmierć.
Kiedyś dużo telenowel południowoamerykańskich oglądałem, ale teraz nie lecą, więc i nie oglądam.

A jeśli liczą się także seriale animowane to Dragon Balla oglądam często na DVD.

Kilka jeszcze by się serialików znalazło, ale to te już raczej okazjonalnie oglądane.


RE: Jakie seriale oglądacie? - eVandeR - 13-05-2011

Ja obecnie ogladam swietne Hawaii Five O , Dr House (sezon 7) , 4400(sezon4) a takze powrocilem do lat 90 i zaczelem ogladac Z archiwum X .


RE: Jakie seriale oglądacie? - neku - 14-05-2011

Aktualnie oglądam koreański serial "Irys" (tele5, 18.15 gdyby kogoś interesowało ^_^)