PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie seriale oglądacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Jakie seriale oglądacie? (/thread-jakie-seriale-ogladacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakie seriale oglądacie? - rajah - 30-07-2008

lubie Monka, Seinfelda, Wszyscy kochają Raymonda, CSI...
generalnie jakoś nie moge się wkręcić w te naj-najpopularniejsze tj. Prison, Lost itp.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 30-07-2008

ppan napisał(a):Ja oglądam "Dr House". Podobno jest bardzo profesjonalny, ale nie wiem, nie jestem lekarzem. Jest to jeden z niewielu seriali, który można oglądać sporadycznie nie wciągając się gdyż każdy odcinek jest o czym innym.

Też nie jestem lekarzem , ale nie trzeba nim być ,żeby docenić jego cholerny profesjonalizm . Co do tego ,że każdy odcinek jest o czym innym to się nie zgodzę , bo śledzimy również życie pywatne bohaterów . No i nie jedyny bo taki typ akcji jest w większości seriali kryminalnych m.in. CSI , Wzór ,Detektyw Monk czy Kości .
Poza tym ten serial to arcydzieło i nikt nie może temu zaprzeczyć Big Grin


RE: Jakie seriale oglądacie? - ppan - 30-07-2008

Trzeba być lekarzem, aby w pełni dostrzec ten profesjonalizm Smile Nie twierdze, że jedyny, ale z tych przedstawionych w ankiecie to tylko Monk taki nie jest. Życie prywatne bohaterów to drugi plan, taki dodatek i tak nikt na to nie zwraca większej uwagi. Chyba, że są jakieś ciekawostkiSmile
Moim zdaniem czynnik, który składa sie na zakwalifikowanie tego serialu jako arcydzieło to wyszukane dialogi Wink


RE: Jakie seriale oglądacie? - TypowyFacet - 01-08-2008

Wracajac do tematu bardzo lubie prison break i lost


RE: Jakie seriale oglądacie? - bwblake - 07-08-2008

aktualnie south park. w internecie i na mtv. pzdr


RE: Jakie seriale oglądacie? - flaa - 14-08-2008

Moim zdaniem Prison jest jednym wielkim tasiemcem, jeszcze 1. seria mogła być - teraz ciągną to bez sensu.
Lost podobnie, do niedawna mój ulubiony serial ale również dochodzę do wniosku, że tylko 1 i 2 seria były naprawdę porządne. Kolejne straciły ten cały klimat tajemniczości i grozy ; )
Teraz na pierwszym miejscu stoi dr House - może być jeszcze ze 5 kolejnych serii i wątpię, żeby mi się znudziło.
Może ktoś jeszcze zna "Just shoot me", taki fajny krótki serial komediowy. Za nim również przepadam ;>


RE: Jakie seriale oglądacie? - Monhamen - 18-08-2008

(07-08-2008, 13:55)bwblake napisał(a): aktualnie south park. w internecie i na mtv. pzdr

Na mtv jest okropny dubbing czy jak to się nazywa Wink ja nie mogę oglądać tej kreskówki z takim jazgotaniem faceta ;]


RE: Jakie seriale oglądacie? - Sanosuke - 18-08-2008

Zdecydowanie "Detektyw Monk" oraz jak trafię zmieniając programy na jakieś seriale komediowe ;]


RE: Jakie seriale oglądacie? - polly - 19-08-2008

ja lubię Monk -a, CSI (NY, Miami, LV - oglądałem prawie wszystkie odcinki Big Grin), Kości Tongue, Dr. House to chyba tyle Wink jakoś nigdy nie oglądałem Lost -ów czy Prison Break -a, nie wiem dlaczego, ale jakoś mi nie podeszły Wink
Pzdr.


RE: Jakie seriale oglądacie? - PLAY3R - 21-11-2009

Ja aktualnie oglądam Lost'a Big Grin ciekawy serial chodź dla niektórych skomplikowany Tongue