PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie seriale oglądacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Jakie seriale oglądacie? (/thread-jakie-seriale-ogladacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakie seriale oglądacie? - Eustachy - 30-07-2015

The Strain po angielsku. Dobra alternatywa The Walking Dead.


Jakie seriale oglądacie? - Spaidi - 30-07-2015

To muszę sie tym zainteresować ;o


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jakie seriale oglądacie? - Simion - 09-09-2015

Gravity Falls w oryginale. W każdym odcinku ukrywają nawiązania do różnych gier/filmów/seriali. No i przedewszystkim to animacja w starym, dobrym porąbanym stylu.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kraszu - 17-09-2015

Po moich ukochanych LOST'ach ogarnąłem wszystkie sezony Prison Break.

Pomimo wielu negatywnych opinii serial mi się podobał do samego końca. Pewnie, że nie było tak soczyście jak na początku. Odczuwalne było jechanie na sukcesie dwóch pierwszych sezonów, ale jednak zawsze z przyjemnością oglądałem każdy kolejny odcinek. Serial jak najbardziej udany i warty obejrzenia do samego końca.

Dosłownie wczoraj skończyłem czwarty (ostatni) sezon Spartakusa. To zdecydowanie moje klimaty. Starożytność, miecze, tarcze i piękne kobiety. Wszystko okraszone widowiskowymi walkami, w których posoka leje się litrami. Największym minusem wpływającym na ocenę całości są zmiany aktorów. Nowy Spartakus nie przekonał mnie do siebie. Nie udźwignął tej roli, nie przyćmił dokonań swojego poprzednika, który ze swojego zadania wywiązał się rewelacyjnie. Liam McIntyre na ekranie wyglądał jak chłopiec, nie jak najpotężniejszy z gladiatorów. Również aktorka, która grała kobietę Kriksosa nie przypadła mi do gustu. Jej poprzedniczka była śliczna i subtelna. Z następczyni zrobili butną wojowniczkę, która tylko się drze i szczerzy zębiska.

Z gladiatorów najbardziej polubiłem narwanego Kriksosa. Niepokonany gal to kapitalna postać. Oprócz niego ozdobą serialu są szelmowski Gannicus i szlachetny Oenomaus. Jak najbardziej polecam całość przy czym najlepsze są sezony "Krew i Piach", oraz "Bogowie Areny".


RE: Jakie seriale oglądacie? - Łukasz69 - 18-11-2015

Ja zacząłem oglądać "House of Cards". Jestem po kilku pierwszych odcinkach. Podoba mi się lekko psychopatyczna rola Kevin'a Spacey


RE: Jakie seriale oglądacie? - Eustachy - 06-12-2015

Ostatnio oglądam The Walking Dead, American Horor Story: Hotel, Pakt, Pozostawieni, The Knick (kapitalny serial, leci na Cinemaxie), Gra o Tron.
"Pakt" według mnie jest to dobry serial, na HBO GO są już wszystkie odcinki. Idealny serial na przerwę przed drugą połową TWD. Jeżeli chodzi o Żywe Trupy czekam na Negana.
Ze starszych seriali to głównie polskie seriale komediowe: Miodowe lata, Kiepscy, 13 posterunek, itp...
Ogólnie jeszcze jakieś 5 lat temu oglądałem maks. 2 seriale.
Oglądam też kreskówki, ale głównie Tom i Jerry, Zwariowane Melodie, Disney.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Mr.Q - 19-02-2016

Banshee ktoś ogląda? Właśnie zaczynam Smile Po Banshee chciałbym wrócić do Gry o Tron. Nie ogladalem też House od Cards. Sporo zaległości...


RE: Jakie seriale oglądacie? - wowwotlk - 19-02-2016

Ja wczoraj skończyłem TWD co prawda jest tam kilka idiotyzmów ale nie będę o tym opowiadał bo nie chce rzucać spoilerami.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Jakie seriale oglądacie? - MrWahacz - 21-02-2016

Obejrzałem 5 pierwszych odcinków nowego sezonu Z Archiwum X. Muszę przyznaj, że serial jest rewelacyjny - może wynika to trochę z sentymentu, ale klimat starych sezonów naprawdę tu czuć, sprawy są ciekawe i jest bardzo dobrze. Szkoda, że ten sezon będzie miał tylko 6 odcinków Sad


RE: Jakie seriale oglądacie? - Mr.Q - 23-02-2016

Kto oglądał Słoneczną Włócznię?;p