PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie seriale oglądacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Jakie seriale oglądacie? (/thread-jakie-seriale-ogladacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Jakie seriale oglądacie? - Mr.Q - 26-11-2012

A czy ktoś oglądał Miami Vice? Jeśli tak, to jakie wrażenia? Mam cały sezon na HDD, ale coś czasu nie mam żeby zacząć.
Gry o Tron obejrzałem cały pierwszy sezon, spodobała mi się.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Dominik37 - 24-08-2013

Z tych wymienionych w ankiecie oglądam tylko Skazanego na śmierć, jak byłem młodszy, to próbowałem zgadnąć, co będzie w następnym odcinku.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 24-08-2013

Ankieta była robiona bagatela 5 lat temu, więc nie sugerowałbym się nią zbytnio. Wtedy był szał na Prison Breaka/Zagubionych, a dzisiaj już raczej z pobłażaniem się na nie patrzy głównie z powodu beznadziejnych zakończeń i spadku formy z sezonu na sezon. Ja obecnie kończę Dextera i Breaking Bad i są to zupełnie różne 2 ostatnie sezony. 8 sezon Dextera to już jakaś parodia, masa głupkowatych scen i niepotrzebnych wątków, ale w sumie to już tak od przynajmniej 2 lat. Druga połowa 5 sezonu Breaking Bad to z kolei pełnowartościowy dramat jak się patrzy. I o zakończenie przygód Walta jestem akurat spokojny.


RE: Jakie seriale oglądacie? - MInix4510 - 25-08-2013

Ja oglądam Czas Honoru,Czterej Pancerni i Pies i różne horrory np.Ring i najlepiej w kinie tylko potem jak jest ciemno to się boję wrócić do domu Big Grin.A i Rodzinę Zastępczą i Rodzinę Zastępczą Plus XD.


RE: Jakie seriale oglądacie? - Mr.Q - 20-10-2013

Ostatnio zacząłem oglądać Breaking Bad. Zna ktoś? Smile


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kratos - 11-01-2014

20.10.2013

Nie, nikt nie zna ;)

Ostatnio oglądam The Shield z tych seriali już zakończonych. Fascynujące, ile genialnych seriali można wycisnąć na podstawie pracy policjanta. Tym razem mamy cały posterunek w pewnym mieście, sporo bohaterów i co ważne każdy ma w serialu swoje 5 minut. Dragi, brutalne zabójstwa i oczywiście pokój przesłuchań, gdzie odbywa się spora ilość scen i gdzie niejeden cwaniak pęknie. Wolę zdecydowanie taką brudną robotę policji niż chociażby ugrzecznione CSI i wszystko na te modłę.

11.01.2014

"Krew z krwi" - polski serial gangsterski z 2012 roku, o którym wiedziałem tylko tyle, że jest o gangsterach i brawurową rolę zaliczyła tam Agata Kulesza. Nie wiem czy to nie będzie spoilerem, bo ma to miejsce dopiero pod koniec 2 odcinka, ale wszędzie w opisach to dają, więc chyba nie. Trzech kumpli od kilku lat bawi się w przemyt papierosów, idzie im dobrze, ale wiadomo zawsze jest ciągotka, żeby pójść dalej. "Łatwo stać się wielkim, trudno pozostać małym". Jeden z nich przejmuje ogromną ilość heroiny, co oczywiście będzie miało swoje dalsze konsekwencje. Kolejny ginie, a jego długi przechodzą na jego rodzinę. Jego żona, która jeszcze chwilę przed dała mu ultimatum, że albo rezygnuje z biznesu albo ona z dziećmi zrezygnują z niego, teraz musi sama stawić czoła mafii pana Domagarowa. Warto obejrzeć tych 8 odcinków, bo to z pewnością jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich kilku lat. Najbardziej podoba mi się, że nie wszystko albo wręcz większość rzeczy nie idzie po myśli Carmen i jest to jak najbardziej prawdopodobne, bo przecież kobieta nie ma pojęcia jak postępować w tym światku. Rola Kuleszy to majstersztyk, ale i reszta aktorów zagrała kapitalnie. Jej ześwirowany braciszek, Domagarow czy Szymon Bobrowski znany też jako "Skalpel" z "Odwróconych".


RE: Jakie seriale oglądacie? - Makaveli - 12-01-2014

Niebawem w Telewizji Polskiej rozpocznie się emisja drugiego sezonu serialu Homeland. Pierwszy sezon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, tematyka bardzo mi odpowiada. Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki! Polecam każdemu, kto lubi tematykę terroryzmu i podobały mu się książki Clancy'ego i nie tylko!


RE: Jakie seriale oglądacie? - Kapitan Krwotok - 12-01-2014

Mnie natomiast całkiem spodobał się serial "Zawód Amerykanin". Dwójka agentów KGB w latach 80tych żyje w Stanach i udaje zwykłe amerykańskie małżeństwo. Całkiem ciekawy serial w klimatach zimnej wojny i szpiegostwa. Może nie jest jakiś rewelacyjny ale oglądało mi się przyjemnie. Poza tym oglądam Grę o Tron chociaż coraz mniej mi się podoba oraz Wikingów i jeszcze kilka innych. Jednak ze wszystkich które widziałem najbardziej podoba mi się Miasteczko Twin Peaks. Jestem teraz w drugim sezonie i robi się coraz bardziej interesująco.


RE: Jakie seriale oglądacie? - DawidoVader25 - 20-01-2014

Na tapecie aktualnie mam Jerycho i Grę o Tron sezon 3. Jerycho to miód na moje serce. Uwielbiam postapokaliptyczne tematy, a tu są obrazowane naprawdę wiarygodnie. Walka ludzi z ludzmi, brak podstawowych mediów które nam wydają się błahe ( Woda, co my możemy bez wody?). po prostu Serial torpeda. Co do Gry o Tron. 3 sezon mi się ciągnie nie miłosiernie, ale muszę go skończyć bo 4 w zanadrzu. Co ja będę mówił. Winter in Comming!


RE: Jakie seriale oglądacie? - mattek - 17-03-2014

Od trzech tygodni, co niedzielę oglądam kolejne odcinki serialu "Sherlock" emitowanego na TVP2. Z racji tej, iż jestem lekkim fanem przygód tego detektywa, a za sobą mam kilka książek z tej serii, nie mogłem obok tej produkcji przejść obojętnie. Po obejrzeniu wczorajszego odcinka, który był ostatnim z pierwszego sezonu, moje odczucia są bardzo dobre. Produkcję ogląda się z zapartym tchem i mimo, że całość dzieje się w czasach teraźniejszych to klimat czuć dalej. W filmie podoba mi się, że nie mamy tutaj zekranizowanych opowiadań z książek Conan'a, ale całkiem nowe sprawy, w które wplecione są jedynie motywy z papierowego pierwowzoru. Jest to całkiem dobre zagranie, ponieważ podczas oglądania nie czuje się monotonni i uczucia "skądś to znam". Wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie, podobnie obsada aktorska. Całość sprawia, że z niecierpliwością odlicza się dni do kolejnej niedzieli, a im do tego dnia jest bliżej, tym bardziej chcemy wiedzieć co tym razem spotka Holmes'a. Jeżeli ktoś lubi tego typu produkcje, niech zainteresuje się tą propozycją. Polecam.