PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 23-08-2012

Bzdura, panowie z UPS są w porządku, oczywiście trafiają się trudne przypadki ale nie powinno być problemu, kurier to nie poczta polska.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 23-08-2012

Zasadniczym problemem poczty polskiej jest czas realizacji przesyłki, a także brak realizacji w weekendy. Dziwnym zbiegiem okoliczności każde z moich ostatnich zamówień, o ile mnie pamięć nie myli, wypadało w czwartki lub w piątki, to też musiałem czekać nieco dłużej przez weekend.

Na oszustów można trafić wszędzie i nie zawsze musi to być użytkownik Allegro, czy też pracownik firmy kurierskiej. W mojej miejscowości była ponoć afera z paniami, u których dokonuje się przelewów, po prostu wpłacona gotówka nie wędrowała tam, gdzie powinna, ale do kieszeni tych pań.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 23-08-2012

Jak wiecie ostatnio kupiłem Gran Turismo 3 w cenie 12 zł, a w tej chwili już zaklepałem sobie Tony Hawk's Pro Skater 3 w cenie 20 zł i Need for Speed Carbon w cenie 12 zł Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 23-08-2012

Szalejesz Yoho. THPS3 to podobno najlepsza część serii, więc zakup bardzo trafiony, Carbon natomiast zebrał trochę batów, moim zdaniem trochę nie słusznie i głównie ze względu na to że pojawił się po świetnym Most Wanted, mimo wszystko jest to kawał solidnego NFSa. Gry przyjadą niedługo?


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 23-08-2012

Po weekendzie, gdyż dopiero w poniedziałek będę wykonywał przelew :/ Ale to nic, trochę czasu i będzie już 5 gier w kolekcji Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 23-08-2012

Wszyscy się chwalą kolekcją, to i ja się pochwalę ostatnimi zakupami...
Ponieważ z lepszą połówką lubimy sobie pośpiewać, to naszym wspólnym graniem na PS2 są gry SingStar... Smile

Co prawda osoby dobierające piosenki mają jakiś dziwny patent na to i np. jest artysta Boys II Men, ale nie ma nigdzie ich przeboju End of the road, czy jakoś tak, ale za to są ich inne mniej znane piosenki. I tak jest z większością artystów. Są, ale z mniej znanymi piosenkami, których się tak fajnie nie śpiewa.

Ale wracając do kolekcji, to udało mi się znaleźć ostatnio na Allegro "Polskiej Hity" i "Polskie Hity 2", cena wydaje mi się, że była atrakcyjna. Nową jedną sztukę można zakupić w okolicach 80-100 zł, a mi się udało kupić obie za 90 zł.
Niestety SingStary trzymają cenę, bo można je odtworzyć na PS3... Sad

A najlepszą okazję udało mi się jakiś czas temu znaleźć w Carrefourze na Allegro, gdzie sprzedawali nowe oryginalne SingStary po... 5-10 zł sztuka! + 5 zł kurier!
Udało mi się wtedy kupić Queen i ABBA. Jak patrzę teraz na Allegro, to nówki chodzą po około 30 zł sztuka.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 31-08-2012

Wczorajszego dnia otrzymałem list polecony od pewnego użytkownika Allegro, a w jego wnętrzu znajdowało się pudełko wraz z grą "Call of Duty 2: Big Red One". Tym oto sposobem moja skromna kolekcja powiększyła się do 9 oryginalnych gier. Jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu, bowiem za całość razem z przesyłką zapłaciłem jedyne 21 złotych. Dobrze pamiętam, że wypowiadałem się na forum na temat swoich przyszłych zakupów i wcale nie chodziło o "Call of Duty", a o pierwszego "God of War". Na szczęście mam jeszcze odłożone pieniążki i pewnie mi starczy na kupno "GoW".

A oto zdjęcie zakupu:

[Obrazek: DSC00016J_xpasqwh.JPG]

Tym razem nie przepraszam za jakość zdjęcia Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 06-09-2012

Jednak się skusiłem na zakup wspomnianego w innym temacie zestawu gier na czarnulkę:
1) Metal Gear Solid 3: Snake Eater
2) Medal of Honor: European Assault
3) Ratchet & Clank

Za całość (łącznie z przesyłką) wykosztowałem się 79,97zł. Może i nie była to jakaś super okazja cenowa, ale ja nie lubię się cackać i siedzieć całymi dniami obserwując aukcje. Wszystkie gry są podobno w bardzo dobrym stanie, są kompletne i ze zdjęć wynika, że każda z nich jest wersją premierową.
Ten sam koleś miał w bardzo dobrej cenie również „Resident Evil 4”. Już miałem brać również i ten tytuł, ale w ostatniej chwili zauważyłem, że w zestawie nie ma książeczki – jak już inwestować w klasykę to kompletną.

Przelew zrobiony także czekam już tylko na apetyczną, bąbelkową kopertę. Tym samym moja kolekcja oryginałów będzie liczyła sobie 12 tytułów. 5 z nich jest nieogranych zatem póki co robię sobie dłuższą przerwę od zakupów. Jesienne wieczory moje…



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 07-09-2012

Podobnie jak Kraszu, również kupiłem grę, o której wspominałem na forum. Tytuł nazywany przez większość "klasykiem" (chociaż pojawiły się na forum głosy twierdzące inaczej Wink ) i będący swego rodzaju towarem ekskluzywnym, dlatego też musiałem go zakupić. A więc "God of War", o którym mowa staje się częścią mojej skromnej kolekcji i tym samym powiększa ją do 10 tytułów.


[Obrazek: DSC00017J_xhrpwea.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 07-09-2012

W moim przypadku wystarczyło mi raz zagrać w Silent Hill'a Origins i klimat gry mi się spodobał, że postanowiłem rozszerzyć moją kolekcję o tę serię.
Ostatnio udało mi się zakupić The Silent Hill Collection na PS2 z częścią 2, 3 i 4... Smile
Brakuje mi jeszcze części 1 i Shattered Memories do kompletu. Smile
No i też skompletowałem całość Prince of Persia w wersji na PSP i PS2... Smile
Moja kolekcja zdążyła już urosnąć i ma teraz:
  • 29 tytułów PS2
  • 11 tytułów PSP
  • 4 tytuły PS1

A jeszcze udało mi się raczej okazyjnie trafić Resident Evil 4 w cenie 20 zł na giełdzie na Olimpii. Jak patrzyłem na Allegro, to używane gry chodzą po zdecydowanie więcej + jeszcze koszty przesyłki.