PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Falko14 - 20-06-2014

Przepiękne te karty zapisuj na nich save'y z Gta i bądź z ich kupna szczęśliwy i módl się o nie gubienie save'ów Wink

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 20-06-2014

Co do zapisywania save'ów to jeszcze nie wiem, bo nie próbowałem. Jedynie co do FMCB to na nich nie da rady zainstalować, karty na razie sformatowałem i potem posprawdzam zapisywanie gier na nich oraz czy nie wystąpią pliki "Corrupted data".


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 23-06-2014

Kratos napisał(a):Zacząłem i już na początku dopadł mnie marazm. Być może się teraz zmobilizuje, co by skończyć ją przed tobą hłe hłe.

Jeżeli nadal grasz w "Najemników", to masz szansę ukończyć tą grę przede mną. Mnie również dopadł marazm i przeniosłem się na inny, świeżo zakupiony szpil, aczkolwiek wrócę do tego tytułu, bo mimo wszystko grało się całkiem przyjemnie. Pierwsze godziny lekko mnie rozczarowały, ale przed ostateczną oceną muszę wstrzymać przed jej ukończeniem. Może później się rozkręci.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Boven - 25-06-2014

Ostatnio polowałem na kilka tytułów, które mnie interesowały. Nie grałem jeszcze w żadnego typowego sandboxa oraz chciałem urozmaicić rozgrywkę tzn. zmienić klimaty, ponieważ jak do tej pory ogrywałem shootery w realiach II WŚ.
[Obrazek: out.php?i=827503_lolo.jpg]

I tak o to skompletowałem wszystkie odsłony Medal of Honor

[Obrazek: out.php?i=827504_all-moh.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 25-06-2014

Świetnie to wygląda. Jestem ciekaw Twojej opinii odnośnie trzeciej odsłony serii "Call of Duty", która to obok innych, nieogranych jeszcze przeze mnie wojennych shooterów, znajduje się na liście gier do ogrania i bardzo chętnie zapoznam się z wszelkimi postami. Pozostałe pozycje są również warte uwagi. "Spartan: Total Warrior" to przyjemna i solidna porcja grywalności, a "Medal of Honor: European Assault" to jedna z moich ulubionych gier i w moim odczuciu najlepszy wojenny shooter. Gratuluję i życzę powodzenia w ogrywaniu tych szpili.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Falko14 - 25-06-2014

Gratuluje CoD3 jak byś kiedyś się nudził zapraszam na online.I pytanie o czym jest ta gra "Spartan".I jeszcze raz gratuluje tych wspanialych tytulow ! Smile

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 25-06-2014

W grze Spartan biegasz spartanem i tniesz rzymian. Wielu. To tak pokrótce. Fajna, odprężająca masowa siekanka.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-06-2014

Kupiłem nowe PS2 Big Grin W facie padł laser i nikt nie chciał podjąć się zamówienia i wymiany lasera w serwisach (mówiłem że cena nie gra roli). I tak oto SCPH-30003 robi za podstawkę dla SCPH-90004, który kosztował mnie 70zł i laser jest zużyty tylko w 3% Big Grin


Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 26-06-2014

Jak oceniles zuzycie lasera na 3% ? Big Grin

Nie lepiej bylo Ci kupic NA + HDD ?? Nie uzywasz w tedy w ogole lasera, duzo szybsze loadingi ;-)

Oby konsola sluzyla jak najdluzej :-)
Jaki masz w niej data code? ;>


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-06-2014

Jest program do sprawdzania laserów, ale jaki to nie powiem, bo nie wiem. NA chciałem, ale coraz gorzej go dostać, więc kupiłem kolejną konsolę, a co do data code, to powiedz gdzie mam szukać, to jak znajdę to powiem Smile