PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



Odp: Co ostatnio kupiliście na PS2? - dragon1493 - 15-02-2014

Nie kupiłem ich w lombardzie ani na allegro, znalazłem ogłoszenie na tablicy i wynegocjonowałem cenę za gry. Każda z tych gier była wystawiona po 10zł, a że gry były nie daleko mojego miejsca zamieszkania to je odebrałem osobiście.
Dzisiaj przyszły mi części do dwóch konsol PS2 Smile

[Obrazek: i15w.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - piotros - 21-02-2014

W tym miesiącu zakupiłem tylko 2 gry na PS2... Wink
Na polską wersję SingStar'a 80's długo czekałem w znośnej cenie, a drugi Fahrenheit, to postanowiłem rozszerzyć swoją kolekcję o kolejną serię... Wink
A oto zdjęcia: 1 i 2.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-03-2014

Od roku posiadania PS2 kupiłem takie gry:
- KillZone 20zł
- GT3 A-spec 35zł
- Half-Life 15zł
- NFS Most Wanted 20zł
- The Warriors 10zł
- Eragon 10zł
- Devil May Cry 10zł
- Extermination 10zł
- Red Faction 10zł
- Red Faction II 10zł


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kratos - 26-03-2014

Ceny, jak i tytuły w większości takie, że brać i się nie zastanawiać. Kupowałeś pewnie w lombardzie, bo coś pisałeś chyba ty, że masz awersję do allegro, gdzie ceny są bardzo przystępne, a tu to już luksus.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-03-2014

Żadne lombardy, znalazłem kolesia co ściąga gry z Anglii i sprzedaje handlarzom. U niego gry kosztują od 10zł do 20zł. GT3 kupiłem w lombardzie za 35zł, a u niego jest GT3 i GT4 po 10zł sztuka. Gry w większości wyglądają na raz użyte, praktycznie bez rys Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 26-03-2014

To w takim razie można tylko pozazdrościć i życzyć powodzenia w poszerzaniu kolekcji, bo to na pewno nastąpi, gdy weźmiemy pod uwagę ceny u tego sprzedawcy. A ceny są naprawdę okazyjne, bowiem takie "The Warriors" nie udało mi się znaleźć w cenie mniejszej niż 30 złotych za używkę, a tutaj za dyszkę kupiłeś.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - radwan07 - 26-03-2014

Żałuję tylko że nie znalazłem go zanim kupiłem GT3. U niego za te pieniądze miałbym GT3, GT4 i jeszcze jedną jakąś bym sobie dobrał. Za każdym razem jak sobie o tym przypominam to mnie coś trafia... Ale jak to mówią: lepiej później niż wcale Smile
Zapomniałem jeszcze wspomnieć że w lombardzie kupiłem używkę DualShock 2 za 50zł, a on ma nówki z Anglii za 30zł. I memorki po 20zł.

EDIT
Właśnie mi wczoraj doszło Gran Turismo 4 za 10zł Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PatrolCaS - 03-04-2014

Wiec tak ja ostatnio kupiłem 9 gier :
-Need for Speed ProStreet 40 zł ( nowe)
-Medal of Honor Frontline 10 zł (używane od kolegi płyta w dobrym stanie)
-Prince of persia The Sands of Time 10 zł (używane od kolegi płyta w dobrym stanie)
-Harry Potter i Kamień filozoficzny 15 zł (nowe)
i zestaw eye toy + kamerka za 45 zł z allegro:
-play
-play 2
-play 3
-monkey mania
-groove
Płyty w bardzo dobrym stanie a jedynie kilka rysek doszukałem się na -Monkey mania .
   
   
   
   
   


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - piotros - 04-04-2014

Ciekawą wersję Prince of Persia masz, bo z tego co kojarzę wersje Platinum charakteryzują się tym, że poza innym pudełkiem, jest też inna płyta, czyli cała srebrna z czarnymi napisami. U Ciebie jest płytka jakby z wersji premierowej, bo jest kolorowa... Wink


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 04-04-2014

Prawdopodobnie kolega (albo ktoś inny) zmienił okładkę, bo pudełko, tak jak płytka, również pochodzi z wersji premierowej (jest niebieskie). Standardowo okładka premierowa jest ładniejsza od platinum, ale jak wiemy jest to tylko estetyka i sam zakup nic na tym nie stracił, bowiem "Prince of Persia: Piaski Czasu" to rewelacyjna gra i okładka tego nie zmieni. Wink