PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 19-11-2013

W dużej mierze do obecnego powiększenia kolekcji przyczynił się Mr. Q wyprzedając swoje egzemplarze... Smile

(18-11-2013, 22:08)Kratos napisał(a): Ładnie to wszystko wygląda, 3 główne gry z serii GTA na PS2, do tego Metal Gear Solid na PS1, ale o co chodzi z tym Stuartem? ;D

Hehehehe... Smile Stuarta kupiłem specjalnie, bo jest jedną z nielicznych gier na PS2 po polsku i wykorzystuje kamerkę, więc z ciekawości go kupiłem, a że cena była atrakcyjna, to się długo nie zastanawiałem... Smile

(18-11-2013, 22:10)RafalKa napisał(a): O widzę special missions Smile Jak coś to chętnie odkupię.

Nie ma szans... Trochę szukałem swojego egzemplarza, więc tak łatwo się go nie pozbędę, a poza tym jeszcze chciałbym w niego zagrać... Smile

(19-11-2013, 08:09)PaultheGreat napisał(a): Świetne zakupy, choć muszę przyznać, że trochę mnie zaskoczyłeś niektórymi tytułami - "Medal of Honor: Wojna w Europie", "Killzone" (to Twoje pierwsze FPS'y?)[..]

Z FPS'ów to mam jeszcze Battlefielda 2 MC, w którego czasami gram on-line, ale tak to faktycznie FPS'ów u mnie na półce dużo nie ma... Smile Jeszcze chciałbym Blacka, bo pamiętam, że w niego grało mi się całkiem przyjemnie, a że nie miałem z nim styczności na dłużej, to jak się nadarzy okazja, to pewnie go kupię...


RE: Co ostatnio kupiliście? - DzikHubert - 20-11-2013

Nie byłbym sobą - jak bym się nie pochwalił a więc...

W przeciągu dwóch tygodni zakupiłem 4 gry i oryginalny multitap SONY SCPH-70120 w stanie idealnym - a nawet w oryginalnym pudełku...

[Obrazek: 1zof3v5.jpg]

[Obrazek: 14ltxso.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 20-11-2013

Dwie z wymienionych gier już posiadam (dwie pierwsze części "Call of Duty"), a dwie z chęcią widziałbym u siebie na półce ("Call of Duty 3" i "Need for Speed: Underground 2"), czyli w moim odczuciu są to naprawdę solidne zakupy, już nie patrząc na cenę. Gratuluję, ponieważ są to gry spod znaku znanych serii. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - DzikHubert - 20-11-2013

Ty już je pewnie przeszedłeś Smile, ja dopiero zacznę z nimi walczyć. Fakt, jestem zadowolony z zakupów.

W sensie, Undergrounda 2 już przeszedłem i odłożony został na półkę, od poniedziałku gram w Call of Duty Finest Hour - zamierzam po kolei przejść każdą część a później pomyślimy co dalej.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 21-11-2013

No, no, no... Smile Gratuluję zakupu trylogii CoD, ale najbardziej to zazdroszczę Ci multitapa do Slim'a... zdradź jeszcze gdzie udało Ci się go dostać, bo ja szukam od ponad roku i nie znalazłem... Sad Może mieli jeszcze dodatkowe egzemplarze?


RE: Co ostatnio kupiliście? - DzikHubert - 21-11-2013

Na Allegro Smile Kupiłem od prywatnego sprzedawcy, więc raczej dodatkowych egzemplarzy nie ma...


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - PaultheGreat - 09-01-2014

[Obrazek: DSC00006J_eprahsa.JPG]
[Obrazek: DSC00007J_eprahan.JPG]

Oto świeżo upolowane szpile, które są moimi pierwszymi nabytkami w roku 2014. "Beyond Good&Evil" chciałem ograć już od dawna, jeszcze przed przeczytaniem recenzji spod pióra Kratosa, która tylko podbudowała mój hype na tą grę. "Red Faction" zainteresował mnie podejmowaną tematyką, aspektem zniszczeń oraz pozytywnymi postami również napisanymi przez Kratosa. Trzeci tytuł, czyli "The Great Escape" znam bardzo dobrze, bo ukończyłem go dwukrotnie na PC. Jest to gra na podstawie jednego z moich ulubionych filmów w realiach II wojny światowej.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Kratos - 09-01-2014

No to żeś zaskoczył doborem gier ;) Widzę, że jednak twoje zapewnienia, że po zakupie PS3 nie porzucisz PS2 nie były czczym gadaniem.


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Falko14 - 10-01-2014

Może ja też się pochwale swoimi ostatnimi zakupami Smile

[Obrazek: 9ua7.jpg]

[Obrazek: y2qe.jpg]

[Obrazek: c6l6.jpg]

[Obrazek: wt53.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście na PS2? - Makaveli - 10-01-2014

Daje radę ten kabel? Nie rozwarstwia obrazu? Może i ja bym taki łyknął Tongue