PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 17-09-2013

Neku gratuluję zakupu. Na zdjęciu chyba jest folia? Czy mi się wydaje?


RE: Co ostatnio kupiliście? - neku - 26-09-2013

dzieki, ale nie wiem czy jest czego. W chwili obecnej jedynie tryb multiplayer może zmienić moją opinię co do tej części.
a tak, na zdjęciu jeszcze była.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 27-09-2013

Gry zakupione w ramach projektu „Jesienna ofensywa growa”. Jak X od dawna chodził mi po głowie ze względu na sentyment do chodzonej trylogii traktującej o przygodach sympatycznego duetu.

Postanowiłem również rozpocząć swoją przygodę z serią Hitman. Niestety pierwowzór jest dostępny jedynie na PC, dlatego też nabyłem Hitman 2: Silent Assassin, bo właśnie „dwójeczka” jest debiutem Agenta 47 na konsolach. Tego tytułu szczególnie jestem ciekawy. U nas na forum troszkę o poszczególnych odsłonach cicho. Jedynie „Krwawa forsa” była bardzo chwalona przez Q. Ja sprawdzę zatem „Cichego Zabójcę”. Tytuł ten zebrał bardzo wysokie noty w recenzjach, jest ogólnie chwalony przez graczy, więc myślę, że i mi może się spodobać.

Nie ukrywam, że dwa pozostałe tytuły zakupiłem pod wpływem przychylnych opinii swojaków. Posty Mr.Q, PaultheGreat, oraz Kratosa zrobiły swoje. Wszystkie gry zakupiłem u jednego sprzedawcy na Allegro płacąc za całość 59,46zł (wraz z przesyłką).

Dzisiaj paczka przyszła i byłem trochę zdziwiony, że Tomb Raider to edycja kolekcjonerska. W packu tym są dwie płyty. Podejrzewam, że ta druga zawiera materiały o serii, procesie tworzenia, czy tam inne duperele.
Gier jeszcze nie testowałem, ale płyty są w stanie idealnym. Może być to jednak złudne, gdyż sprzedawca ten posiada profesjonalny sprzęt do regeneracji płyt. Możliwe, że nośniki są po liftingu i dlatego tak ładnie się prezentują.

[Obrazek: bwxq.jpg]
[Obrazek: wrhs.jpg]
[Obrazek: 0kum.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 30-09-2013

Naprawdę solidne zakupy, Kraszu. Przede wszystkim gratuluję zakupienia edycji kolekcjonerskiej "Tomb Raider: Anniversary" - wygląda na to, że podniosłeś rękawicę rzuconą przez Kratosa. Wink Co się tyczy pozostałych gier to mamy do czynienia z tytułami raczej znanymi. Napisałem raczej, gdyż "Primal" jest grą, która zalicza się do tych niedocenionych, trochę zapomnianych pozycji ze specyficznym klimatem, który może spowodować, iż gra nie jest dla każdego. W każdym razie widać, że nie szczędziłeś grosza i dzięki temu Twoja kolekcja zyskała kilka ładnie prezentujących się szpilów.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 30-09-2013

Widzę, że szybko działasz ;D Bardziej różnorodnego zestawu nie mogłeś wybrać, więc kolejnych kilka miechów na pewno będziesz miał co robić i zapewne co chwalić. Gratuluję zakupu i rozmachu, bo z takimi tytułami jesień ci nie straszna.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 30-09-2013

Ja sobie kupiłem takie zabaweczki:

[Obrazek: v47g3b8lj48m.jpg]

A mianowicie - fioletowe, zielone i pomarańczowe płyty Verbatim (pozostałe kolory zostały w domu).

Przy okazji ktoś mi dał fajną gumową gniotkę do zabawy, jakbym na przykład miał nerwy mogę to pomiętolić.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 30-09-2013

Bardzo ładna fotka. Z pewnością spodobają się organom ścigania w naszym kraju ;)


RE: Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 30-09-2013

Kratos napisał(a):pewnością spodobają się organom ścigania w naszym kraju Wink

Tak jak 1/3 postów z działu PS2 Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 30-09-2013

Oj tam, oj tam. Szymon w natarciu. Przynajmniej porządne gry sobie nagrał. I cycata gniotka też warta uwagi.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 02-10-2013

Dziękuję Szymonie, mam po prostu bekę Big Grin

Do mojej kolekcji dołączyły Gran Turismo 4: Prologue oraz Prince of Persia: Piaski Czasu. Gry są w stanie dobrym, a ich posiadaczem stałem się dzięki uprzejmości Szymona, forumowicza, który nie miał co zrobić z pozycjami. Postaram się gry w najbliższym czasie ograć i zdać solidną relację. GT4P zawiera także płytę DVD Video o nazwie Making Of, którą właśnie chcę przejrzeć.

Niech Bóg Tobie w dzieciach i kobietach wynagrodzi.