PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 12-08-2013

(12-08-2013, 15:37)PaultheGreat napisał(a): [..]wybór padł na "Gun" oraz "Prince of Persia: The Sands of Time" (za sprawą tej drugiej pozycji skompletowałem całą trylogię dostępną na PS2).

Gratulacje! Smile Kolejna osoba z kompletem przygód PoP... Smile
Odnośnie GUN'a, to strasznie się kiedyś napaliłem na tę grę, ale jakoś jeszcze nie zdążyłem w nią pograć. Czytałem tylko opisy w PlayStation Magazine i nie zachęcali za bardzo, więc jakoś zapał mi opadł... może jeszcze kiedyś powróci. W każdym bądź razie udany zakup... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 12-08-2013

No to Paul przed Tobą zamknięcie trylogii. Co prawda trochę nietypowe, bo niechronologiczne, ale koniec końców liczy się. "Gun" intrygował mnie jakiś czas temu. Pamiętam, że molestowałem kogoś u nas na forum o szerszego posta na temat tej produkcji, ale efektów się nie doczekałem. Kilka swojaków (chyba) w to grało, więc może uda Ci się bujnąć dyskusję na temat tej gierki utrzymanej w klimatach dzikiego zachodu.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 14-08-2013

Ja tam raczej nic nie bujnę, bo Guna to chyba z 15 lat temu skończyłem ;D Pisałem coś chyba w temacie o nim. W każdym razie gra dobra, ale nic ponadto. Nieco za krótka i zbyt łatwa, niemniej jednak fajnie pobrykać konikiem na Dzikim Zachodzie zwłaszcza, że dużo takich gier nie ma. Red Dead Revolver jest jeszcze na PS2 i myślę kiedyś go tam wypróbować. Gratuluję również Sands of Time. Jak przeglądałem nowe posty w temacie o Prince of Persia to dziwiłem się czemu tyle osób zaczęło serię od 2 czy 3 części pomijając takiego klasyka.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 22-08-2013

Po ukończeniu "Guna" naszła mnie chęć na gry typu sandbox. Początkowo myślałem nad kupnem "Grand Theft Auto: San Andreas", które jednak ukończyłem na PC, dlatego też sięgnąłem po inną, równie kontrowersyjną grę tego studia - "Canis Canem Edit" (w Ameryce znane jako "Bully"). Mimo wszystko podejrzewam, że "San Andreas", a także inne gry, które ograłem kiedyś na PC zostaną przeze mnie ponownie ograne, lecz tym razem na PS2.

[Obrazek: DSC00004J_nwpwapw.JPG]
[Obrazek: DSC00005J_nwpwahw.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 22-08-2013

Bully to z pewnością jeden z najlepszych sandboxów na PS2 i nie ma opcji, żeby gra nie przypadła ci do gustu. Świat w grze nie jest imponujących rozmiarów, ale za każdym rogiem coś się dzieje i nie ma mowy o nudzie. No i jak to u Rockstara charakterystyczny humor i dużo ciekawych patentów.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 24-08-2013

A miałem już nic nie kupować, ale trafiła się okazja kupić 4 płyty SingStar, więc je kupiłem... Wink Dzięki zakupowi ilość posiadanych SingStar'ów powiększyła się do 12 sztuk. Fajnie, że działają one również na PS3... Smile
A oto zdjęcia: 1, 2


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 24-08-2013

Z ciekawości ile za nie dałeś? '80s z polskimi utworami?


RE: Co ostatnio kupiliście? - JaDCorbeN - 24-08-2013

No też w sumie jestem ciekaw czy na tych SingStarach są polskie utworki, może swoją bazę też rozbuduję Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 24-08-2013

Za 4 sztuki dałem 50 zł, a polskich piosenek na nich nie ma.

Polskie piosenki są tylko na 5 innych płytach, które też mam... Wink
  1. Polskie Hity
  2. Polskie Hity 2
  3. ESKA Hity na Czasie
  4. R&B
  5. Wakacyjna impreza!
Można też poszukać w sklepie, ale za dużo ich tam nie ma.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 24-08-2013

Hie hie na '80s polskie utworki są, ale tylko wydane u nas. Sam kupowałem tę wersję w dawnym sklepie PE Smile Właśnie na pudełku jedna naklejka mnie zaciekawiła i stąd te pytanie. Na Popworlda mocno chorowałem i tę część chyba trudno dostać.