PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



Odp: Co ostatnio kupiliście? - squallpl - 07-07-2013

Kaźda gra wydana na CD jest od spodu fioletowa. Co do browsera to tak jest. Płyta rozpoznana jako CD jest fioletowa we browserze.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Filip_Rataj08 - 07-07-2013

(06-07-2013, 22:50)szymusbanan napisał(a):
(06-07-2013, 21:27)squallpl napisał(a): Nie wiem tylko dlaczego w Chrono Cross płyty nie są czarne od spodu. Wszystkie importy z USA tak mają?
Dziwna sprawa, bo ja mam taką płytę na której są 2 pełne gry: Tarzan i Croc (nie wiem jak to się pisze). I te gry są po rosyjsku… zamiast 'PlayStation' jest na płycie napisane 'Plays' albo 'Players' (też nie pamietam).
Miałem PSone PAL i on nie czytał tej gry. Na emulatorze PSX za to działała. Nie mam pojęcia, jaki miała ona region.
Od spodu nie była czarna, jak to zwykle mają do siebie gry PSX - była to normalna płyta.

To są tzw. giełdowe piraty. Poczytaj tutaj : https://www.playstationforum.pl/t-inwentura-2013 .


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yoshimitsu - 07-07-2013

W piątek miałem szczęście kupić w awansie gre Jak and Dexter za 9 zł

zdjęcie Smile[Obrazek: 43812704807163672416.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 08-07-2013

(07-07-2013, 15:17)ZeberkoPL napisał(a): [..]Wkońcu udało się dorwać RE4 w metalowym pudełku[..]

No proszę... Smile Kolejna osoba na forum posiadająca tę wersję RE4... Smile
Ja akurat staram się ją skończyć... Smile A wycinek poradnika w pudełku bardzo interesujący... Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 17-07-2013

Podczas nieobecności na forum moja kolekcja poszerzyła się o 2 szpile. Pierwszym nabytkiem był "Killzone", a więc kolejny obok "God of War" i "Metal Gear Solid 3: Snake Eater" exclusive w mojej kolekcji. Jest to również kolejny shooter, co trochę mnie dziwi, bo na PC nie specjalnie byłem jakimś ogromnym fanem tego gatunku, a w przypadku PS2 jest zupełnie odmiennie. Jeżeli chodzi o drugi tytuł, to mamy tu do czynienia z typowym przedstawicielem tzw. gier przyjemnych tj. nieoferujących tryb fabularny. Mowa o "NHL 06", które od dawna chciałem ograć ze względu na miłe wspomnienia z odsłoną oznaczoną cyferką "07", jeszcze z czasów gry na PC.

[Obrazek: DSC00011J_nnwsanh.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - paulps2 - 19-07-2013

Killzone ma okropne celowanie, męczyłem się z ustawieniem czułości analoga ale nic to nie dało. O trafieniu nadciągających z daleka Helgastów praktycznie nie było mowy :p


RE: Co ostatnio kupiliście? - Cage - 22-07-2013

Dziś udało mi się kupić "God of War 2" wydanie Platinum.
Po przyjściu do domu z ciekawości zobaczyłem na allegro, że ta gra wydanie Platinum posiada dwie wersje okładek.
Nie wiem, czym te wydania się różnią? Czy ta gra była wznawiana jako wydanie Platinum, czy może to drugie wydanie, nie było wydane w Polsce?
Gra którą posiadam, to z tyłu na pudełku są opisy w czterech językach.
Tak wygląda przód zakupionej gry:
[Obrazek: 07588586726796388236.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 23-07-2013

(22-07-2013, 18:56)Cage napisał(a): Dziś udało mi się kupić "God of War 2" wydanie Platinum.
Po przyjściu do domu z ciekawości zobaczyłem na allegro, że ta gra wydanie Platinum posiada dwie wersje okładek.
Nie wiem, czym te wydania się różnią? Czy ta gra była wznawiana jako wydanie Platinum, czy może to drugie wydanie, nie było wydane w Polsce?[..]

Gratulacje zakupu... Smile Ja jeszcze tej gry nie przeszedłem, ale jest pierwsza w kolejce z GoW'ów do ogrania... Smile
Odnośnie okładki, to chodzi Ci o wersję premierową? Ja takową posiadam, a tutaj masz zdjęcie, które gdzieś wcześniej też było... Smile
Wersja premierowa oraz platinum nie powinny się różnić zawartością krążka, a jedynie okładką i wyglądem płytki. Tutaj możesz zobaczyć jak wygląda premierowa wersja płytki, która wygląda zapewne inaczej niż Twoja... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 23-07-2013

Zarówna pierwsza, jak i druga odsłona "God of War" mają okładki, które jako jedne z nielicznych pasują do ramek charakterystycznych dla wydań Platinum, aczkolwiek dla osób polujących wyłącznie na premierowe wydania coś takiego może być sporą przeszkodą. Znalezienie premierowego wydania gry z serii "God of War" to rzecz bardzo trudno, która udała się Piotrosowi i czym, jak zwykle, wszystkich zgromadzonych zadziwił. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Boven - 23-07-2013

Ja ostatnio miałem okazje widzieć GoWa wydanie premierowe na pułkach media expertu ..