PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - neku - 18-06-2013

SMT Digital Devil Saga 40 zł allegro
[Obrazek: 807a0f5f249f8ea0.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - radi97 - 19-06-2013

W tym tygodniu:

FIFA 12 [PL]: 49.99 zł + przesyłka 11 zł= 60.99 zł
Joypad Sony Dualshock 2: 33.58 zł + przesyłka 8 zł = 41.58 zł


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 03-07-2013

Do mojej kolekcji dołączyła mała perełka, kupiona za 10 zł, warta na eBayu 20-30 $. Gra to oczywiście Rumble Racing, opiewane swego czasu przez mnie oraz Kratosa. Egzemplarz kompletny, stan oceniam na bardzo dobry. Oby więcej takich pozycji w kolekcji (tylko już nie EA, plox) Big Grin

[Obrazek: wMWuc4g.jpg]

[Obrazek: uyxFaSN.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kratos - 03-07-2013

Pisałem gdzieś nawet, że do dostania tylko w najlepszych sklepach i widzę, że takowy znalazłeś ;p Gratulacje, bo pewnie nie było łatwo namierzyć taki leciwy i raczej niezbyt popularny tytuł.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 03-07-2013

Kratos napisał(a):Gratulacje, bo pewnie nie było łatwo namierzyć taki leciwy i raczej niezbyt popularny tytuł.

Generalnie sam się dziwię, że się udało. Sprawdzałem allegro regularnie od, bo ja wiem, dwóch miesięcy, i dopiero niedawno pojawiły się dwa sprawne egzemplarze gry, jeden za 5, drugi za 10. Kupiłem ten za 10, gdyż pomimo braku opisanego stanu gry (lakonicznie, wszystko działa), okazało się być wszystko dobrze (chyba jedyne co zadecydowało, to to iż były zdjęcia, oraz tania wysyłka)


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kuba - 04-07-2013

Tydzień temu PSP 2003 Ceramic White cały komplet z kablem USB i pokrowcem + PES 5 na UMD + karta 4 GB M2 Lexar z adapterem na Memory Stick Pro Duo. Big Grin

Dziś przyszły 3 oryginały na UMD, za które zapłaciłem troszkę więcej, niż w sklepie za samego GoW'a:
- Call of Duty Roads to Victory (używana, bdb)
- GTA Liberty City Stories (używana, bdb)
- God of War: Chains of Olympus (nowa w folii)

[Obrazek: 182_img_0353.jpg]

Powoli, do przodu. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 04-07-2013

(04-07-2013, 17:21)Kuba napisał(a): Dziś przyszły 3 oryginały na UMD, za które zapłaciłem troszkę więcej, niż w sklepie za samego GoW'a:[..]

Gratuluję zakupu i rozwijania kolekcji. No i teraz czekamy na Twoje wrażenia z ogrywanych gier... Smile
Ja polecam GoW'a... Smile


Co ostatnio kupiliście? - Szymon - 04-07-2013

Kupiłem na Allegro Gran Turismo 4 Prologue. Gra okazała się porysowana, konsola jej nie czytała i otrzymałem natychmiastowy zwrot gotówki.
        [Obrazek: e6abevaz.jpg]
A ta płyta po lewej... nie kupiłem jej. Mus to mus


Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kuba - 04-07-2013

(04-07-2013, 17:43)piotros napisał(a): Gratuluję zakupu i rozwijania kolekcji. No i teraz czekamy na Twoje wrażenia z ogrywanych gier... Smile
Ja polecam GoW'a... Smile

Dzięki. Smile Właśnie od GoW'a zacząłem. Mimo, że grałem tylko chwilę (może z 30 minut), to gra już mi się spodobała. Na PC nie wiem, czy odpaliłbym coś takiego, natomiast na PSP podobają mi się wszystkie typy gier, o ile sam tytuł jest grywalny. Big Grin Kolejne gry pewnie dojdą w następnym miesiącu, bo teraz miałem już dosyć wydatków. Smile

(04-07-2013, 22:34)szymusbanan napisał(a): Kupiłem na Allegro Gran Turismo 4 Prologue. Gra okazała się porysowana, konsola jej nie czytała i otrzymałem natychmiastowy zwrot gotówki.

Szkoda, ale i tak dobrze, że otrzymałeś zwrot gotówki. Wink Moje na szczęście się wszystkie odpaliły za pierwszym razem, uff. Big Grin


RE: Co ostatnio kupiliście? - Boven - 05-07-2013

Następnym razem sprawdzaj allegrowicza.
Na podstawie komentarzy jesteś wstanie wywnioskować czy sprzedawca jest solidnym gościem. Cena to jedno, a twoja cierpliwość to drugie.
Ja zawsze sprawdzam ludzi, u których robię zakupy co do tej pory pozwoliło mi uniknąć takich sytuacji..