PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 05-05-2013

Cóż można powiedzieć o Twoim zakupie? Tak, jak wspomniałeś, pomimo całej złej otoczki z "REC: Veronica X" są to jak najbardziej dobre łowy, bowiem za niewielkie pieniądze udało Ci się zakupić dwie bardzo dobre gry (ze wskazaniem na wyższość "Anniversary", ze względu na więcej eksploracji, a mniej walki). W każdym razie gratuluję udanych łowów. W Twoim przypadku jest to w zasadzie norma. Smile

Eh, chciałbym umieć tak, jak Ty znajdować aukcje z kilkoma grami w zestawie, które chciałbym kupić i co najważniejsze w okazyjnej cenie. Niestety mam w tym aspekcie pecha i z reguły gry, które chcę w danej chwili kupić są w stosunkowo wygórowanej cenie (samo "Legend" kupiłem za około 15-20 zł; o "Anniversary" nie mówię, bo to jest zupełnie inny przypadek - kolekcjonerka, więc siłą rzeczy musiała być droższa od premierówki).
Tak więc czekam na moment, gdy za 25 zł uda mi się kupić dwie gry. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 05-05-2013

(05-05-2013, 01:42)Mr.Q napisał(a): Przez Allegro za kwotę 15zł nabyłem zestaw trzech gier. Dwie z nich to tytuły z serii Tomb Raider, trzecią produkcją jest REC: Veronica X.[..]

Gratulacje udanego zakupu... Smile Ty masz nosa do niebywałych okazji... Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Filip_Rataj08 - 11-05-2013

Ostatatnio nabyłem 3 gry na PlayStation :
- Le Monde Des Bleus,
- FIFA 98
- TruePinball.
Wszystkie gry w zestawie za 10zł. Oczywiście oryginalne, niestety bez pudełek. Wszystkie sprawne, niestety jeszcze nie doszły. Tutaj daje link do aukcji z grami. Gdy dostane paczuszke to dodam własne zdjęcia. Wychodzi że jedna gra kosztowała 3,33 zł.

[Obrazek: thumbnails.jpg]




RE: Co ostatnio kupiliście? - paulps2 - 11-05-2013

Bez pudełek i na pierwszego plejacza to całkiem rozsądna cena :p


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 14-05-2013

Już jakiś czas temu skompletowałem moją kolekcję Grand Theft Auto. Brakuje dwóch części 'Stories', ale nie planuję ich zakupu. Za grę dałem (aż) 13zł, ogłoszenie z Tablica.pl. Stan bardzo dobry/celujący.

[Obrazek: 54598784231101561312.png]

[Obrazek: 40609165637659935963.png]

[Obrazek: 16930715990283863918.png]

[Obrazek: 00256021215718830608.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 14-05-2013

Widzę, że Yoho nie pomylił się z nadaniem Q tytułu "sensei".

Naprawdę zazdroszczę Ci tej smykałki do kupowania gier w dobrym stanie za stosunkowo niewygórowaną cenę. Gdybym ja tak umiał, to moja kolekcja byłaby większa przynajmniej o te kilka tytułów. Myślę, że jednak warto kupować gry, w które nie chce się grać teraz, a które są w okazyjnej cenie. Poczekać na chęć do grania można, a podobna okazja może się nie powtórzyć.


RE: Co ostatnio kupiliście? - cemekgracz - 14-05-2013

gta 4 99,99zl
w media markcie Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Filip_Rataj08 - 20-05-2013

Tak jak mówiłem, że dodam zdjęcia kupionych gierek jak przyjdą, i właśnie dzisiaj przyszły. Oto one :
- TP TruePinball " Best of Infogrames " arcede
[Obrazek: thumbnails.jpg] [Obrazek: 2_t.jpg]
- Fifa 98 " Road to World Cup "
[Obrazek: thumbnails.jpg] [Obrazek: 2_t.jpg]
- Le Monde Des Bleus " Le Jeu Officel Pe L'Equipe De France "
[Obrazek: thumbnails.jpg] [Obrazek: 2_t.jpg]


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 02-06-2013

Po raz kolejny zdecydowałem się na kupno gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tym razem wybór padł na "Star Wars: Revenge of the Sith", które zwróciło moją uwagę ze względu na możliwość przejścia kampanii w trybie co-op (po wspólnym przejściu z kolegą "Star Wars: Battlefront II" ten typ rozgrywki zaczął mnie poważniej interesować).

[Obrazek: DSC00004.JPG]

Jak widać kolejna wersja platinum. Wink


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 04-06-2013

O tak, tryb kooperacji to świetna rzecz, gry posiadające ten tryb przechodziłem z bratem na Xboxie 360 po kilka razy z rzędu. Na PS2 jakoś to u mnie wymarło, gry nie są niestety tak dobrze przygotowane. O ile się nie mylę, w coopie na PS2 ograłem jedynie Crash The Titans.

Nie lubię Star Wars, ale gratuluję zakupu. Kolejna nówka w folii Smile