PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 31-03-2013

(31-03-2013, 19:28)Macieso napisał(a): W zeszłym tygodniu udało mi się zakupić grę na którą polowałem już od kilku tygodni. Zdjęcia poniżej.
[..]
Gra oczywiście jest w idealnym stanie (jedynie pudełko jest trochę porysowane).

Aaaa... pięknie wyglądający oryginał... Smile Sam bym sobie takiego kupił... Smile Gratulacje...


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 01-04-2013

Mi niestety nie spodobał się ten szpil, ale mimo wszystko gratuluję Tobie zakupu, bo wartość kolekcjonerska tego typu exclusivów jest bardzo duża i warto przynajmniej sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak dobry, jak sugerują nam bardzo wysokie oceny (w zakresie 9-10/10).


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 02-04-2013

W mojej kolekcji pojawiły się 3 nowe tytuły. Za wszystkie gry zapłaciłem 15zł + przesyłka. Cały kraj oglądał mecz z San Marino, Allegro stało niepilnowane Wink
Stan płyt: Splinter Cell - dobry, Burnout - bardzo dobry, Bond - bardzo dobry.

[Obrazek: 99787641880781660158.png]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 02-04-2013

Ja się zastanawiam, kiedy Ty ograsz te wszystkie zakupione teraz i w przyszłości tytuły. Gratki za kolejną okazję Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 02-04-2013

Ładne i okazyjne zakupy Mr.Q... Smile Gratuluję, chociaż Bond w wersji premierowej wygląda zdecydowanie lepiej... Smile

Przy okazji pochwalę się i ja, bo dzisiaj przyszła do mnie ostatnia płytka...
Dwie części popularnej gry, której jeszcze nie ograłem, pierwsze wydanie na Polskę, tzn. książeczki jak i pudełka mają opisy w języku polskim... Smile Stan płyt i reszty prawie idealny... Smile
A oto zdjęcia: 1 i 2


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 02-04-2013

Spokojna głowa Yoho. Ja się drugi raz w siódmą generację pchać już nie zamierzam. Mam więc sporo czasu na ogrywanie zakupionych gier.

Świetny zakup Piotrosie. GoWy w wersjach premierowych to rzecz dość rzadka.


RE: Co ostatnio kupiliście? - Kraszu - 02-04-2013

Piotros po raz kolejny mnie rozłożył... Premierowe GOW'y, w dodatku w niemalże idealnym stanie, to rarytas dla miłośnika PS2. Fantastyczna inwestycja. Oby same gry Ci się teraz spodobały.

Q, nie wiem jak Ty to robisz, ale ceny po jakich zdobywasz dobre szpile lekko mnie szokują. Za 15zł to opłaca się kupić każdą z tych gier osobno. A Ty wyrwałeś cały komplet.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 02-04-2013

Powinieneś pracować na bazarze Q Smile Nie wiem jak Ty to robisz, że natrafiasz na takie okazje. Ja zawsze trafiam na aukcje gier powyżej 20-25 złotych. Tylko dwukrotnie udało mi się zejść poniżej 20 zł tj. "FIFA Street 2" i "SSX 3". Z gier, które kupiłeś moją uwagę przyciągnął premierowy egzemplarz "Splinter Cell: Chaos Theory".

Jeżeli chodzi o zakupy Piotrosa, to jak zwykle udało mu się jednym zdjęciem spowodować opad szczęki z mojej strony Wink. Wszystko dlatego, że premierowe wydania dwóch pierwszych odsłon "God of War" są tak często spotykane, jak zwycięstwa naszej reprezentacji w piłce nożnej.


RE: Co ostatnio kupiliście? - piotros - 02-04-2013

(02-04-2013, 18:46)Kraszu napisał(a): [..] Premierowe GOW'y, w dodatku w niemalże idealnym stanie, to rarytas dla miłośnika PS2. Fantastyczna inwestycja. Oby same gry Ci się teraz spodobały. [..]

Smile Kiedyś odpaliłem na chwilę pierwszą część i grało się przyjemnie, ale to było na początku przygody z PS2 i nie zagłębiałem się w dalszą grę... Mam nadzieję, że przyjdzie czas na ogranie obu części... Smile

(02-04-2013, 18:55)PaultheGreat napisał(a): [..]Jeżeli chodzi o zakupy Piotrosa, to jak zwykle udało mu się jednym zdjęciem spowodować opad szczęki z mojej strony Wink. Wszystko dlatego, że premierowe wydania dwóch pierwszych odsłon "God of War" są tak często spotykane, jak zwycięstwa naszej reprezentacji w piłce nożnej.

Piękne porównanie... Big Grin
Akurat postanowiłem rozszerzyć moją kolekcję o serię GoW i patrzę są premierowe wersje na Allegro i to jeszcze PL... Smile No i zakupiłem. Ceny nawet nie były wygórowane, bo kosztowały poniżej 30 zł sztuka...
Niestety nie była to aż taka okazja jak Mr.Q... Chciałbym mieć taki sklep gdzieś u siebie, bo jak chodzę po sklepach i patrzę, to używane gry są w cenach droższych niż na Allegro...


RE: Co ostatnio kupiliście? - Samyeu - 02-04-2013

Paul kiedyś miałem gościa na allegro, który sprzedawał bardzo tanio gry na allegro. Kupiłem Tenchu w świetnym stanie za 4 zł, premierówka, podobnie SSX3 za 6 zł, GT4 chyba też za ok 10zł, premierówka. Wszystkie używane, ale w stanie conajmniej bdb. Tylko w SSX3 nie było książeczki.