PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - Yohokaru - 22-01-2013

Musisz bardzo lubić piłkę nożną, skoro kupujesz trzy bardzo dobre pozycje reprezentujące tą dziedzinę sportu. Mnie osobiście wystarczy pirat FIFY 12, choć z drugiej strony więcej niż 10 zł za taką grę bym nie dał.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 22-01-2013

Zauważyłem, że gry sportowe, które wychodzą cyklicznie, tracą stosunkowo szybko na swojej wartości i między innymi z tego względu starsze pozycje są tanie jak barszcz. Mnie zawsze dziwiło, jak ktoś z moich znajomych co roku kupował kolejną odsłonę "FIFY", choć nie różniła się ona specjalnie od poprzedniczki.


RE: Co ostatnio kupiliście? - paulps2 - 01-02-2013

Ostatnio Tekken 4, nie jest to moja najlepsza gra w kolekcji ale mam teraz wszystkie Tekkeny na ps2 (T. Tag, T4, T5) i... zobaczylem Heichachiego w czyms przypominajacym pieluche. Tak powazna postac, ktora trzesie calym turniejem, tak potraktowac to potwarz.


RE: Co ostatnio kupiliście? - ashin - 01-02-2013

To jest tradycyjny strój wojownika sumo. A oni w japoni są bardzo poważanymi sportowcami i traktowani z niezwykłym szacunkiem..


RE: Co ostatnio kupiliście? - Sandinista - 02-02-2013

A ja sobie ostatnio (a raczej trochę czasu temu) łyknąłem Shadow of Memories. Przygodówka od Konami, która już na początku potrafi przyciągnąć uwagę, gdyż to nasz główny bohater tuż po wstępie zostaje zadźgany (takie dźg) od tylca w plecy. Oczywiście dostaje drugą szansę i naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki kto i po co to zrobił. Więcej nie powiem, bo nie wiem, ale klimat jest.


RE: Co ostatnio kupiliście? - zielin - 02-02-2013

Ostatnio zakupiłem GTA IV. Jest to wydanie premierowe z francuskim pudełkiem. Wszystko ładne, płyta wgl rys nie ma. Najciekawszą rzeczą jest to, że kosztowało mnie to 20zł, i bodajże 35 minut spacerku. Myślę, że się opłacało. Na koniec dodam, że jestem z tych, co gier nie odsprzedają - nawet jak skończona i zbiera kurz - ale jednak zbiera go u mnie Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - Filip_Rataj08 - 03-02-2013

(22-01-2013, 15:19)Yohokaru napisał(a): Musisz bardzo lubić piłkę nożną, skoro kupujesz trzy bardzo dobre pozycje reprezentujące tą dziedzinę sportu. Mnie osobiście wystarczy pirat FIFY 12, choć z drugiej strony więcej niż 10 zł za taką grę bym nie dał.

No bardzo lubie


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 05-02-2013

Dzisiejszego dnia przyszła do mnie paczka, której zawartość stanowiła gra "Brothers in Arms: Earned in Blood". Bardzo lubię okres II wojny światowej i tak naprawdę prędzej czy później zakupiłbym jakiegoś szpila w tych realiach. Zresztą oprócz "Earned in Blood" pod uwagę brałem również inne shootery opierające się na tym konflikcie - "Call of Duty: Finest Hour" oraz "Medal of Honor: European Assault". Na korzyść zakupionej pozycji przemawiał aspekt taktyczny i filmowy klimat.

[Obrazek: DSC00004J_xsqhqpp.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - ZeberkoPL - 06-02-2013

Dziś w moje ręce wpadło
Soldier of Fortune gold edition - już w głowie słyszę te komenatrze " stop Scream " " it`s he"
Legancy of Kain 2
Twisted Metal Black
zdjęcia niebawem jak zaprezentuje całą kolekcje


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 06-02-2013

Do mojej ''kolekcji'' oryginałów dołączył Resident Evil 4.
Uprzedzam pytanie Yohokaru, tak, wymieniłem się za łyżkę do butów.

[Obrazek: 16392195663351798898.png]

[Obrazek: 25092574047637477791.png]