PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiliście na PS2? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiliście na PS2? (/thread-co-ostatnio-kupili%C5%9Bcie-na-ps2)



RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 15-12-2012

Dzisiejszego dnia stan mojej kolekcji wzrósł do 15, a to za sprawą szpila znajdującego się poniżej. Mowa o "Star Wars: Battlefront II", który znajdował się już od dłuższego czasu w orbicie moich zainteresowań, to też postanowiłem go wybrać.

[Obrazek: DSC00001J_xeswrnr.JPG]
[Obrazek: DSC00002J_xeswrnx.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 15-12-2012

Szczerze powiem że nie wiem o co ten cały hype na tą grę. Również mam ten tytuł w kolekcji i jakoś specjalnie mi nie podszedł.


RE: Co ostatnio kupiliście? - ashin - 15-12-2012

Bo to SW? Bo ma fajny casualowy system rozgrywki? Bo gra się przyjemnie? Bo łatwo przekazać komuś zasady bo mimo wszystko mam w miare pomysłowe misje?


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 16-12-2012

Dokładnie te same plusy mógłbym przypisać do Star Wars The Force Unleashed jednak do Battlefronta mi już tak nie pasują. Może to tylko tymczasowe i kiedyś polubię tą grę, póki co nie jestem jakimś jej fanem, single mnie nudzi i wkurza, na multi dostaję kulkę zanim się rozejrzę.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 04-01-2013

Dzisiejszego dnia listonosz dostarczył do mnie długo wyczekiwanego szpila. Osoby, które zapoznały się z moimi wcześniejszymi postami już wiedzą o jaki tytuł chodzi. Tak więc dzisiaj, za sprawą zakupu "Prince of Persia: The Two Thrones", stan mojej kolekcji wzrósł do 16. Poza tym spełniłem również jedno z postanowień noworocznych odnośnie gier wideo. Na chwilę obecną z chęcią powróciłbym do ogrywania wojennych FPS'ów, w tym skompletowania w całości serii "Call of Duty" i zapoznania się z "Brothers in Arms: Road to Hill 30" oraz "Medal of Honor: European Assault".

[Obrazek: DSC00001J_xweawsh.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Draco - 04-01-2013

Bardzo ładnie, edycja premierowa, świetny zakup. Nie pozostaje Ci nic innego jak siadać i grać. Przed Tobą około 10 godzin rozgrywki więc jakbyś się uparł to jeszcze dziś mógłbyś opisać pełne wrażenia z ostatniego Prince'a na PS2 Smile


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 12-01-2013

Dzisiaj doczekałem się przesyłki, w której znajdował się oryginalny pad od Sony - Dualshock. Trochę żałuję, że nie pomyślałem o zakupie drugiego oryginalnego kontrolera spod znaku Sony na początku przygody z PS2, aczkolwiek wtedy chciałem z impetem rozpocząć rozbudowywanie swojej kolekcję oryginałów i nie myślałem o kupnie dodatkowych gadżetów, jak karta pamięci, czy wspomniany wcześniej pad. Poza tym później kupno pada przestało być dla mnie priorytetem, ponieważ pożyczyłem od kolegi chińską podróbkę Dualshocka, która niemal od początku nie był sprawna (przyciski reagujące z opóźnieniem na ruch gracza), a ostatnio przestała całkowicie działać. Dzięki temu zakupowi moje pojedynki z kolegą będą odbywały się już na wyrównanych warunkach, bowiem od tej chwili każdy z nas będzie używał identycznego kontrolera (przymykając oko na fakt, iż pierwszy pad ma już wyrobione gałki), a przegrany nie będzie się mógł wytłumaczyć faktem korzystania z gorszego pada. Smile

[Obrazek: DSC00002J_xwqpshe.JPG]
Od lewej: stary pad, nowy pad;


RE: Co ostatnio kupiliście? - Mr.Q - 12-01-2013

Ja też mam dwa pady, drugi jest podróbką. Reaguje natychmiast, ale guziki trzeba wciskać bardzo mocno, lekkich naciśnięć nie wyczuwa. Też muszę się szarpnąć na kolejny oryginał, tym bardziej że pierwszego Dualshocka też mam już dość wyrobionego.


RE: Co ostatnio kupiliście? - PaultheGreat - 21-01-2013

Drugi raz w tym roku moja kolekcja się powiększyła o kolejny tytuł. Tym razem wybór padł na "Midnight Club 3: DUB Edition". Zdecydowałem się na jego zakup, ponieważ posiadałem tylko jedną wyścigówkę w swojej kolekcji, a nadarzyła się okazja by to zmienić. Niestety pudełko i okładka w języku hiszpańskim. Co prawda mogłem wybrać jakiś inny egzemplarz na Allegro, lecz ja zdecydowałem się na zakup gry od znajomego. W każdym bądź razie, na chwilę obecną posiadam 17 oryginalnych gier.

[Obrazek: DSC00003J_xsrwnxs.JPG]
[Obrazek: DSC00001J_xsrwnxw.JPG]


RE: Co ostatnio kupiliście? - Filip_Rataj08 - 22-01-2013

PES 2009
Allegro ( http://allegro.pl/wyprzedaz-kolekcji-pes2009-i2955293375.html )
12 zł

Fifa 09
Od osoby prywatnej
12 zł

Fifa Street
Od osoby prywatnej
( dopiero zapłace )