PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najlepsza bijatyka na PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Najlepsza bijatyka na PS2 (/thread-najlepsza-bijatyka-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - zone22 - 10-01-2011

Tekken V ? Bezmyślne uderzanie, zawodnicy nigdy się nie męczą i o wszystkim decyduje jeden paseczek.. Niby w tego typu grach nie powinno doszukiwać się realizmu, jednak jego absolutny brak mnie irytuje. Chociaż nie powiem, po zakupie konsoli spędziłem parę ładnych godzin przy tej grze z przyjaciółmi świetnie się bawiąc. Dobre na początek..
Ja mógłbym polecić grę K-1 WGP 2006, do tekkena nie ma tego co porównywać, to chyba bardziej gra sportowa niż bijatyka. Niesamowite emocje (jeśli gramy z kimś ofc), duże zróżnicowanie zawodników, sporo realizmu (nie dla każdego to plus ;d ), ciekawe tryby i świetny gameplay. - POLECAM.


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Rafix3332 - 11-01-2011

Masz rację Tekken to może bez myślna bijatyka ..
Ale miło spędzisz czas z przyjaciółmi Tongue


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Rysk - 11-01-2011

sami jestescie bezmyslini albo jestescie amatorami tekken to spryt atak orbona taktyka i szybkosc (jak z reszta kazda chyba bijatyka) bez tego jestes leszczem ktory mysli ze gra jest bezmyslana ( a nie bez myslna ) bo udaje ci sie wygrac z tepym komputerem na poziomie easy i myslisz ze jestes mistrzem w ta gre a tak naprawde jestes tylko walacym bezmyslnie przypadkowe kombinacje klawiszy amatorem w ta gre trza umiec grac wtedy docenia sie jej prawdziwy potencjal tekken jest przewypasiony juggle ktore trzeba umiec wykonac ( tu liczy sie perfekt time' ing) a z drugiej strony nie dac sie na nie wsadzic poprzez skuteczna defensywe ktorej wyuczeniu tez trzeba poswiecic duzo czasu poznac ciosy wszyskich przeciwnikow aby wiedziec jaki cios wykona przeciwnik widzac pierwsze sekundy animacji jego postaci


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - NiIzZz - 15-01-2011

Dragon ball z budokai tenkaichi 3 i dbz invinite world Big Grin


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - black_ps2 - 29-01-2011

Zdecydowanie Tekken 5 Big Grin Fantastyczna grafika, kombosy miodek i oczywiście Yoshimitsu Rulez ;d Lubię też Devil Jina, Kazuyę i Steve Foxa Big Grin


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - kapiszon23 - 01-02-2011

Ja pier!
Same tekkeny sreny i Dragonballe
A nie zapomnieliście o ulicznych nawalankach
bitwach w klatkach!!?!?
Moim zdaniem Def Jam Fight 4 NY!!!


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Kurak5 - 01-02-2011

Wolę grać nierealnymi bohaterami, z nierealnymi kombosami, na nierealnych arenach, niż grać w nierealnie/słabo zrobione typowe nawalanki, które miały wyglądać jak rzeczywiste. Na ps2 nie ma dobrej gry typu UFC.


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - upek10 - 07-06-2011

Według mnie tekken 5 jest do du*y, ponieważ po jednym tygodniu staje się monotonny. Mi najbardziej podoba się WWE Smackdown vs. Raw 2011. Jest dynamiczna ( bardzo za to doceniam gry ) i znanjduje się w niej ogrom możliwości.

Ps. Krys nie potrzebnie zaśmieca ten wątek podważając w głupi sposób opinie innych użytkowników. Nawet nie potrafi czegoś mądrego napisać ( nie chodzi mi o to by go obrażać, lecz aby w przyszłości nie wyrażał swojej opinii na temat zdania innych użytkowników tylko niech zachowa to dla siebie ).


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Zielony34 - 08-06-2011

Tekken to klasyka gatunku, nie ma chyba takiego gracza który by o niej nie słyszał. Pamiętam jeszcze Tekkena 1 lub 2 na PC, coś nowego dla mnie w porównaniu do Mortal Kombat jak na owe czasy.

Mnie jednak do gustu bardziej przypadł Soul Calibur 3, doceniam tę grę za o wiele lepiej dopracowane areny, tło, lektora którego głos słyszymy w tle przed walką, dynamikę(!) rozgrywki oraz... humor [; tak, zacięte walki na arenie kiedy przeciwnik wypada z ringu a Twoja postać kończąc kombosa leci za nim Big Grin i wiele, wiele innych śmiesznych sytuacji. Postacie również przypadły mi do gustu lepiej niż te z Tekkena.


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Rysk - 08-06-2011

(07-06-2011, 21:05)upek10 napisał(a): Ps. Krys nie potrzebnie zaśmieca ten wątek podważając w głupi sposób opinie innych użytkowników. Nawet nie potrafi czegoś mądrego napisać ( nie chodzi mi o to by go obrażać, lecz aby w przyszłości nie wyrażał swojej opinii na temat zdania innych użytkowników tylko niech zachowa to dla siebie ).

przyganial kocial garnkowiTongue wiem co mowie i nie sadze bym napisal cos glupiego gram w ta gre dlugo i ciagle trenuje (tylko dzisiaj spedzilem ok 2h i jeszcze popykam) moze i pisze "glupio" ale boli mnie jak ktos jedzie po grze o ktorej nie ma pojecia tekken ma swoje wady nie powiem jest kilka bugow ktorych nie powinno byc w tej grze bo nie zasluguje ona na to. nie lubie np . soul calibur nie przypasila mi nie gralem w nia duzo wiec nie mowie ze to sraka i padaka tylko dlatego ze nie umiem w nia grac