PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najlepsza bijatyka na PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Najlepsza bijatyka na PS2 (/thread-najlepsza-bijatyka-na-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Kiirama - 16-05-2010

Nawet nie muszę się zastanawiać - Soulcalibur 3 i tyle na ten temat. Gierka wg mnie bije słynnego Tekkena na głowę pod każdym względem. Świetna grafika, piękne lokacje, ciekawe i zróżnicowane postacie (Voldo!) i muzyka dopełniająca klimatu. Do tego wszystkiego dorzućmy, obok tradycyjnego "vs", całkiem przyjemne tryby gry, ze strategiczno-rpgową kampanią na czele. Devil Within IMO nie dorasta mu do pięt, no ale to już kwestia gustu.

P.S - Znajdźcie mi drugi taki tytuł, w którym system kupowania ciuszków/broni, tudzież budowania postaci od podstaw, jest równie rozbudowany :]


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - JSXpro - 25-05-2010

nie ma, chociaż trochę Def Jam ;p
mnie osobiście Soul Calibur III na Ps2 nie przekonał do siebie, przyzwyczaiłem już się, że bijatyka to tylko Fight! i wyłącznie walka, jak w Tekkenie, żadne tam rozbudowywanie, przebieranie postaci, dlatego dla mnie numerem jeden w bijatykach na PS2 jest Tekken 5 (chociaż w nim też można kupować ciuszki ;p)
Co do Devil Within to mi się też nie podoba, ale to tylko taki dodatek, aby urozmaicić trochę grę, jak i te wcześniejsze arcadowe wersje, w które też tylko się gra chwilę, dla przypomnienia historii


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - yasiu94 - 05-06-2010

jak dla mnie to tekken tag najlepszy tekken 5 troche slabszy jak dla mnie, nudny ale daje rade. soul calibur tez swietny choc preferuje takie gry jak tekken bo walenie mieczami itp tak jak w sc mnie nie kreci. nie ma co sie klocic bo np tekken w porownaniu do dragon balla albo wwe to zupelnie inne bajki. DB BT3 wymiata Big GrinDDD


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - BrowserJr - 13-06-2010

Tekken 5 , zdecydowanie , co tu dużo mówić ;d
Na drugim miejscu ( dla odmiany ) fajna bijatyka , to Fight Night , lubię mordobicie ;D


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - formo03 - 14-06-2010

Według mnie Tekken 3 jest wzorem godnym naśladowania , a na PS2 to oczywiście tekken 5 ale to zalezy co kto lubi Smile


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Kuba0301 - 19-06-2010

Jak dla mnie Cała seria Mortal Kombat Najbardziej chyba Armagedon Smile
Do tekken'a mam uraz...
Soul Calibur 3 jest godny uwagi ale MK nie przebije


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Harlok - 20-07-2010

Cała seria Tekkena oraz SC2 i SC3.
Najlepsza bijatyka Tekken 3 moja pierwsza gra dostałem ją gdy miałem 3lata i zawsze grałem Eddym,Kingem i Jinem


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Mati010 - 20-07-2010

Dokładnie nie ma co się spierać według mnie jedyna najlepsza bijatyka to seria Tekkenów za swoich czasów jak stać mnie nie było z kolegami na ps2 to chodziliśmy do kafejki pograć w tekkena Tongue


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Son of Sparda - 28-12-2010

Bez wątpienia najlepszą bijatyką na PS2 jest Tekken 5. Specjalne wyróżnienie dla Virtua Fighter4: Evolution


RE: Najlepsza bijatyka na PS2 - Piterixos - 29-12-2010

Ja mam zarówno Tekkena V i SoulCalibura III i uważam że lepszy jest tekken. To może dlatego że wcześniej miałem styczność z 3 częścią tej serii. Dlaczego jeszcze? Za grafikę (po prostu bardziej mi się podoba jej charakter), za fabułę (jak już mówiłem to zapewne dlatego że wcześniej grałem w trójkę), za genialny system walki (SC III jest troszkę tandetny pod tym względem). Nie uważam by możliwość kreowania własnych postaci w SC była dużym plusem...takim postaciom brak duszy. A i w Tekkenie denerwujące jest to że przeciwnicy sterowani przez komputer niezależnie od poziomu trudności to durne roboty, NIGDY nie popełniającę błędów. Ich strategia to zadać nam 2, 3 ciosowe kombo zakończone wybiciem w powietrze i naparzanie nas gdy jesteśmy bezbronni. Nie ma co liczyć na jakieś rozbudowane kombosy na ziemi, przeciwnicy ograniczają się jedynie do kilku kombosów (po KILKU walkach z danym przeciwnikiem pamiętałem WSZYSTKIE jego kombosy) wykonywanych głównie gdy jesteśmy w powietrzu.