PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Forumowskie szlagiery - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Forumowskie szlagiery (/thread-forumowskie-szlagiery)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Forumowskie szlagiery - Kurak5 - 26-02-2012

Jeżeli już o bystrzakach mowa:

» Draco - 25-02-13:27 -- troche spalem
» eVandeR - 25-02-13:26 -- spalem
» eVandeR - 25-02-13:26 -- no czesc
» Kratos - 25-02-13:26 -- ty znowu nie spałeś? ;p
» Kratos - 25-02-13:26 -- no czejść
» Draco - 25-02-13:26 -- o witaj
» Kratos - 25-02-13:25 -- nie mogę umrzeć, ale mogę cię zabić ;]

...


RE: Forumowskie szlagiery - Kratos - 26-02-2012

Scooby napisał(a):Panowie, uruchamiam film automatycznie - nie z SMS'a bo w SMSie odczytuje mi płytę jako dwa foldery audio_TS i video_TS (czy jakoś tak). We wszystkich grach są kolory w jak najlepszym porządku! Wszystko gra - jak odpalam filmy z pendrive'a - wszystko gra. Tylko jak włączyłem Shreka to zielono (jak to w shreku Big Grin, ale to nie powinno tak być)

Źródło

Suchar, jakby to powiedział Dah, ale mimowolnie się uśmiechnąłem ;D

The Boss napisał(a):Uwaga - opisujcie dlaczego czekacie na to, rozwińcie jakoś wypowiedź, może opiszcie dany tytuł. Byle post nie był w stylu - czekam na "guwnoman3 sóper gra". Miłej dyskusji.

A czy ty masz już swojego guwnomana? xD

Prośba do wszystkich - jak wrzucacie jakiś szlagier to najlepiej cytujcie też daną wypowiedź, a nie tylko sam link do tematu. Tematy często wędrują z działu do działu, zostają usunięte lub inne takie i szlagier przepada.


RE: Forumowskie szlagiery - Draco - 27-02-2012

Nie rozumie dlaczego post Scoobego jest śmieszny. Problem z zielonym ekranem przy uruchamianiu płyt DVD-Video mam również ze swoją konsolą i pomaga tylko podłączenie kabla chinch zamiast EURO.


RE: Forumowskie szlagiery - Kratos - 27-02-2012

Chodzi o część ze Shrekiem ;)


RE: Forumowskie szlagiery - Kratos - 07-03-2012

Trochę kwiatków albo rodzynów z tematu o szukaniu gier na PS2:

RaFi napisał(a):Poszukuję gier, w których jest się Mordercą na zlecenie. GTA, Hitmana i Splinter Cella mam, więc proszę o inne ;D
The Boss napisał(a):My Little Pony: The Game. xD Żart.

Jakoś The Boss zawsze potrafi mnie rozbawić.

WielkaStopa napisał(a):Witam jestem tu nowy i chciałbym się zapytać czy znacie na PS2 grę, która jest podobna do "Doom'a".

drakon napisał(a):Chodzi Ci o grafikę (FPS), czy o brutalność? Czy może o brak fabuły? Wink

WielkaStopa napisał(a):o brutalność np: idziesz z pomocnikiem on ci każe zostać, coś go zabija że zostaje tylko jego ręka i zaraz wyjdzie za rogu i dojdzie do walki, czy coś w tym stylu.

drakon napisał(a):Niestety, nie rozumiem tego, co napisałeś. Zza rogu wyjdzie jego ręka?

Nick "WielkaStopa" i wszystko jasne ;D Nikt go nie widział, a wszyscy o nim gadają.


wiktor280999 napisał(a):polece ci killzone , canis canem edit , fight night round 3 , fifa 11 , tekken 5 i def jam fight for ny

anemek napisał(a):Ale komu?

Chyba nie potrzeba komentarza.


asd126 napisał(a):"Gra podobna do Gears Of war" czy istnieje taka Tongue oczywiście na ps2 ??

reaktywa napisał(a):Gears Of War 2.

reaktywa w swojej wielkiej formie.




RE: Forumowskie szlagiery - Samyeu - 07-03-2012

reaktywa trzymał swoimi czasy równą, a zarazem wysoką formę Big Grin


RE: Forumowskie szlagiery - Kraszu - 07-03-2012

Tekst drakona o ręce rządziSmile Reaktywa wykazał się nie lada kreatywnością.


RE: Forumowskie szlagiery - Draco - 19-03-2012

DarcusoPL napisał(a):Ja słucham praktycznie tylko tych raperów i składów: Kaliber 44, Paktofonika, OSTR, Buka, LUC, Rahim, Grubson, Abradab, Fokus, Pih, Eldo, Pezet i paru innych lecz na razie mam przerwę w rapie bo tak naprawdę jestem metalem...


Big Grin


RE: Forumowskie szlagiery - DarcusoPL - 19-03-2012

Oj bo chodziło mi że tylko tych z rapu jeny Big Grin Czemu ja tak dziwnie układam zdania :O Medi-Żel receptą na szczęście.


RE: Forumowskie szlagiery - ashin - 20-03-2012

Cytat:Ja słucham ogólnie ostrzejszych brzmień od Hard Rock'u po WIĘKSZOŚĆ odmian metalu, najbardziej bliski jest mi Viking metal i Folk Metal, oczywiście słucham też paru wykonawców innych gatunków jak na przykład Bob Marley, Michael Jackson, B.B King czy inne klasyki muzyki na skalę światową :] Nie trawię popu i techno [ewentualnie parę kawałków dubstepowych]

kotś ma problem z konsekwencja x]