PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Grubaski... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Grubaski... (/thread-grubaski)

Strony: 1 2 3


Grubaski... - Krochy - 06-12-2009

... czyli ludzie z nadwagą ponad normą.

Jakie jest wasze zdanie nt grubasków?

Wiecie, że w Ameryce Co 6 a w niektórych stanach co 3 dziecko jest otyłe ? (nie jakieś tam 170cm 75-85kg, a poważne grubasy)

Wg. mnie ludzie powinni się zastanowic nad uruchomieniem ośrodków dla grubasków, tam by odbywali przymusową dietę i płukanie żołądka (jedzonko dawane dożylnie, a te płukanie to jakby coś wdupczył z głodu - np. roślinki).
Te grubaski to największa plaga, swoją drogą. Mam teorie, że Rząd Amerykański specjalnie "dokarmia" podświadomie swoich obywateli, by w razie wojny miec mini-bomby atomowe (pewno nauczą ich pierdziec jak skunks w sytuacji zagrożenia). Einstein chyba miał racje, mówiąc, że IV WŚ będzie na kamienie i patyki, wyobraźcie sobie Co może zdziałac korpus złożony ze skunksów? Źle się dzieje w państwie Kolumbowskim.

Tak na marginesie wytopowałem ze wszystkich tematów najbardziej znienawidzonego ludzia na forum, więc tak:

-Jest pedałem i pedofilem,
-Jest czarny (dla hecy, nikt nie ma nic do czarnych jak coś, to normalni ludzie - ale już tak na poważnie),
-Jest policjantem,
-Jest brudasem,
-Jest ciotą,
-Nie zajmuje się forum, a ma wysokie stanowisko.


Kto zgadnie o kogo mi chodzi, czeka go nagroda 100zł. xD


RE: Grubaski... - The Boss - 06-12-2009

(06-12-2009, 09:43)Darek napisał(a): Te grubaski to największa plaga, swoją drogą.

Dlaczego plaga? Jak ktoś chce tak wyglądać, jak spasła świnia, czyli samo bydło, to nic ani nikt nie stoi na przeszkodzie. Ich wybór, ich życie.

Cytat:Kto zgadnie o kogo mi chodzi, czeka go nagroda 100zł. xD

Podałbym bez problemu, bardzo ładnie go określiłeś, ale niestety 100 zł się nie doczekam.

Ogólnie grubasów można podzielić na trzy grupy:
1. Przyjazne.
2. Lole.
3. Bydło.

Ad. 1
Taki grubasek jest osobą lubianą, przyjazną i ogólnie spoko. Nikt nic do niego nie ma, ani on do nikogo. Jest po prostu normalną osobą i ludzie nie zwracają uwagi na jego tuszę ze względu na charakter. Człowiek ten otwarcie przyznaje się do tego jaki jest i dobrze się z tym czuje.

Ad. 2
Lole to grupa o chorobie psychicznej. Nie mogą się powstrzymać z jedzeniem, a wciąż chcą schudnąć i powtarzają, że mało jedzą, a tyją ze względu jakiejś tam urojonej choroby. Bullshit, wszystkiemu da się zapobiec. W dodatku jeśli ktoś mówi prawdę, to się tego wypierają na wszystkie świętości.

Ad. 3
Człowieka o genach bydła nie odróżnisz od zwierzęcia. Niektórzy rolnicy zaciągają takich normalnie na pastwisko, choć ci się wypierają, że krowami nie są. Rzucają się strasznie i wypierają się swojej otyłości.

Tyle moim zdaniem. ;-)


RE: Grubaski... - 1903 - 10-01-2014

"Moje ciało, mój wybór." Jeśli komuś pasuje fakt, iż ma nadwagę, to jego sprawa. Każdy ma swój rozum, najważniejsze, by czuć się dobrze z samym sobą i nie przejmować się opiniami ludzi, którzy się naśmiewają z osób otyłych. Najlepiej spróbować się postawić w sytuacji takiej osoby, wtedy można zrozumieć jak jest odbierana przez społeczeństwo. Ja sam nadwagi nie mam, raczej bliżej mi do niedowagi, ale daję takim osobom żyć, bo w wielu przypadkach nie mieli oni wpływu na to, jak pewne sprawy się potoczyły. A słowa gościa powyżej są bardzo krzywdzące, nie wiem jak można kogoś porównywać z bydłem, tylko dlatego, że jest gruby. Brawo.


RE: Grubaski... - Bart - 12-03-2015

Krochy napisał(a):Tak na marginesie wytopowałem ze wszystkich tematów najbardziej znienawidzonego ludzia na forum, więc tak:

-Jest pedałem i pedofilem,
-Jest czarny (dla hecy, nikt nie ma nic do czarnych jak coś, to normalni ludzie - ale już tak na poważnie),
-Jest policjantem,
-Jest brudasem,
-Jest ciotą,
-Nie zajmuje się forum, a ma wysokie stanowisko.


Kto zgadnie o kogo mi chodzi, czeka go nagroda 100zł. xD

[R]ay?


Odp: Grubaski... - Damiano1234 - 14-03-2015

Was pogielo? Każdego to jest sprawa jak wygląda co autora tematu tak to boli? Jakbyś ty był taki większy to było by ci do śmiechu gdybyś był jednym z nich? Naucz się traktować ludzi z szacunkiem bo pisząc takie rzeczy tego nie masz. Są ludzie mali i więksi trzeba to szanować,pozatym nie jesteś od oceniania ludzi. Oceniać nas będzie ktoś tam u góry. A administratora proszę o usunięcie tematu bo ewidentnie nie jest grzeczny.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Grubaski... - Bart - 15-03-2015

Gruby,daj spokój..


RE: Grubaski... - Mr.Q - 16-03-2015

- Zobacz kochanie jaki mam mały biust… co robić…
- Bierz codziennie kawalek papieru toaletowego i pocieraj miedzy piersiami…
- Myślisz, że to pomoże i urosną?
- W przypadku dupy pomogło…


Odp: RE: Grubaski... - Damiano1234 - 17-03-2015

(15-03-2015, 20:49)Bart napisał(a): Gruby,daj spokój..

Do mnie to było?

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Grubaski... - Mr.Q - 17-03-2015

Dlaczego prosisz o usunięcie tematu? Bo to niegrzeczne? Jeśli ktoś beknie w Twoim towarzystwie, zwracasz mu uwagę, że to burackie i nie powinien tak robić. Jeśli jest gruby, nie dajesz mi Liona na pociechę tylko radzisz żeby zaczął ruszać tłuszczem i zaczął biegać. Zamiatanie problemów pod dywan jeszcze nigdy nikomu nie pomogło.


Odp: Grubaski... - Damiano1234 - 19-03-2015

Słuchaj. Każdego to indywidualna sprawa jak wygląda. Niektórzy mają to gdzieś inni z przyczyny innych niż jedzenie są więksi. Chodziło mi że nie można wsadzić wszystkich do jednego worka.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk