PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. (/thread-odpalanie-gry-z-pendraive-a-przez-usbadvance-usbextreme)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - salkometer - 09-12-2014

Jestem tego swiadomy, problem w tym ze nie wiem jak nazwac to iso oraz skad ewentualnie sciagnac program ktory automatycznie przydziela nazwe


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - norton9988 - 09-12-2014

kod gry.nazwa jaka ma się pojawić w OPL (musi być bez spacji).iso np. SCUS_973.28.GT4.iso


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Iksar - 09-12-2014

Pierwszy program to ISO2OPL a drugi (też czasem się przydaje jak ten pierwszy zawodzi) FixISO czy jakoś tak. Przeciągasz ikonke pliku iso na ikonke programu ISO2OPL albo odwrotnie już nie pamiętam i po sprawie.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - miki1406 - 02-02-2015

Wczoraj odbyłem udaną batalię z Pendrive i HalfLife'm Smile

Pytanie, czy na ową chwilę, jeśli mowa o obrazie na mass, taki zestaw:
1. OPL 0.9.2 - na konsoli
2. USBExtreme + UltraISO( do podmontowania obrazu)

jest opcją najlepszą/optymalną/najnowszą ??
Czy jest może znany lepszy sposób??


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Cage - 06-02-2015

Nie wiem z jakiego powodu, wyskakuje ten błąd?
[Obrazek: 22745578239354789069.jpg]
Ten sam obraz montowałem na twardy dysk jako kolejną grę za pomocą programu USB UTIL i pojawił się ten błąd. Wpadłem na myśl, żeby ten sam obraz ISO zamontować na pendrive, który został wcześniej sformatowany za pomocą Windows i gra bez problemu zamontowała się na tym pendrive.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Jusko - 06-02-2015

To częsty błąd - sam go miałem.

Użyj programu USBExtreme - nie powinieneś mieć komplikacji (sam przeszedłem na niego po bojach jak Ty).


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Cage - 14-02-2015

USBExtreme, tylko nadaje się do tego, żeby tylko mieć jedną grę na pendrive, a ja potrzebuje więcej mieć gier na pendrive i na dysku zewnętrznym pod USB


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Jusko - 14-02-2015

Jeśli przerabiasz parę gier pod rząd - nie ma problemu z plikiem ul od gier, jeśli dobrze pamiętam. Trzymam go zawsze w jednej lokalizacji na dysku i dodają się do niego gry bezproblemowo.

Obecnie używam konsolowego iso2opl i nie mam również kłopotu.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Cage - 14-02-2015

Jak używa się USBExtreme, kto każda gra ma swój własny plik ul.cfg, to jakim cudem może być tylko jeden ul.cfg do wielu gier?
Nie wiem dokładnie, co to jest iso2opl i jak to używać?


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - tomx1989 - 14-02-2015

Może a nawet musi być jeden plik konfiguracyjny który zawiera listę wszystkich gier. Używając USButil nie ma problemu z aktualizacją listy gier.