PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. (/thread-odpalanie-gry-z-pendraive-a-przez-usbadvance-usbextreme)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Helios98 - 29-05-2014

a z grą Gran Turismo 4 i Fifa14 (że strony emuparadise) to normalnie że wypracowuje iso gry i na dvd rzucać, odpowiednio nazwać i już? czy muszę przerobić programem USB Extreme i wszystkie pliki na pendrive gdzie tylko USBAdvance odczyta :/


Odp: RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Falko14 - 29-05-2014

(29-05-2014, 21:26)Helios98 napisał(a): jeszcze jedno jak dodać romy do pendrive i odtworzyć w programie "InfoGB"
Pobierasz sobie Rom z emuparadise po pobraniu plik powinien nazywać się np. Mario Land.gb jeśli plik będzie miał inną końcówke to gra nie pójdzie więc zapamiętaj.Jeśli masz już swoją gre podłączasz pendrive pod wolne miejsce USB w Pc i otwierasz pendrive po czym przeciągasz sobie rom gdzie chcesz tylko pamiętaj gdzie go skopiowałeś.Teraz włączasz ps2 odpalasz Ule podłączasz pendrive w usb odpalasz InfoGb ale przed wyciągnij płyte z konsoli i zamknij klapke.A dalej tak naciskasz prawą strzałke tak aby najechać na mass potem strzałkami góra dół szukasz romu jeśli jest jego nazwa jest ok i naciskasz "X" i grasz jeśli wyskoczył ci komunikat o tym że gra jest na konsole 32-bitową pobrałeś zły rom.Jeszcze w czymś pomóc ?


Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Helios98 - 30-05-2014

masz już nad tobą napisane Wink i dziękuje Smile


Odp: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - dragon1493 - 30-05-2014

Panowie bez jaj, jak sie nazywa ten temat ??? Chcesz wiedziec o GB to zrob nowy temat i tam pytaj, nie rob smietnika w innych tematach.

Kratos powinien skasowac te posty dotyczace GB, zeby nie bylo smietnika potem.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Helios98 - 30-05-2014

tylko chciałem się zapytać i nie chciałem założyć beznadziejny temat :/

EDIT
Muszę przerobić grę Gran turismo 4 przez USB Extreme czy plik iso na folder dvd, zmienić nazwę i włączyć za pomocą opl?


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - tomx1989 - 30-05-2014

A ile zajmuje GT4? Pewnie ponad 4GB więc wiesz że nie skopiujesz na pena.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 31-05-2014

Wszystko jest w tym temacie, zamiast zadawać kolejne pytania i robić młyn Helios weź i poczytaj od początku tj. strona 1 i mini tutek barta...


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - salkometer - 08-12-2014

Witam, zassałem ostatnio final fantasy XII , wgrałem spolszczenie i teraz chciałbym to uruchomić na konsoli z free mc botem. Pliku nie mogę podzielić przez USBExtreme Game ponieważ wyskakuje "write error". W związku z tym ze gra zajmuje poniżej 4gb to pewnie można ja uruchomić jako cały plik ISO, problem w tym ze nie mam pojęcia jak to zrobić. Czytałem guide i jest jakaś wzmianka o nadaniu odpowiedniej nazwy przez program iso2opl, niestety nie mogę nigdzie tej aplikacji zlokalizować. Proszę o instrukcje krok po kroku jak uruchomić plik iso przez open loader, oraz linki do iso2opl. Dziękuje , pozdrawiam


Odp: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - dragon1493 - 09-12-2014

Jak masz write error to albo brak miejsca na nosniku lub uszkodzony obraz gry.

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - norton9988 - 09-12-2014

Final fantasy xii po wgraniu spolszczenia niemożna podzielić usbextreme ani usbutil. Trzeba stworzyć folder na pendrive DVD i skopiować do niego odpowiednio nazwane iso