PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. (/thread-odpalanie-gry-z-pendraive-a-przez-usbadvance-usbextreme)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 30-08-2013

Dzisiaj kolejna próba i znowu klapa.
Fifa street 2 ->> obraz w ISO przerobiłem USB Extreamem skopiowałem na pendraka (5 plików + config). W OPL-u wszystko w porządku znajduje i wgl. ładuje ją i znowu obraz telewizora warjuje i miga kilkoma kolorami, ale tym razem po wygasnięciu (czarny obraz) pendrive dalej działa (dioda czerwona w obudowie miga, znaczy pracuje, ale nic ponadto się nie dzieje).
Czym to może być spowodowane?


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Szymon - 30-08-2013

A sprawdzałeś sposób Piotrosa? Sprawdzałeś też inne wersje??


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 30-08-2013

Nie z modami na fifie street nie próbowałem.
Właśnie przyszedł przenośny dysk twardy więc spróbuje z niego sobie pograć bo być może to wina pendraka.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Szymon - 30-08-2013

Jakimi modami, jakiej FIFIE???

piotros napisał(a):Hmmm... dziwne, pewnie ta gra nie działa z USB. U mnie w OPL 0.9, ale z SMB, ta gra działa bez problemu, po zaznaczeniu ON dla dwóch Mode 2 i 6.



RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 30-08-2013

Z mode 2 i 6 też mi MGS nie ruszyło ;]


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - mattek - 30-08-2013

Odpalał może ktoś Rock Banda 2? Na necie znalazłem tylko takie info, że trzeba przerobić obraz na DVD5, co średnio mi pasuje. Może komuś się udało?
Po SMB leci, gra się ładuje, jednak większość piosenek nie trybi - zacina się na loadingach.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Szymon - 30-08-2013

Boven to odpal OPL 0.5 i z tego uruchom MGS.
Mattek spróbuj normalnie Rock Band 2 odpalić przez OPL 0.8 lub 0.7 linki dałem na poprzedniej stronie.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 30-08-2013

Z ciekawości puściłem tym samym sposobem fife street 2 .
Te same skutki tylko po zgaśnięciu kolorów pendrive działa, ale nie dzieje się nic ponadto.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Szymon - 30-08-2013

To jak nie działa Ci OPL 0.5 to odpal 0.6 na przykład.
Ale w OPL 0.5 zmieniałeś ustawienia? Użyj OPL 0.5 ale w wersji 0.5 nic nie ustawiaj.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Boven - 30-08-2013

Mam tą wersję 0.8 i nie wiem czemu mi nic nie hula ...