PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. (/thread-odpalanie-gry-z-pendraive-a-przez-usbadvance-usbextreme)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Szyyy - 20-05-2011

a jak wgrać kilka gier na jeden pendrive? Bo zawsze jest ten sam plik "ul" i nie można wkleić dwóch na raz. A na filmikach na ty widać że mają np. 5gier


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Bart - 22-05-2011

Było już takie pytanie i odpowiedź w tym temacie. Wystarczy poszukać.

Proszę:

(20-02-2011, 17:24)Radagast napisał(a): Jest to możliwe po prostu dajesz te pliki od dwóch gier na pendrive i w ul.cfg w nowej linijce wpisujesz nazwę tej 2 gry i nazwę pliku od tej gry




RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Tebich - 03-06-2011

a mi wyskakuje błąd "source drive is invalid" co to może być ? i jka nie mam opcji w freemcbocie opdalania gier z pendriva to jak odpalic ??


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Bart - 03-06-2011

Oznacza to,że dysk źródłowy jest nieprawidłowy. Pewnie to wina PD.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - DembolMaster - 09-06-2011

ja miałem PD firmy emtec 8gb i tak samo było, więc to na 100% wina PD


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Bart - 09-06-2011

No bo PS2 nie trawi wszyzstkich PD.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Zielony34 - 09-06-2011

Już gdzieś rozmawialiśmy na temat PD, ktoś napisał że najlepiej trawione są "noname'y" być może, nie testowałem, wiem tylko że np. Patriot działa o wiele lepiej niż Kingston.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Dezerter - 18-03-2012

Witam, nie bardzo rozumiem tego tutoriala.
Pisze aby włożyć płytę... a jeśli ja mam pirata z internetu?
To mam zamontować jak obraz w Deamonie i zainstalować?
Chcę wrzucić i zagrać w grę na pendrive bo nie mam płytki, a sklepy pozamykane.



RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - DarcusoPL - 18-03-2012

Jak niby chcesz zainstalować grę z PS2 na kompa? Big Grin Jak w ogóle chcesz odnaleźć plik instalacyjny? Jeśli masz obraz .iso gry to montujesz go do wirtualnego napędu na przykład w Deamon Toolsie i lecisz dalej w programie :]


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Dezerter - 19-03-2012

(18-03-2012, 21:52)DarcusoPL napisał(a): Jak niby chcesz zainstalować grę z PS2 na kompa? Big Grin Jak w ogóle chcesz odnaleźć plik instalacyjny? Jeśli masz obraz .iso gry to montujesz go do wirtualnego napędu na przykład w Deamon Toolsie i lecisz dalej w programie :]

"Chcę wrzucić i zagrać w grę na pendrive bo nie mam płytki, a sklepy pozamykane."
Pisze żeby instalować w jego przypadku na "D"...
No, mało zrozumiałe.