PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. (/thread-odpalanie-gry-z-pendraive-a-przez-usbadvance-usbextreme)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - czmiela3 - 26-01-2011

(26-01-2011, 01:01)szczur napisał(a): jest tego trochę a który to dokładnie jest do GT4? przez usb

no najlepiej Sciagnij najnowszy http://sksapps.com/hd/hdlgui8b_r2j.rar , ale bedziesz musiał ripa zrobic Gt4 tutaj link http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2gt4/strona1.php , a niemasz networka adaptora?? wtedy bys podlaczyl konsole przez kabel skrosowany do komputera i udostepnil folder i odpalil gre przez open ps2 loadera Smile


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - apex - 26-01-2011

Czy to jest takie skomplikowane czy jestem tępy aby to zrozumieć jest ktoś w miarę uprzejmy aby to łopatologicznie wyjaśnić
Co mam zmodyfikowaną konsolę ps2 FAT Freemcboot 1,88
hheheheh 2 szt płyt w oryginale gran turismo 4 w wersji Pal
pendrive 4gb lub dysk hdd 80gb

Co potrzebuje:
odpalać Gran turismo 4 z usb lub usb hdd tylko tyle chce a walczę z tym już chyba miesiąc dlatego proszę o pomoc w sprawie może forma poradnika.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - czmiela3 - 26-01-2011

apex spaczowales gre tym toxic dual layer patcher?


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - drakon - 26-01-2011

(26-01-2011, 12:22)apex napisał(a): Co potrzebuje:
odpalać Gran turismo 4 z usb lub usb hdd tylko tyle chce a walczę z tym już chyba miesiąc dlatego proszę o pomoc w sprawie może forma poradnika.

A forum waść przejrzałeś? Bo wydaje mi się, że wyjaśnienie właśnie tu znajdziesz. Troszkę pomyśleć i poszukać nie zaszkodzi Smile.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - szczur - 26-01-2011

(26-01-2011, 19:54)drakon napisał(a):
(26-01-2011, 12:22)apex napisał(a): Co potrzebuje:
odpalać Gran turismo 4 z usb lub usb hdd tylko tyle chce a walczę z tym już chyba miesiąc dlatego proszę o pomoc w sprawie może forma poradnika.

A forum waść przejrzałeś? Bo wydaje mi się, że wyjaśnienie właśnie tu znajdziesz. Troszkę pomyśleć i poszukać nie zaszkodzi Smile.

Słuchaj nie pisz mi ,bo czytałem jednak jest taki mętlik tutaj ,że coś z tego wyłuskać i co ciekawe stosować to nic nie wychodzi zadałem proste pytanie i proszę o odp. a tekst typu google poszukaj i forum poszukaj to niestety już to było przerabiane albo ktoś mi pomoże albo nie i dalej będzie się produkował.
, że wszystko jest na forum. Tak przewaliłem całe te forum i wiele ang i tylko na jednym ang znalazłem coś co w miarę układa się w całość. dziwne ,że tam jakoś ludzie nie analizują czy czytałeś forum czy nie powiem tak ślęczę nad tym od miesiąca. Jeśli ktoś nie ma ochoty pomóc to niech po prostu tu nie pisze i nie nabija postów sobie. pa. A zadam Tobie pytanie czy ty uporałeś się z tym GT4 jeśli uważasz ,że rozwiązanie jest na forum? Widząc po odp. w twoich postach to akurat chyba nie w tym temacie powinieneś się wypowiadać.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - drakon - 26-01-2011

Niepotrzebnie się naprodukowałeś...

USB 4GB na obraz raczej Ci nie starczy (rip gry ma 4,7, a zwykły obraz 9GB).
Moja rada:
- sformatuj HDD
- zrób obraz z oryginału
- spatchuj Toxicem, HDL patcherem
- przerzuć na HDD (ewentualnie zdefragmentuj)
- odpal USB Extreme/Advance i graj

Nie powinno być problemów.

A tę myśl:

Cytat:Widząc po odp. w twoich postach to akurat chyba nie w tym temacie powinieneś się wypowiadać.

mógłbyś rozwinąć Cool?

PS Gdybyś chciał sam sobie zrobić rip-a, masz tutaj instrukcję.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - szczur - 26-01-2011

(26-01-2011, 21:32)drakon napisał(a): Niepotrzebnie się naprodukowałeś...

USB 4GB na obraz raczej Ci nie starczy (rip gry ma 4,7, a zwykły obraz 9GB).
Moja rada:
- sformatuj HDD
- zrób obraz z oryginału
- spatchuj Toxicem, HDL patcherem
- przerzuć na HDD (ewentualnie zdefragmentuj)
- odpal USB Extreme/Advance i graj

Nie powinno być problemów.

A tę myśl:

Cytat:Widząc po odp. w twoich postach to akurat chyba nie w tym temacie powinieneś się wypowiadać.

mógłbyś rozwinąć Cool?

PS Gdybyś chciał sam sobie zrobić rip-a, masz tutaj instrukcję.
Znam dobrze tego tutka ale jeżeli jestes taki mocny to powiedz gdzie mogę znależć to:

program Gran Turismo 4 DVD5 Ripper (Win9x/NT) (testowane na wersji 1.02).
pokaż teraz jak jesteś mocny w te klocki.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - drakon - 26-01-2011

(26-01-2011, 21:57)szczur napisał(a): pokaż teraz jak jesteś mocny w te klocki.

Zwracając się do mnie w ten sposób, trochę mi urągasz, a tego nie lubię, szczególnie, gdy ktoś nie ma do tego podstaw.
Program masz TUTAJ.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - apex - 27-01-2011

To było zagranie taktyczne z jego strony.Ale nie róbmy off.


RE: Odpalanie gry z pendraive'a przez USBAdvance/USBExtreme. - Radagast - 06-02-2011

Czyli jak ściągnę gre z neta to muszę te pliki zgrać na płytę dvd a później włożyć do napędu i dalej postępować zgodnie z instrukcja ?