PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Liczenie do 666 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Liczenie do 666 (/thread-liczenie-do-666)



RE: Liczenie do 666 - Krochy - 31-12-2009

do wszystkich piszących w tym temacie - Czy wy coś bierzecie? Big Grin

Nasrane to ty masz, [r]ay, nie znasz się na żartach to trudno, powodzenia w życiu. Jak bierzesz to forum na poważnie to spoko, ja traktuję to jako taki "relaks", miejsce gdzie można pożarotwac z nieznajomymi, najwyraźniej ty traktujesz to jako takie "drugie życie" powodzenia i szczęśliwego sylwestra! (jestem i byłem na chodzie podczas pisania tego posta jak coś Big Grin)

Przy okazji - nakela powinień dostac bana bo to już jest hamstwo (hehe, zart Big Grin), tak samo jak [r]ay (to już na poważnie Tongue) (na za dużo sobie pozwala). A i ten temato to jest jedno wielkie spamowisko, admini - zróbcie oddzielny dział z z tymi forumowymi "Grami" gdzie by posty nie były liczone, bo wystarczy pisac tylko w takim temacie by pareset postow nabic i po Co to komu? [R]ay, Woocash88 i Kratos są 100 razy lepszymi modami od Ciebie, bo przynajmniej robią coś dobrego dla forum i znają się na żartach, a ty jak zwykle wszystko na poważnie, żal mi Cie! Tongue (znałem kiedyś takiego typa, ale mniejsza o to).


RE: Liczenie do 666 - Vayke - 31-12-2009

[Obrazek: Hwy431_Sign_2.jpg]


RE: Liczenie do 666 - 8Azi8 - 31-12-2009

[Obrazek: UM_432_1_.jpg]

ja to mam szczęście dzisiaj co dodam posta to ktoś mnie wyprzedza hahahTongue


RE: Liczenie do 666 - Vayke - 31-12-2009

[Obrazek: TXM-433-LR.jpg]


RE: Liczenie do 666 - neku - 31-12-2009

(31-12-2009, 15:11)Darek napisał(a): do wszystkich piszących w tym temacie - Czy wy coś bierzecie? Big Grin
Twoją starą od tyłu Tongue
Nie no, żarcik oczywiście Big Grin


RE: Liczenie do 666 - The Boss - 31-12-2009

[Obrazek: h]


RE: Liczenie do 666 - Bart - 31-12-2009

(31-12-2009, 18:48)nekal napisał(a):
(31-12-2009, 15:11)Darek napisał(a): do wszystkich piszących w tym temacie - Czy wy coś bierzecie? Big Grin
Twoją starą od tyłu Tongue

Leże na ziemi ze śmiechu. Mistrzostwo świata.

[Obrazek: 391px-WY-435.svg.png]


RE: Liczenie do 666 - Krochy - 01-01-2010

No też pierdolłem. Nie ma to jak wyrafinowany żart idioty. Szczególnie jak obraża moją matkę, to jest przecież takie spoko... . Pozdrawiam (spoko wiem żart Tongue)


RE: Liczenie do 666 - neku - 01-01-2010

Sorry, nie skazujcie mnie od razu na potępienie (należy mi się najwyżej ostrzeżenie) Tongue
btw Darek, jak mówisz, że chcesz sobie pożartować, to proszę masz "relaks" xDD


RE: Liczenie do 666 - Krochy - 01-01-2010

xDD nie pij więcej bo ci szkodzi kolego.

A zachowanie [R]ay'a jest zdecydowanie karygodne (toż to użytkownicy powinni brac przykład z moderatora!)

Oj jest, ten temat jak i banda innych to głupie nabijanie postów, a i przy okazji mnie nie zgasił tylko ubliżył mojej matce - która kompletnie nie ma nic związanego z tym tematem. Można powiedziec, że każdy kto pisze w tych tematach z grami to głupi nabijacz postów.