PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ranga uploader - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Ranga uploader (/thread-ranga-uploader)

Strony: 1 2 3


RE: Ranga uploader - Kratos - 20-08-2009

Nie byle jakie, ino gry z najwyższej światowej półki : D Najlepiej jeszcze do tego by było, gdybyś wyprzedzał popyt i sam się domyślił na które gry jest największe zapotrzebowanie xd


RE: Ranga uploader - Killer - 20-08-2009

Może jakąś ankietę zrobić typu jaką grę z najwyższej światowej półki ściągał byś bez końca żeby w nią pograć ? xD i wtedy jak bym je wrzucił byłby popyt wśród nowych użytkowników forumBig Grin Musze dać rade bo ten zielony kolor kusiBig Grin


RE: Ranga uploader - Kratos - 20-08-2009

To nie takie łatwe jak może się wydawać. Ludzie często w takich badaniach oszukują, a i to też nie o to chodzi, żebyś ty sobie zrobił ankietę i wszystko wiedział : D Prawdziwy "zielonorangowiec" musi wiedzieć, musi czuć to w korzonkach paznokci jakie gry byłyby najodpowiedniejsze w tym dziale xD No ale staraj się staraj, a nuż widelec coś ustarasz : D


RE: Ranga uploader - Gnapek - 21-08-2009

Czy nie lepiej by było "rozdawać" rangę 'Uploader' osobom które NAPRAWDĘ uploadują gry? Bo ktoś może sobie brać linki z innego forum i wklejać je tutaj i osoba która ma rangę 'Uploader' chyba nie jest na miejscu, bardziej by pasowało 'Uplinker'.

Jednym ze sposobów może być dodawanie hasła z naszym nickiem do archiwum spakowanej gry, bądź adresu forum Smile


RE: Ranga uploader - Kratos - 21-08-2009

Pewnie lepiej, ale i trudniej znaleźć kogoś kto za zielony kolorek specjalnie dla naszego forum uploadowałby gry. Gdyby znalazłyby się chociaż 3-4 takie osoby to wtedy można by było zmienić ten system rozdawania rang.


RE: Ranga uploader - 9osiol9 - 22-08-2009

ja nie widzę problemu, ja uploadowałem gry, ale rozsyłałem je też na innych forach. A co do rangi to wklejenie linków do 20-30 gier to nie sztuka, warto by było te linki sprawdzić.


RE: Ranga uploader - GENERiC - 22-08-2009

Ja mam dedyk. Mogę upać Wink


RE: Ranga uploader - Killer - 22-08-2009

Dla mnie to też nie kłopot mogę wrzucać gry.


RE: Ranga uploader - Gnapek - 23-08-2009

Ja również bym mógł uploadować, tak więc mamy tutaj już kilku użytkowników. Można również jakoś wypromować tą rangę na forum Smile


RE: Ranga uploader - ReV - 17-09-2009

Osoby chętne niech zgłoszą się do mnie na PW bo nie wiem czy dalej macie chęci na to, oczywiście tak jak pisaliście wyżej mam nadzieje że linki były by sprawdzane. Hmm co do tego "systemu rang uploader'a" to jak byście chcieli to widzieć? Przypuśćmy ktoś wrzucił 20-40 linków to dostaje rangę powiedzmy Uploader, później wrzucił kolejne 100 linków i awansował na rangę np Starszego Uploader'a ( nie śmiać się z nazw;P sam nie wiem jakby to nazwać, a jak ktoś ma lepszy pomysł to proszę pisać) tak? mniej więcej tak miałoby to wyglądać.