PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Nowe gry PS Vita (folia) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: Nowe gry PS Vita (folia) (/thread-nowe-gry-ps-vita-folia)



Nowe gry PS Vita (folia) - FPS21311 - 23-02-2020

Mam pytanie, po czym poznać, że gra na PS Vita jest faktycznie nowa, jaka powinna być folia?
Natknąłem się na negatywne opinie kupujących na allegro, że sprzedawcy sami foliują te pudełka sprzedając egzemplarze jako nowe.


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - Makaveli - 23-02-2020

Nowe gry mają paski z hologramami na folii.


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - FPS21311 - 23-02-2020

(23-02-2020, 22:32)Makaveli napisał(a): Nowe gry mają paski z hologramami na folii.

Dzięki za szybką odpowiedź. Big Grin  Czyli tak jak ma to miejsce w przypadku gier PS4.
Znasz może jakieś zaufane sklepy, gdzie sprzedają własnie nowe egzemplarze na PS Vite?


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - Makaveli - 23-02-2020

Poza marketami i jakimiś lokalnymi sklepami z grami to chyba trudno o to.

Sprawdź warszawskie ElectronicDreams. Czasami tam jestem stacjonarnie i mają spory asortyment gier w ogóle. Jeżeli sprzedają nowe, to są to na pewno fabrycznie zapakowane egzemplarze.


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - FPS21311 - 23-02-2020

Znalazłem akurat tytuł, który mnie interesuje... no nic, chyba zaryzykuje i dam znać jak coś, czy faktycznie tytuł był nowy.
Raz jeszcze dzięki - gdyby przypomniały Ci się jeszcze inne sklepy to możesz napisać. Smile


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - FPS21311 - 24-02-2020

Zajrzałem na ich stronę i.... mają bardzo szeroki wybór gier, można znaleźć mało tego, obydwie wersje wydania gier po angielsku oraz po Polsku.... dziwnie podejrzane mi się to wydaje z uwagi na fakt, że bardziej znane sklepy typu np. media expert w ogóle już gier na Vite u siebie nie mają na składzie - skąd zatem oni mają tak pokaźną bibliotekę nowych gier?
Będąc tam widziałeś nowe gry na Vite, widziałeś oryginalne opakowanie?


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - Makaveli - 25-02-2020

Sklep jest na pewno sprawdzony bo zawsze kupuję tam pudełkowe wersje. Oni mają taki stan dlatego, że są prywatnym sklepem i nie narzucają sobie celów sprzedażowych, dzięki czemu mogą mieć na stanie gry, które się nie sprzedają. Media Markt nie może, bo traci na tym - dochodzą tam koszty lokalowe i inne. Ten sklep jest prowadzony przez chłopaków prywaciarzy.

Jeżeli masz info od nich, że nowa i z okładką w takim a takim języku, to możesz być pewien, że tak jest. Oni często ściągają gry z innych regionów. np. kupując Shadow of the Tomb Raider miałem wersję z UK. Mi to nie przeszkadzało, bo miałem nowy produkt najtaniej na rynku.


RE: Nowe gry PS Vita (folia) - FPS21311 - 25-02-2020

(25-02-2020, 09:50)Makaveli napisał(a): Sklep jest na pewno sprawdzony bo zawsze kupuję tam pudełkowe wersje. Oni mają taki stan dlatego, że są prywatnym sklepem i nie narzucają sobie celów sprzedażowych, dzięki czemu mogą mieć na stanie gry, które się nie sprzedają. Media Markt nie może, bo traci na tym - dochodzą tam koszty lokalowe i inne. Ten sklep jest prowadzony przez chłopaków prywaciarzy.

Jeżeli masz info od nich, że nowa i z okładką w takim a takim języku, to możesz być pewien, że tak jest. Oni często ściągają gry z innych regionów. np. kupując Shadow of the Tomb Raider miałem wersję z UK. Mi to nie przeszkadzało, bo miałem nowy produkt najtaniej na rynku.

Skoro tak piszesz, w sumie wydaje się to logiczne - nie pomyślałem w ten sposób przyznaje, już mnie raz oszukał pewien gościu z allegro z rzekomo nową grą "Batman: Arkham Origins Blackgate".
Dzięki. Wink