PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
PS Vita - gry, jakie warto kupić. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: PS Vita - gry, jakie warto kupić. (/thread-ps-vita-gry-jakie-warto-kupic)

Strony: 1 2 3


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - FPS21311 - 27-05-2018

Jusko napisał(a):Zgłoszenie niezgodności - w sprzedaży internetowej, masz do tego prawo (w ciągu 14 dni). Ja ostatnio miałem zakup akcesorium komputerowego - co prawda mój komputer nie był wymieniony w aukcji jako kompatybilny, ale wszelkie zdjęcia na aukcji, prezentowane były na przykładzie mojego komputera. Efekt? Kupiłem i była skucha. Lecz to sprzedawca wprowadził mnie w błąd, a tego nie wolno robić - zwróciłem przedmiot i nie było zmiłuj.
Dzięki za radę, napisałem do niego, ciekawe, co odpisze.

Chciałem mieć jakąś nową grę w pudełku, ech.... te aukcje na allegro.
Nie wiem gdzie tu szukać nowych w pudełkach, mam na myśli sklepy stacjonarne.

Nie rozumiem, czemu Vita nie wypaliła, przecież to godny następca PSP? :/
Teraz taki Switch ma się dobrze, co szczerze mnie irytuje, bo w czym on jest lepszy od Vity - nie licząc bebechów, które na pewno lepsze ma?

Najbardziej śmieszą mnie Polscy fanatycy tej konsoli, którzy w ogóle się nie liczą dla "wielkiego" N.
Ich konsola UŻYWANA kosztuje na aukcjach ponad 1000zł, a same gry tanie też nie są - kto kuźwa to kupuje? xD
Takie wielkie BUM się na tę konsolę zrobiło w tym kraju i chyba tylko dlatego, że to produkt od nintendo.... ludzie to jednak prości są.
I nie obrażając nikogo, rozumiem świadomy wybór, lecz widzę dużo fanatyków, którzy mają tę konsolę tylko dlatego, że jest teraz modna.

No ale, chu z tym.
Oglądam teraz zagrajmy z DETROIT BECOME HUMAN i tak się podjarałem, że zagrałbym w jakąś dobrą przygodówkę na Vicie - mogą być to gry 2D, ale GRY, nie klikane obrazki. xP
Co byście polecili? Smile

Ha, odpowiedź sprzedawcy "proszę odesłać,gra jest nowa,otwarta została żeby sprawdzić zawartość".

Co taka cisza na planie, nikt w nic ostatnio ciekawego nie gra? Big Grin

Ja aktualnie ogrywam tego Batmana, gra się bardzo fajnie, ale z oceną poczekam. Tongue


PS Vita - gry, jakie warto kupić. - Kraszu - 14-09-2018

Już kilka długich godzin pograłem w Raymana Origins i jestem zachwycony formułą 2D na Vicie. Gra się w to po prostu R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-I-E!

Idąc tym tropem myślę sobie, że właśnie na kieszonce najlepiej będzie ograć Child of Light (jak na moje oko prześliczna gra),LIMBO i ewentualnie Spelunky.

Nikt nie wspomniał jeszcze o ekskluzywnym Little Big Planet PS Vita (must have!) oraz Assassin's Creed Chronicles: Trilogy (zakupiłem to na jakiejś promocji na PS4, ale jeszcze nie grałem. Jestem przekonany, że na Vitce grałoby się świetnie i możliwe, że zaopatrzę się i w taką wersję. W mniejsze gry na handheldzie gra się po prostu lepiej. Jak już odpalam dużą konsolę to dla superprodukcji. Vita właśnie idealnie nadaje się do tych słodkich, mniejszych tytułów. Dla mnie to idealnie uzupełnienie poważnej gry stacjonarnej).


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - RafalKa - 11-10-2018

Fajnie też się pogrywa w serię Lego np. Hobbit
PS Witam po dłuższej nieobecności Smile


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - FPS21311 - 27-10-2018

(11-10-2018, 15:00)RafalKa napisał(a): Fajnie też się pogrywa w serię Lego np. Hobbit
PS Witam po dłuższej nieobecności Smile

A witam witam, sorry, że dopiero teraz odpowiadam. Tongue
Mógłbyś coś więcej napisać na temat takiego np. Hobbita, jak wypada port na konsolę przenośną sony, czy jest po polsku itp?


PS Vita - gry, jakie warto kupić. - Kraszu - 04-01-2019

Chciałbym wszystkim Vitowcom zwrócić uwagę na dwie części SteamWorld Dig. Jak na moje oko to naprawdę ekstraklasa w szufladce z indykami w ślicznym 2D. Grafika kojarzy mi się trochę z TRINE, a trochę z Raymanem. Pod względem oprawy jest moim zdaniem rewelacyjnie. Oceny branżowe raczej bardzo wysokie. Postaram się kupić to ustrojstwo na jakiejś wyprzedaży na Store.


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - FPS21311 - 12-01-2019

(04-01-2019, 09:27)Kraszu napisał(a): Chciałbym wszystkim Vitowcom zwrócić uwagę na dwie części SteamWorld Dig. Jak na moje oko to naprawdę ekstraklasa w szufladce z indykami w ślicznym 2D. Grafika kojarzy mi się trochę z TRINE, a trochę z Raymanem. Pod względem oprawy jest moim zdaniem rewelacyjnie. Oceny branżowe raczej bardzo wysokie. Postaram się kupić to ustrojstwo na jakiejś wyprzedaży na Store.

Słuchaj, dwójkę masz w promocyjnej cenie teraz,  tak się składa, że własnie ją ogrywam na swojej Vicie. Big Grin
Zgadzam się z Tobą, graficznie gra prezentuje sie bardzo ładnie, sama mechanika również satysfakcjonuje i nie nudzi, poza tym można swoje narzędzia ulepszać a z czasem pewnie dojdzie tego więcej, bo już teraz mam dwie nowe "zabawki" - linę do przyciągania się w rożne miejsca, oraz... nazwijmy to młotem pneumatycznym do grubszych skał.

Zwiedzanie tego świata i eksplorowanie wciąga i ciągle ma się ochotę do tej produkcji wracać i dodałbym ją do listy moich polecanych gier, ale jeszcze jej nie ukończyłem (wiem wiem, dodałem kilka tytułów, których jeszcze też nie ukończyłem, ale to takie wyjątki xp).

W ogóle kupując tę grę mamy dostęp nie tylko do wersji na Vitę, ale także na PS4, więc jest to fajna sprawa - muszę kiedyś zobaczyć, jak prezentuje się to na większym ekranie. Smile


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - FPS21311 - 27-05-2019

Napisałem co nieco w mojej liście polecanych gier o Batmanie na Vicie - jeżeli ktoś jest zainteresowany, może przeczytać. ;p

Zastanawiam się, w co tu teraz zagrać mam.... jest kilka nowszych tytułów, jakie mnie zainteresowały - napisałem o tym w moim nowym temacie na forum "Vita premiery" - również polecam tam zajrzeć, jestem ciekaw Waszego zdania.


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - Jusko - 28-05-2019

Batman jest spoko - przeszedłem chyba 2x. W zeszłym roku przechodziłem kolejny raz, ale jakoś zaprzestałem po pokonaniu Pingwina. Muszę wrócić i nadrobić Smile
Kto wie, czy tytuł nie byłby w pełni 3D - gdyby nie wyszedł jednocześnie dla Nintendo 3DS.

Ostatnio przystopowałem nieco z Vitą. We wszystko co mam na Vicie raczej już grałem (albo choćby zacząłem), a europejski PSN raczej nie wzbudza już entuzjazmu u mnie. Więc ciężko usiąść do Viciaka, kiedy obok stoi Xbox - z tyloma nowymi, nieogranymi tytułami Wink


RE: PS Vita - gry, jakie warto kupić. - FPS21311 - 06-06-2019

Gram sobie aktualnie na mojej vicie w "Devious Dungeon 2". Gierka wciągająca w swej prostocie, przyjemnie się lata ludkiem i zabija coraz to nowszych przeciwników. Dobrym urozmaiceniem jest możliwość kupowania nowych zbroi, broni białej, różnych fiolek oraz talizmanów. W ogóle po zgonie, jak powtarzamy planszę, to wygląda ona zawsze inaczej, tak więc myślę ma to sens przechodzić gierkę ponownie, tym bardziej, że mamy do wyboru trzy postacie do wyboru, którymi możemy grać: wojownika, maga oraz złodzieja.
Ostatecznie wypowiem się na temat tego tytułu, jak już go ukończę.