PlayStation Forum - PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://www.playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://www.playstationforum.pl/forum-235.html)
+--- Dział: Problemy (https://www.playstationforum.pl/forum-232.html)
+--- Wątek: FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. (/thread-30869.html)FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. - 6xavi - 12-07-2017

Witam. Mam FIFĘ 14 na PS2 i chciałem usunąć zapis, ale przez przypadek usunąłem corrupted data. Od tego czasu gdy próbuję się zapisać w grze wyskakuje mi okno "błąd zapisu. Podczas zapisywania danych gry na memory card (PS2) umieszczonej w gnieździe MEMORY CARD 1 wystąpił błąd. Czy chcesz kontynuować grę bez zapisywania?" Czy wie ktoś jak to naprawić, ponieważ ja jestem w takich sprawach zielony.
PS2 oryginalne, memory card chyba nie, 64mb miejsca.
Z góry dziękuję za pomocBig Grin.

Dodam że tak samo stało mi się niedawno z FIFĄ 12.


RE: FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. - 6xavi - 23-08-2017

Czy naprawdę nikt nie miał tego problemu czy po prostu nikt nie umie mi pomóc, bo myślałem że na tym forum znacie się na rzeczy.


RE: FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. - Atr3ju - 23-08-2017

Też miałem raz taki przypadek z grą The Sopranos, pierwsze 3 próby zapisu nie powiodły się więc myślałem że obraz gry jest skopany więc ściągłem na nowo gre. Następna próba znów nie udana, postanowiłem podzielić obraz na części bo być może tu jest problem ale również okazało się że to nie to. Gra zapisywała się bardzo długo nawet 1 minutę i po tym zwiecha gry.

Za którymś razem udał się zapisy i teraz już za każdym razem ponowny zapis udaje się. Moim zdaniem winna jest nieoryginalna memory card. Takie karty pamięci są oczywiście dobre (sprawne) ale pełna sprawność z każdą grą i z każdym zapisie w porównaniu do oryginalnej Memory Card od Sony jest troszkę słabsza.

Nie radzę Ci formatować karty bo u mnie nie musiałem i udało się ale jeśli masz taką możliwość skopiować wszystkie sejwy na inną karte to zrób tak a tamtą sformatuj w programie który jest dołączony do FMCB, nie pamiętam teraz jak się nazywa ale pamiętam że wraz z FMCB jest jakiś menadzer dołączony.

Memory Card masz nieoryginalne bo oryginalne były z tego co wiem tylko 8 MB.


RE: FIFA 14 na PS2 nie chce się zapisać. - 6xavi - 03-09-2017

Trochę roboty z tym będzie więc nie wiem kiedy to zrobię, ale sprawdzę. Dzięki.