PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem (/thread-cze%C5%9Bc-chodzi-o-ps3-slim-parametry-mam-z-tym-problem)



Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Nowy123 - 27-02-2017

Zacznę o tego ze kupiłem ja w lombardzie rzadko grałem teraz leży zbiera kurz więc zdecydowałem się ją sprzedać jest to model CECHA-2504B jak patrzyłem w necie to ten model ma 320 MB wchodzę do siebie do gry i tam jest napisane WOLNE MIEJSCE 243MB/298MB jak popatrzyłem w necie nigdzie nie ma konsoli z takimi parametrami to mi komplikuje wycenę i nie mam pojęcia co to oznacza gra była przerabiana ?

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - mattek - 28-02-2017

Po pierwsze, nie MB a GB.
Po drugie, taka pojemność jest prawidłowa. Chodzi o różne przeliczanie jednego megabajta, stąd różnica od deklarowanej. Do tego dochodzi część dysku zajęta przez system.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Nowy123 - 28-02-2017

(28-02-2017, 06:28)mattek napisał(a): Po pierwsze, nie MB a GB.
Po drugie, taka pojemność jest prawidłowa. Chodzi o różne przeliczanie jednego megabajta, stąd różnica od deklarowanej. Do tego dochodzi część dysku zajęta przez system.

Widzisz nie mam kompletnego pojęcia z tym wszystkim dziękuje za wytłumaczenie.
Tak z ciekawości orientujesz się jeszcze za ile mógł bym ją sprzedać mam do niej 2 pady orginalny sony na kabel 2 firmy quer dokupiony bez przewodowy i 2 gry
- Ned for speed riwals z Polskimi napisami
-Battlefield 4 powered by frostbite 3 z Dubbing Pl


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - mattek - 28-02-2017

Nie mam pojęcia, nie orientuję się w rynku PS3 aktualnie. Ale poradzę Ci, abyś gry sprzedał osobno, a nie w zestawie.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Szymon - 03-03-2017

(28-02-2017, 20:51)mattek napisał(a): Ale poradzę Ci, abyś gry sprzedał osobno, a nie w zestawie.

Zły pomysł, te gry można wyrwać 30zł/szt. a konsola na sprzedaż bez gier prezentuje dość biedną ofertę dla kupującego i bez hardego targowania się nie obejdzie, chyba ze konsola ma iść poniżej 400zl


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - mattek - 04-03-2017

Tak, ale musisz liczyć się z tym, iż niekoniecznie potencjalnemu nabywcy muszą dołączone gry pasować.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Atr3ju - 04-03-2017

Sam model konsoli podwyższa jego cenę, jeśli jest zadbana i z takim dyskiem to spokojnie taki fan ps3 ktory wykorzystałby ten model do przeróbki mógłby dać ze 400 zł za samą konsolę.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - JaDCorbeN - 05-03-2017

Najlepszy model PS3 jaki był na rynku.A cena jak kolega wyżej napisał, może nawet więcej zależy tylko od kody daty produkcji.


RE: Cześć chodzi o ps3 slim parametry mam z tym problem - Nowy123 - 16-03-2017

udzielam się ostatni raz sprzedałem za 450 zł