PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. (/thread-prosze-o-pomoc-forumowiczow-problem-z-odzyskaniem-konsoli-z-naprawy)

Strony: 1 2 3


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Kraszu - 17-02-2017

(16-02-2017, 16:20)Szymon napisał(a): Policję o jakieś PS2?... No jak chcesz.

Tu bardziej chodzi o zasadę i doprowadzenie sprawy do końca. Wartość sprzętu nie ma w takim przypadku znaczenia. Dogadali się, że ma być zrobione to i to więc tak powinno się stać. A sprzęt powinien wrócić do właściciela bez żadnego "Ale".
Nie mam pojęcia co się mogło stać. Jadco to rzeczywiście był zaufany chłop tutaj i nie będę tej sytuacji oceniał. Rozumiem jednak irytację Michała, bo nie ma nic gorszego niż brak kontaktu.


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Michal_burnout - 17-02-2017

Kraszu, dokładnie Sad Szymon, wiem to nie ma wielkiej wartości(poszły 2 PS2, jedna Slim- na rozliczenie druga FAT- do przerobienia) ale było moje i wysłałem je do zaufanego serwisu. Nie wiem czy zgłoszę na policję czy do urzędu ochrony konsumenta, mam smsy, maile i gg, jak to Jarosław mydlił mi oczy i już jutro wysyłał sprzęt. Cena PS2 jest śmieszna ale może wyślesz mi swojego Xboxa, oddam Ci po paru latach lub nigdy, przecież to jest bez wartości, bo stary już i nie warto będzie Ci się upominać o niego. Przypomniała mi się taka sytuacja jak pracowałem na stacji paliw- Kradli nam gazety, bo leżały przy wyjściu, jak kogoś przyłapaliśmy na tym to wzywaliśmy policje(Brali gazetę do samochodu i papa) Od tego są bo ja nie miałem zamiaru szukać tej osoby po mieście. Raz był jeden policjant oferma który zaśmiał się, że za gazetę, no nie, nie warto. Ok, mówię mu, to ja za Pana pozwoleniem idę do sklepu obok i wezmę sobie coś do poczytania bez płacenia. Oczywiście zaraz się uniósł, że tak to nie można...


Jeśli nie dadzą kontaktu to wybiorę się tam osobiście(nie uśmiecha mi się to bo mam do niego ponad 130 km). Nagrałem się na sekretarkę, bo była pełna ale już wiadomości opróżnił, pisałem na fb jego prywatnym i mimo tego, że zamieszcza posty to zignorował moją wiadomość i nie odpisał. Napisałem, do jego żony(fb) ponieważ na nią teraz jest firma, niech w końcu zobaczy co się dzieje. Za kogo on się uważa, że tak postępuje.


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Szymon - 17-02-2017

To jedz osobiście i załatwiaj osobiście, co ci po forum. Ja chocbym chciał to nie pomogę bo do Elbląga mam cały dzień drogi


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - RafalKa - 18-02-2017

Właśnie chyba m.in jest po to forum żeby sobie pomagać, tym bardziej że i usługodawca się tutaj udzielał.
Też bym od forum zaczął.
Wysłano z Nokia 730 DS


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Michal_burnout - 24-02-2017

Pan Jarosław odezwał się. Ma wysłać konsole. Jestem dobrej myśli.

Dziś konsole wróciły. PS2 Fat bez zaślepki od dysku i bez jednej gumki/nóżki, a miałem je zdjąć przed wysyłką, teraz nie miałbym problemu a serwis zgubił :/ Ale to nic w porównaniu do tego, że FAT nie działa, diody się odpalają, ale nie ma obrazu. Sprawdzałem na Slim i wszystko ok na composite i component. Przecież FAT mając chipa powinien odpalać się normalnie? Pewnie czeka mnie wysyłka do innego serwisu.


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Szymon - 24-02-2017

Być może dostałeś nie ten egzemplarz


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Michal_burnout - 24-02-2017

Obudowa ta sama, ale środek nie wiem. Pisałem z Jarosławem. Mówi, że modbo mogło paść. Odciąłem zasilanie 3V i Romeo mod, konsola martwa, może tak było już od początku, padła płyta...


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - RafalKa - 12-06-2017

Jakiś przełom w sprawie?
Warto by było - zwłaszcza że dotyczy to naszych forumowiczów temat pociągnąć do końca i ewentualnie go zamknąć.


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - Michal_burnout - 12-06-2017

Temat można zamknąć, konsola nie odpaliła, nawet po tym co pisał Jarosław, on się nie przejął i już nie odpisywał. Wkurzyłem się i kupiłem ps3, oddałem ją do czyszczenia i CFW do prawdziwego serwisanta nie do naciągacza. Tyle w temacie- nie polecam usług tego forumowicza/serwisu, na szczęście tylko czas straciłem, no i PS2...


RE: Proszę o pomoc forumowiczów. Problem z odzyskaniem konsoli z naprawy. - RafalKa - 15-06-2017

Ok, niestety szkoda że taki finał ale dobrze wiedzieć na czym stoimy.
Czyli nie polecać już Jada .... ? Sad