PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Sygnatura - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Sygnatura (/thread-sygnatura)



Sygnatura - RafalKa - 09-05-2015

Jakiś czas temu zauważyłem że moja sygnatura stoi w miejscu Sad
Jak wchodzę na swoje konto (właśnie przez swój nieaktualny identyfikator) na PSNie jest wszystko ok,
Aktualny identyfikator

[Obrazek: d87b65182fcf.jpg]

i stary w stopce
Co może być nie tak że przestało aktualizować sygnaturę ?


RE: Sygnatura - Sandinista - 09-05-2015

Na moje oko one są takie same Smile W każdym razie pamiętam, że kiedyś, gdy używałem tego Sonowskiego ID zauważyłem taki sam problem. Wówczas wchodziłem na oficjalną stronę Sony, logowałem się i klikałem zakładkę Mój przenośny identyfikator. Na dole strony był przycisk Aktualizacja, po kliknięciu którego wszystko wracało do normy. Obecnie tego knefla nie ma i widnieje komunikat o braku możliwości, na chwilę obecną, edycji własnego ID. Ale jak mówię Twoje są identyczne, więc może po zalogowaniu wszystko robi się automatycznie Smile


RE: Sygnatura - RafalKa - 09-05-2015

Echhh fakt teraz jest jeden do jednego,
z pincet sto dziewiećset razy sprawdzałem przed napisaniem tego wątku co jest nie tak, już nawet chciałem ponownie wkleić link do sygnatury, jednak wydygałem że może w ogóle się posypać,
W końcu zrobiłem tak jak piszesz Sandinista z 3 razy wchodziłem na stronkę ze swoim identyfikatorem i chyba to to zaktualizowało.
Teraz jest na bieżąco.


RE: Sygnatura - Makaveli - 09-05-2015

psnprofiles.com najlepszy jest moim zdaniem.

Z tym oficjalnym też miałem tego typu problemy. Ten powyższy sam się aktualizuje co godzinę. Wystarczy tylko zrobić synchronizację na konsoli po skończonej rozgrywce.


RE: Sygnatura - RafalKa - 09-05-2015

Właśnie chciałbym pozostać przy starym, ale jak tak będzie to będę musiał pomyśleć.
Sent from my phone.


RE: Sygnatura - RuhunPL - 20-09-2017

Jeśli tak mogę dorzucić pytanie - przeglądam opcje konta tutaj na forum i nigdzie nie mogę znaleźć ramki na sygnaturę. Ktoś coś? Gdzie mogę to wstawić?


Sygnatura - Kraszu - 20-09-2017

Wchodzisz sobie w panel użytkownika, a następnie w zmień sygnaturę. Tylko, że jak to na forach bywa - sygnaturę wstawiasz za pomocą wygenerowanego kodu.


RE: Sygnatura - RuhunPL - 20-09-2017

Cały problem w tym, że nie mam tego "zmień sygnaturę". Nie wiem, czy to przez to, że jestem nowym użytkownikiem, czy jak.. Szukałem w każdej możliwej zakładce w panelu użytkownika. Wszystko przejrzałem i nie posiadam tejże opcji.


RE: Sygnatura - Kraszu - 21-09-2017

Aha... To niestety nie pomogę, bo ja mam nadaną rangę i możliwe, że jednak jest różnica między naszymi kontami.

Napisz wiadomość prywatną do administratora Kratos. On powinien to ogarnąć albo przynajmniej odpowiedzieć Ci konkretnie w czym tkwi problem.


RE: Sygnatura - Atr3ju - 21-09-2017

U mnie również nie było tej opcji przez długi długi czas, sprawdzałem po kilkanaście razy aż sprawdziłem któregoś dnia i odziwo pojawiła się taka opcja. Również nie wiem od czego to zależy, może od stażu, od postów raczej nie, nie mam zielonego pojęcia.

[Obrazek: 2xxK7.jpg]