PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Fifa street 2 - podstawy robienie tricków - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Problemy (https://playstationforum.pl/forum-problemy)
+--- Wątek: Fifa street 2 - podstawy robienie tricków (/thread-fifa-street-2-podstawy-robienie-trickow)



Fifa street 2 - podstawy robienie tricków - motyl38 - 30-12-2014

Witam potrzebuję pomocy w fifa street 2. Gram karierę i pierwszą mapkę jakoś udało mi się przejść jednak gdy wchodzę na berlin i jest mecz gdzie trzeba 7500 pkt uzbierać ale za żadne chiny nie mogę tego zrobić.
*Opisał by mi ktoś albo podrzucił jakiś poradnik po polsku do tej gry, mniej więcej jak robić tricki i w ogóle?
* jak trzymam L1 to żadne jakieś fajne tricki mi nie wychodzą nawet jak przyciskam r1 i kręcę kółkiem to i tak nic się nie dzieję tylko podbija piłkę.
* pytanko jeszcze mam w sprawie trick booka są tam wykupione jakieś tricki ale za bardzo nie jest powiedziane jak się te tricki tam robi albo się mylę. Jest kilka ikonek do a gdy na jakąś najeżdzam żadnego opisu tricku nie ma ( to są jakieś passywne tricki czy jak?)
* ogólnie jestem zagubiony jak dziecko we mgle w tej grzeBig Grin proszę o pomoc doświadczonych kolegów którzy na tej grze zjedli zęby. Od czego zacząć i jak się nauczyć grać w tę grę w ogóle?


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - 1903 - 30-12-2014

Jeżeli chodzi o nabijanie punktów, jest to proste. Potem będziesz miał dopiero hardkor, gdy będziesz musiał nabić 50 000, czy 100 000. Gdy jesteś przy piłce, staraj się jak najwięcej żonglować piłką i robić szybko najwyżej punktowane triki, jak łapanie na kark, cy też TATW. W momencie żonglowania zawodnicy przeciwnej drużyny zawsze chwilę odczekają zanim Cię zaatakują, by odebrać piłkę, także zrób 2, 3 triki i podaj do kolegi, znowu zacznij żonglować i odegraj do kogoś, tak co chwila. Widzę, że jesteś na początku, więc tutaj nawet nie będziesz musiał szczególnie trików robić, samą żonglerką nabijesz szybko te punkty. Najłatwiej nauczyć się poprzez oswajanie się z gałką, tzn - próbuj jakieś kombinacje, typu: góra - prawo, albo dół góra, etc. Wbrew pozorom, bardzo łatwo się nauczyć tych zagrań.


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - motyl38 - 30-12-2014

a jak żongluje trzymając l1 to triki zrobię kręcąc samą prawą gałką? czy muszę trzymać w tym momencie R1? kręcę tą gałką i nic się nie dzieje :/


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - 1903 - 30-12-2014

Powiem Ci, że nie pamiętam za bardzo. Chyba trzeba trzymać jednocześnie L1 i R1, ale nie jestem pewien. Wiesz co, najlepiej odpal sobie Skills Challenge, tam masz wszystko pokazane, potrenuj chwilę i będzie w porządku.


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - motyl38 - 30-12-2014

Właśnie tam próbowałem i się nawkurzałem bo nie pykało raz na jakiś czas zaskoczyło, dlatego od razu przyleciałem tu na forum Smile ale i tak dziękuję za porady, spróbuję tam jeszcze. A o co chodzi z tym book skill czy jak to się nazywa co się odblokowuję z czasem co mi to daje.


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - 1903 - 30-12-2014

O ile dobrze pamiętam, to odblokowują Ci się na liście w menu "sposoby" wykonania tego triku, masz pokazane w jakim kierunku trzeba poruszać gałką, czy też strzałkami, by wykonać ten trik, bo także strzałkami wykonuje się różne, śmieszne triki, typu stanie na piłce i tym podobne.


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - motyl38 - 30-12-2014

A no właśnie bo zastanawiało mnie jak to komputer robi, że a to na piłce stanie, a to potrzyma z tyłu za sobą piłkę, a teraz już wiem, że strzałkami też się gra Big Grin heh dzięki mordo


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - 1903 - 30-12-2014

Spoko loko. Ogólnie, to warto przeczytać książeczkę dodawaną do gry, która notabene jest w języku polskim, a oprócz instrukcji masz dostępnych wiele porad. Chociaż myślę, że masz kopię pobraną z neta, także lipa. A, właśnie! W menu gdzieś masz tam filmiki z poradami, tutoriale, co i jak robić, nie wiem dokładnie gdzie to było, ale powinieneś bez problemów znaleźć, co Ci bardzo pomoże, warto się z tym zapoznać.


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - motyl38 - 31-12-2014

Niestety mam kopie ale zobacze moze ksiazeczka w pdfie bo dzie gdzies. Filmiki rzeczywiscie patrzylem troche mnie naprowadzily ale mistrzem to i tak po nich nie jestem xD


RE: Fifa street 2 potrzebna pomoc - 1903 - 31-12-2014

Trening czyni mistrza. Naucz się na początek 3, 4 efektywnych zwodów, które najbardziej przydadzą Ci się w meczach, jak je zapamiętasz, to potem bierz się za następne i złapiesz wprawę. Musisz dać sobie czas.