PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Kupno wersji cyfrowej gry - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Kupno wersji cyfrowej gry (/thread-kupno-wersji-cyfrowej-gry)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - MyriuR - 03-04-2015

Ja bym nic nie miał do cyfrowej dystrybucji gdyby nie fakt, że są strasznie drogie i długo trzymają cenę premeriową, po drugie taką grę nie za bardzo masz jak odsprzedać, a pudełkową wersją możesz się wymienić Smile


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - ReV - 03-04-2015

To ja nie wiem od kogo ty gry kupujesz sam tak kupiłem 2 gry, wielu znajomych od różnych sprzedawców też i jakoś nikt nikogo nie oszukał. Uczciwy w sensie, że ci nie usunie kupionego przez ciebie slota ale jak nie potrafisz tego zrozumieć to twój problem. Po to chociażby masz komentarze na allegro aby tych nie uczciwych się wystrzegać ale widać tego też nie rozumiesz.


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - MyriuR - 03-04-2015

On go nie usuwa, on go po prostu dezaktywuje bo ma taką możliwość raz na pół roku i Ty masz dostęp do gry ale zalogować się na tym koncie nie możesz już Smile ależ ja rozumiem że sa "uczciwi " sprzedawcy. W sumie pozytyw o niczym raczej nie świadczy bo wystawiasz go po sprawdzeniu czy śmiga, i nie możesz go zmienić jeśli coś nagle jest nie tak. Ja nie kupuje w ten sposob gier, dwa razy kupiłem tylko konto i resztę to pudelkowe wydania bo wole takie Smile Ale wiem, że po aktualizacji najnowszej ludziom zaczęły sie pojawiać klodeczki na tych kupowanych z allegro bo jest prawdopodobnie problem z licencjami. Nawet słynna strona platiru z kontami juz mocbo ograniczyła ich sprzedaż żeby nie powiedzieć zanoechała sprzedaży Smile


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - ReV - 03-04-2015

Kolego komentarz można wystawić później, ja gry kupiłem 2 miechy temu i jeszcze tego nie zrobiłem jako "zabezpieczenie" i się nie czepiaj o słówka bo o to samo chodzi, zgrywasz mądrzejszego niż jesteś(dezaktywacja defacto usuwa przypisane konsole do konta i trzeba je ponownie aktywować). 2ga sprawa po ściągnięciu gry nie muszę się logować więcej na to konto, jak kupowałem to szukałem aukcji pozwalających mi grać na moim koncie. 3 sprawa gdyby sprzedawca dezaktywował konto to automatycznie zablokuje ciebie i już w grę nie zagrasz to samo będzie się tyczyło jeśli ustawi inną konsole jako główną do danego konta, jak PSN leży to również w gry tak kupione nie zagrasz bo konsola nie jest w stanie zweryfikować czy twoja konsola jest ustawiona jako główna do danego konta.
Dziękuje za uwagę.


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - MyriuR - 03-04-2015

Dobra skończmy dyskusje bo nikt nie da za wygraną a widać że sie nie rozumiemy . Po za tym temat nie tylko na nielegalnych kontach stoi Smile


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - psowiec - 04-04-2015

Dla mnie kupowanie gier wersji cyfrowych nie istnieje wole sobie zajść do sklepu kupić pudełkową wersje może dlatego, że lubię takie wersje, ale też dlatego, że mam pewne i sprawdzone zródła, chyba że kupuje na psn.


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - MyriuR - 08-04-2015

Ostatnio znajomemu zbanowali permanentnie konsole za to że często zakupywał konta sprzedawane na allegro, masakra Smile


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - Spaidi - 09-04-2015

Ale co masakra? Jak do konsoli w ciągu roku podpielo się 20 użytkowników ale trofea zdobywa tylko jeden. Ja jestem za, to nie jest do końca legalne wiec się kiedyś skończy =)

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - MyriuR - 09-04-2015

Ja tak nie kupuje kont, a masakra bo traci gwarancję na konsole i nic z tym nie może zrobić już Smile


RE: Kupno wersji cyfrowej gry - ReV - 09-04-2015

Traci gwarancje a niby czemu? Bo mu konto zbanowali