PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) (/thread-m%C5%9B-w-pilce-siatkowej-czy-wykupicie-dostep)

Strony: 1 2 3 4


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Sandinista - 21-09-2014

Mecz lepszy, a raczej łatwiej wygrali niż ostatnio. Ale, liczy się. I to piłka nogowa jest powiedzmy sportem narodowym. Trzeba się cieszyć, bo jak inaczej. Miszcze nat miszczami Smile


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Vicious - 22-09-2014

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/Oswiadczenie-Telewizji-Polsat-Dotyczace/index.html

Polecam przeczytać. szczególnie polecam hejterom Polsatu.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Boven - 22-09-2014

Dah-Ridah' napisał(a):Mając najsłabszą kadrę od lat i tak weszliśmy do finału, więc myślę, że dziś Polaczków odklepiemy z kwitkiem jak w 2006. #teambrasil
To jest chyba niezły żart i nie mówię tego ze względu na to, że wczoraj zdobyli mistrzostwo. Z drugiej strony jeżeli nie jesteś kibicem siatkówki, nie oglądałeś np. finału z Japonii z 2006r. to proszę Cię bardzo nie formułuj tezy, która nie ma jakiejkolwiek podstawy. Skład wyrównany, na każdej pozycji trener w dowolnym momencie mógł wprowadzić zmiennika. Po za tym Antiga wykreował takich zawodników jak Buszek Mika czy Kłos kontrowersyjnie odsuwając od składu Bartmana czy wieloletniego lidera Kurka.
Nic tylko bić brawo i cieszyć się, że większość z nich gra w Plus lidze.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - RafalKa - 22-09-2014

Ciekawy art, niestety tak się dzieje jak nie zna się szczegółów, a prawda zazwyczaj leży gdzieś pośrodku....


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Vicious - 22-09-2014

Prawda leży w tym, że reżimowa telewizja woli pokazywać galę wręczania nagród samym sobie, milionowy odcinek M jak mdłości itd itp. Jak Polacy widzą kogoś komu się dobrze wiedzie i udało coś mu się zrobić to trzeba go zhejtować. Jakoś dużego hejtu nie widzę na canal + za to że koduje durny pseudo sport-pseudo aktorstwo - piłkę nożną. Żeby nie było - ja piłki nożnej czy siatkówki nie lubię. Kocham koszykówkę - a ostatnich mistrzostw to nijak się nie dało oglądać. I co mam powiedzieć? Lepiej hejtować na stacje która sponsoruje i prowadzi ligi i mistrzostwa siatki w Polsce (dla nie obytych - Plus ma tego samego właściciela co Polsat).


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Kratos - 22-09-2014

Najlepszy jest TVN, który ponoć wczoraj ani słowem nie pisnął chociażby w swoich Faktach, że gramy w finale Mistrzostw świata u siebie i mamy realną szansę na złoto. Polsat też swoją retoryką kreuje się na jedynego sprawiedliwego. Są sponsorem, ale głównie dla tego, że liczą na zyski, więc niepotrzebnie silą się na miłosiernego samarytanina. Dziwna sytuacja, bo wychodzi na to, że nikt nie chciał pokazać tak ważnego dla nas turnieju, na którym ostatecznie osiągnęliśmy swój największy od 40 lat sukces w tej dyscyplinie.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Vicious - 22-09-2014

Kratos - ja nie piszę, że oni są tacy świetni i dobrzy. Wiadomo - biznes to biznes. Liczą się pieniądze. Mi chodzi tutaj o sam fakt. TVP jakby się troszkę wysiliło i zamiast kolejnych kretyńskich programów z Kurzajewskim na czele chciała to by dała radę pokazać. Prawda jest jednak taka, że i TVP i nasz kochany rząd pokazał nam środkowy palec i zrobił nagonkę "jaka to telewizja Polsat jest zła". ogólnie oglądanie w dzisiejszych czasach telewizji mija się z celem. VOD i PPV mam nadzieję, że dobije ten relikt przeszłości. Jak chce coś oglądnąć to idę do kina lub kupię to na vod. A ktoś w TVP wmawia mi, że oni tam lepiej wiedzą co chce oglądnąć i puszcza mi chłam typu rolnik szuka żony... Ręce idzie załamać...


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Dah-Ridah' - 23-09-2014

Boven, przecie żartowałem. Chociaż raz byłem dumny, że jestem polakiem. Co nie zmienia faktu, że od siatkówki to jak od korwinizmu - najdalej.