PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto jeszcze kupić PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Czy warto jeszcze kupić PS3? (/thread-czy-warto-jeszcze-kupic-ps3)

Strony: 1 2 3


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - VortaL - 08-11-2015

1149,99zł - za dwie stówki więcej masz PS4, lub XONE.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Iksar - 02-04-2016

Nie chce zakładać nowego tematu, także zamieszczę w tym wątku.

Ostatnio zechciałem nabyć PS3 ponieważ widzę że można już dostać za 500 zł dobrą sztukę a przy okazji korci mnie Dual Shock 3 aby korzystać z niego w grach na tablecie.

Potrzebuję wiedzieć który model wybrać fat, slim czy super slim. Jaki model dokładnie mam namyśli te cech-x. Który jest najmniej awaryjny itd.

Moje potrzeby są takie, używanie PS3 tylko i wyłącznie w grach single player więc gry po internecie odpadają całkowicie, używanie PS3 do gier z neta (wiecie o co mi chodzi), chciałbym aby konsola miała ten CFW 3.55 czy jak leciało. Jeśli można odpalać gry z kompa, laptopa po lanie jak w PS2 to też chcialbym wiedzieć czy jest taka możliwość bo jeśli nie to muszę wiedzieć że konsole którą kupie miała dobry zadbany jeszcze laser.

Później będę musiał poczytać jak to wszystko uruchamiać ale to już kolejny już mój problem.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - wowwotlk - 04-04-2016

Wedlug mnie warto duża biblioteka gier które cały czas tanieją move i ciągle wychodzące jrpg to tylko kilka powodów dla których warto kupić tą konsole.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Kraszu - 04-04-2016

Moim zdaniem jak najbardziej warto. Konsola, co sam słusznie zauważyłeś, jest w tej chwili relatywnie tania, a gry na nią to już w ogóle chodzą w bajecznych cenach.

Sam gram na PS4 ale stwierdzam, że zdecydowana większość gier, które posiadam i które chcę zakupić w najbliższej przyszłości to reedycje/remastery/składanki/porty właśnie z PS3. Dodatkowo cenną zaletą tej platformy jest darmowe multi. Zatem jeżeli masz upatrzone gry to nawet się nie zastanawiaj. Ja bym brał zadbanego Slima, albo Super Slima. PS3 obroniło się przed piractwem. Wobec tego ktoś naprawdę musiałby mieć talent żeby zajeździć laser na oryginalnych płytach.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Sandinista - 04-04-2016

Paanie, konsole mam od dwóch lat, a raptem ograłem jakieś 40 gier, co jest kroplą w morzu szpili, na które mam ochotę. Do tego klasyki HD, które również są dla mnie wabikiem, bo wiele "trylogii" z PS2 nie ukończyłem, a jedynie liznąłem. Czaje się teraz na pierwotne DMC, bo mnie smaki naszły na szlachtowanie demonicznych pomiotów. Sam mam super slima i od czasu zakupu ni mom żadnych problemów. Jedyny mankament to dokupienie dysku i sanek. No i dla purystów wygląd. Fakt, czasem zdarzały mi się zawiechy konsoli, ale rzadko. Choć przy GTA V dość często mi się to zdarza.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - playfunasm - 04-04-2016

Zdecydowanie warto. Ja mam ps3 superslim. Do tej pory moze liznalem 30% procent tego co chcialem, a a ile przede mna? Bardzo duzo. Obecnie ps3 superslim wyrwiesz za 400 zl w dobrym stanie. Jak Kraszu mowil, laera ze slimow i super slimow nie zajedziesz latwo, a jesli nawet w superslim latwo zainstalowac nowy laserek.

Co do gta5 na ps3 superslim ogralem 200 h godzin i zero sciec. Moze to wina plyty, albo dysku.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - GRYzonie - 10-04-2016

Zdecydowanie warto - jest sporo wartościowych tytułów, które warto odświeżyć i poznać.
Sami dokupujemy gry do naszej kolekcji (blisko 200 pudełkowych wydań).


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Aris - 07-07-2016

Też zakupiłem suty zestaw za sześć stówek. Big Grin Jeśli ktoś nie czuje ciśnienia na najnowszy sprzęt jest to super opcja. Aż nie wiem za ktorą grę złapać. Big Grin
Pozdrawiam wszystkich!