PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy warto jeszcze kupić PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Czy warto jeszcze kupić PS3? (/thread-czy-warto-jeszcze-kupic-ps3)

Strony: 1 2 3


Czy warto jeszcze kupić PS3? - Charles1995 - 15-08-2014

Witam, zastanawiam się nad kupnem PlayStation 3 w tym miesiącu, czy warto jeszcze? Konsola ma 6 lat i jest już PS4...
Jednak z drugiej strony na PS3 grałem tylko kilka razy co za tym idzie, mam pewnie co nadrabiać w grach, poza tym kolega ma PS3 więc też masę gier do pożyczenia, lepiej dopłacić i kupić PS4 za kilka miesięcy czy zdecydować się na PS3?
Nie jestem nie wiadomo jakim gejmerem i nie wydaję masę kasy na gry, sprzęt itd... Jest to bardziej dla rozrywki od czasu do czasu, co o tym myślicie?


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - PaultheGreat - 15-08-2014

Nie widzę żadnych przeciwwskazań, żeby dopiero teraz zaczynać przygodę z siódmą generacją konsol i grami wydanymi na PS3. Ba! Nie ma żadnych przeciwwskazań odnośnie żadnej generacji konsol i równie dobrze mógłbyś zdecydować się na PS2 czy PS1. Tym bardziej, że jak sam piszesz, grywasz od czasu do czasu, więc nic się nie stanie, gdy staniesz się posiadaczem sprzętu ubiegłej generacji. Nie dość, że sama konsola jest tańsza, to jeszcze same gry mają wielokrotnie niższe ceny niż najnowsze gry na PS4.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - 1903 - 15-08-2014

Ja myślę, że lepszą opcją dla Ciebie byłoby kupno PS3, cena w tej chwili jest w miarę przyzwoita, na allegro masz masę znakomitych tytułów za "grosze", a także większość Twoich znajomych zapewne posiada PS3, więc miałbyś z kim pograć on-line. PS4 na rynku dostępne jest od niedawna, a większość gier, póki co wychodzi w formie remake, sequela tych dostępnych na konsole poprzedniej generacji. Ponadto, PS3 wciąż ma wsparcie Sony, także na tą konsolę pojawi się jeszcze niejedna ciekawa gra. Jeżeli zależy Ci tylko i wyłącznie na świetnej zabawie przy nie tak wielkich kosztach... jakie niewątpliwie niesie za sobą zakup PS4, to PS3 na pewno Cię usatysfakcjonuje. Gry na PS4 w przyszłości zaoferują lepszą jakość wizualną, ale przecież nie to jest najważniejsze, liczy się fun. Jeśli nie zależy Tobie, by za wszelką cenę podążać za trendami, to bierz PlayStation 3.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Kraszu - 15-08-2014

Temat rzeka analizowany wielokrotnie na naszym forum. Z tego co napisałeś - PS3 jest dla Ciebie optymalnym wyborem i nie zastanawiaj się nawet nad zakupem tego sprzętu. Zanim ograsz tylko i wyłącznie najlepsze gry wydane na tę platformę, to PS4 dorobi się wielu ciekawych gier. Dopiero wówczas proponuję Ci zmienić platformę na PS4. Konsola jest nic nie warta jeżeli nie ma na nią dobrych gier. PS4 miało genialny start i jest praktycznie pewne, że na tę platformę wyjdzie mnóstwo dobrych produkcji.

Skoro nie gonisz za nowościami, a chcesz się po prostu dobrze bawić, to po co płacić za grę 200zł (PS4) skoro równie dobrą grę możesz mieć za 40zł (PS3)?


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Spaidi - 15-08-2014

Ja kupiłem ps3 chwile po premierze ps4, jestem mocno zadowolony. Mam duza bibliotwkw gier, na które fortuny nie wydalem. Allegro pęka w szwach od gier używanych w fajnych cenach. Do tego niektóre gry(the last of us itd) to graficzne majstersztyki, gdzie na 40calowym tv nie mogę sie do niczego przyczepić. Jasne, ze ps4 mocniejsze bla bla, ale nie wiem jak was ale srednio mnie stać by dawać za gry 200-250zl. Poczekam aż wyjdzie slim. Do tego czasu pojawi sie więcej uzywek
Wysłane z Nokia Lumia 625
Windows Phone 8.1


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - tomus11 - 26-04-2015

Mam dylemat kupić nową PS3 czy lepiej używaną?


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Kratos - 26-04-2015

Zapytałeś tak lakonicznie, że bardziej się nie da, więc odpowiem również krótko - nową.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Cage - 26-04-2015

Ja od kilku dni się rozglądam za nową konsolą PS3, a widzę że dość ciężko kupić, a na dodatek jest według mnie droga.
Spodziewałem się raczej, że skoro zacznie był dłużej na rynku PS4, to też zacznie tanieć w sklepach konsola PS3


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - denis118 - 26-04-2015

Sony nadal może bardzo dobrze sprzedawać konsolę PS3. Multi jest żywy, a gry ciągle wychodzą.


RE: Czy warto jeszcze kupić PS3? - Cage - 27-04-2015

Widocznie z tego powodu cena za nową konsole PS3 nie topnieje, tylko ostatnio nawet rośnie.
Z jednej strony mnie to teraz nie dziwi, bo dużo taniej wyjdzie nowa konsola PS3 z grami, niż PS4