PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Kreskówki - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Kreskówki (/thread-kreskowki)

Strony: 1 2


RE: Kreskówki - Kapitan Krwotok - 12-05-2014

(11-05-2014, 09:54)ashin napisał(a): Jednak nie jestem zwolennikiem stwierdzenia, że kiedyś bajki były lepsze, były inne, mieliśmy inne zainteresowania, zresztą patrząc na dzisiejsze produkcje i ich tematykę to przecież odzwierciedlenie naszego świata i tego co w danym momencie jest popularne.

Racja. My dorośliśmy i nie każdego dalej cieszą kreskówki. Z sentymentu jednak lubimy powspominać rzeczy, które kiedyś nas cieszyły i nierzadko wydają nam się lepsze niż to co widzimy dzisiaj. Ja całkiem niedawno byłem bardzo pozytywnie zaskoczony kreskówką Gravity Falls, która jakiś czas temu zaczęła być emitowana na kanale Disney, który to wcześniej kojarzył mi się z marnymi serialami komediowymi (choć czasem zaglądałem dla Fineasza i Ferba). Teraz nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Cały czas powstają dobre rzeczy ale nie każdy zwraca na to uwagę. Aha, no i zapomniałem wcześniej wspomnieć o jeszcze jednej kreskówce. Mam na myśli the Venture Bros. W Polsce mało znana ponieważ nigdy u nas nie emitowana. Jeśli jednak znasz angielski i szukasz serialu animowanego dla dojrzałego odbiorcy, z oryginalnym pomysłem na siebie, ciekawym humorem i zakręconą akcją, to szczerze polecam. Nie wiem czy istnieją do serialu jakieś polskie napisy, a to niestety może być dla niektórych przeszkodą, jednak jest to seria, którą warto zobaczyć, więc jeśli tylko nie masz problemów z językiem to nie zastanawiaj się tylko bierz się za oglądanie.


RE: Kreskówki - Eustachy - 06-12-2015

Co do Totalnej Porażki: Dla mnie najlepsze są trzy pierwsze serie. Kolejne to jakieś bardziej nierealistyczne zdarzenia, czy dziwni bohaterowie.
Regular Show: według mnie kreskówka lepsza od "Adventure Time". Wolę ten klimacik kreskówki RS, niż przygody w AT. Moje ulubione postacie to: Rigby, Benson, Atleta.
Ostatnio oglądałem: Młodzi Tytani: Akcja! Kuuuu rwa, WB co zrobiliście ze starymi Młodymi Tytanami? Z Robina zrobili jakiegoś debila, Cyborg krzyczy co chwile, Raven mniej poważna, Bestię dubbinguje jakiś dzieciak, Gwiazdka do reszty zdurniała... Nie ma żadnej akcji, tylko wygłupy. Chociaż z drugiej strony nie jest aż tak źle, tylko bohaterzy, to niestety nie to samo.


RE: Kreskówki - justysia12 - 23-12-2015

kreskówki to głównie ogladam z moją córaWink czasem mozęmy cały dzizeń siedzięc ale moja córka ostartnio ma manie tylko zosiaWink


RE: Kreskówki - Simion - 26-03-2016

Ostatnio znalazłem dość ciekawą informację. Tak jak w przypadku archiwum X, atomówki doczekają się nowych odcinków. Jest już udostępnionych kilka fragmentów i muszę stwierdzić że są niezłe. Kreska niemal identyczna, animacja jest bardziej dynamiczna i klimat ten sam. Osobiście uwielbiam motyw gdy małe różowe słodkie coś roz!@#$%^&* system i wszytko co napotka na drodze (najlepiej budynki Tongue).




RE: Kreskówki - Monet24 - 27-09-2019

Cartoon Network ehhh jak ja tęsknię za tymi czasami. Byłbym najszczęśliwszym człowiekiem gdyby powróciły te kreskówki


RE: Kreskówki - Szymon - 28-09-2019

Przecież tam puszczają kreskówki 24/7, zawsze możesz odpalić