PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps-vita)

Strony: 1 2 3


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - piotros - 26-06-2014

--- 26-06-2014, 19:51 ---
Promocje w PSS potrafią być druzgocące dla portfeli... Sad
Dzisiaj stałem się posiadaczem przepustki sezonowej The Walking Dead sezon pierwszy. Jest to już moja 3 gra na PSV... Smile
Na początku mamy wybór sterowania standardowego i dotykowego. Dla odmiany po ograniu epizodu pierwszego na PS3 spróbowałem sterowania dotykowego i jest ono ciekawe... Smile Zobaczymy czy wytrzymam dalej... Smile

--- 02-07-2014, 18:32 ---
Długo nie musiałem się zastanawiać i wczoraj zakupiłem przepustkę sezonową do drugiego sezonu The Walking Dead. Smile Po przejściu pierwszego epizodu sezonu pierwszego wiedziałem, że będę chciał dalej grać w tę grę, a po zakończeniu całego sezonu pierwszego nie wiele się zastanawiałem, tym bardziej, że skorzystałem z tej samej promocji... Smile

--- 09-09-2014, 21:51 ---
A już myślałem, że nie ma takiego wątku, a on po prostu nie jest przypięty... Smile
A wracając do tematu... Smile
Długo za mną chodziła ta gra, a że używane często bywały droższe od nowej, to z nowym miesiącem postanowiłem nabyć nówkę w Ultimie z odbiorem własnym... Smile
A tą grą jest... Killzone Najemnik... Smile
Jest to moja druga gra w pudełku na PSV i pewnie więcej już nie będzie, bo pozostałe interesujące mnie tytuły dostałem z PS+ i pewnie jeszcze coś mi przez kilka najbliższych miesięcy wpadnie... Smile
Niniejszym moja kolekcja gier na PSV liczy 5 gier: 2 w pudełkach i 3 cyfrowe... reszta na szczęście dostępna w ramach abonamentu PS+... Smile

--- 29-09-2014, 19:49 ---
Ależ się rozpędziłem z zakupami na Vitę. Nie sądziłem, że tyle gier na nią kupię... Wink
Z racji, że mam ostatnio bardzo ograniczony dostęp do telewizora i nie mogę grać na konsolach stacjonarnych, to przerzuciłem się na obie konsole przenośne... Smile Po ukończeniu Silent Hill BoM na 100% i przejściu trybu fabularnego w KZ, zachciało mi się pograć w jakąś przygodówkę... Poszukałem i o dziwo znalazłem Assassin's Creed 3 Liberation, który po przeczytaniu opisów i recenzji wydał mi się pozycją godną zagrania... Smile
Długo nie szukałem i wczoraj aukcję przez przypadek wygrałem... Wink Akurat osoba była z Warszawy, więc grę dzisiaj odebrałem... Smile
A prezentuje się ona tak: 1, 2...

--- 20-10-2014, 14:49 ---
A mówi się, że nie ma w co grać na PSV... Smile
Jak już sobie szaleję w strzelankach, to postanowiłem wypróbować inną serię dostępną na PSV, a mianowicie Call of Duty część Black Ops: Declassified, która tak się prezentuje w pudełku.
A dla rozluźnienia, zakupiłem jeszcze w wyprzedaży w PSS, jedną z nielicznych samochodówek, czyli Need for Speed Most Wanted...
Nigdy bym nie przypuszczał, że będę miał kolekcję 8 gier (4 pudełka + 4 cyfrowe) na PSV... Smile

--- 23-05-2015 ---
W zasadzie, to kupiłem grę cyfrową dostępną na 3 platformy PSV, PS3 i PS4, ale główną platformą do grania jest PSV, więc piszę tutaj... Smile
Od dawna chodziła za mną gra, którą pamiętam z młodych lat, ale jej nie przeszedłem. A że była akurat promocja, to postanowiłem ją zakupić i przejść... Smile
A tytuł, to Another World wydanie na 20 rocznicę...
Fajnym patentem jest możliwość cross-save, czyli możliwości kontynuowania rozgrywki na innym systemie PS... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Łukasz69 - 13-08-2015

Dawno, to było, ale chyba Mortal Kombat była ostatnia


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Jusko - 12-10-2015

Ożywię trochę temat ;-) Na dniach kupiłem klasyk z PSX, którym jest G-Police. Pamiętam, że miałem oryginał na PC - niestety w toku lat, gdzieś tam zaginął.

Niestety drugi raz przekonałem się, że ogrywanie hitów z PSX - nie jest przyjemne. Nie potrafię nigdy wyczuć podziału na tylnym panelu Tongue Przy ustawieniu sterowania na gałki analogowe - pojazd skręca jak zwariowany, grać się nie da Wink

Podobne przeboje z niewygodnym sterowaniem, miałem przy okazji pogrywania na Vicie w Fear Effect 2 (również z PSX).

Ogólnie moja biblioteka nie jest bogata - więcej tytułów mam z PS+ niż zakupionych, ale niestety konto plusowe jest nieopłacone Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - piotros - 01-04-2016

A znowu miałem nic nie kupować, bo mam za dużo gier do ogrania, ale chęć była znowu silniejsza i wczoraj kupiłem 2 gry:
* XCOM: Enemy Unknown Plus
* Resident Evil: Revelations 2

Uważam, że obie gry są idealne dla Vity i z przyjemnością je ogram, a XCOM naprawdę daje rade i znowu strasznie wciąga... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - FPS21311 - 25-07-2018

Ostatnio moją kupioną grą był tytuł "The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled".
Dobry remaster moim zdaniem i po polsku, a zaznaczam, wydanie z 2017 roku gdzie już niby o konsoli mówiło się, że jest martwa.

O samej grze rozpisywać się nie będę, większość zapewne o niej słyszała, wydanie podrasowane ma ostrzejsze tekstury i działa w 60fps.
Czasami potrafi zwolnić, w dużych lokacjach i niektóre tekstury podłoża są rozmazane, co kiepsko wypada na tle innych obiektów.
Bardzo ładnie wypadają postacie, chociaż są i mniej "urodziwe".

Gra się w skrócie przyjemnie na Vicie, jak ktoś ma ochotę przypomnieć sobie ten tytuł w odświeżonej wersji, lub w ogóle go poznać, to polecam kupić (wersja ta została wydana tylko na PS4 i Vitę). Smile

PS. Premierę ma mieć wersja pudełkowa, do tej pory można było kupić tylko w sklepie PS Store. Wink


Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Kraszu - 26-07-2018

Skusiłem się na Raymana Origins - moim zdaniem ten gameplay 2D w nowoczesnym wydaniu jest wręcz idealny do oblatania na PS VITA. Nie ma to jak pomysłowa platformówka. Wczoraj karta z grą wylądowała w konsolce, instalacja przebiegła błyskawicznie. Jak tylko znajdę czas to zamierzam rozpocząć skakanie w tym kolorowym świecie. Czuje, że ta gierka to czysty miód.

[Obrazek: IMG_20180613_225706_zpsh2hcjj04.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Makaveli - 26-07-2018

Gierka jest znakomita, grałem nieco w wersję na komputery osobiste. Jeden z lepszych platformerów ostatnich lat.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - FPS21311 - 20-11-2018

Ja ostatnio kupiłem z okazji czarnego piatku "Farming Simulator 18" za 39zł.
Póki co gra się przyjemnie, wciąga na podobnej zasadzie co minecraft (gdzie grałem tylko w demo).
Pewnie to przez moją słabą wiedzę na temat rozgrywki w tej produkcji, ale spędzam w niej przeważnie krótkie sesje, bo nie mam co robić (a przynajmniej nie wiem, co mógłbym robić).

Może jest tutaj jakiś znawca i wyjasni mi, co można w niej robić poza gapieniem się, jak np. zborze rożnie? xP
Co jakiś czas dostaje zadania, ale nie jest ich zbyt wiele, sama mapa też nie jest jakaś bogata w detale... ogólnie nie wiem, jak ktoś mógłby zapłacić za tę grę pełną sumę. Gra sie fajnie, ale bez przesady.... grubo ponad 100zł to według mnie przesada.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - FPS21311 - 04-12-2018

Planuje kupić sobie Legacy Of Kain: Soul Reaver - jest teraz za 5zł, tak informuje jakby ktoś nie wiedział. Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Jusko - 12-12-2018

(04-12-2018, 21:44)FPS21311 napisał(a): Planuje kupić sobie Legacy Of Kain: Soul Reaver - jest teraz za 5zł, tak informuje jakby ktoś nie wiedział. Big Grin

Warto - jedna z lepszych gier na PSX. Aczkolwiek jest dla graczy, którzy lubią "metroidvanię" - nie wszędzie dostaniemy się od razu, bo dopiero fabuła popchnie ku zdobyciu umiejętności, które pozwolą dostać się w niedostępne wcześniej miejsca.

Niemniej na PSX zachwycała zmiana planów w czasie rzeczywistym, dynamicznie generowana muzyka, świat bez loadingów. Przeszedłem tytuł parokrotnie, choć Soul Reaver 2 i Defiance jakoś pasują mi bardziej Wink Ale tak, też kupiłem na Vitę, choć stanąłem w połowie i nie wróciłem jeszcze do gry. Ciężko czasem rozbić czas pomiędzy PSV oraz Xboksa Wink

PS: Kupiłem ostatnio Uncharted: Złota Otchłań. Grałem już parokrotnie w PS Plus, ale w promocji wolę na własność.