PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps-vita)

Strony: 1 2 3


Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - piotros - 08-04-2014

Niniejszym rozpoczynam wątek o zakupach na PS Vita... Wink

Długo przymierzałem się do zakupu, aż wreszcie udało mi się trafić na aukcję i zakupić po akceptowalnej cenie grę, która dopełnia moją ulubioną serię. Smile
Brakowało mi tylko tej części w mojej kolekcji, nie mówiąc o samej konsoli, której jeszcze nie posiadam... Smile
A tą tajemniczą grą jest... Silent Hill Book of Memories... Smile
Nie spodziewam się po niej rewelacji, po lekturach recenzji i opiniach na forum o SH, ale prędzej czy później i tak bym w nią zagrał... Smile
No i będzie to motywator do zakupu PS Vita, ale to jeszcze musi poczekać. Może w końcu pojawią się zestawy PS4+PS Vita w naszym kraju w przystępnych cenach... Wink
A jakby ktoś był ciekawy jak wygląda gra, to tutaj zdjęcia: 1, 2, 3.
Muszę przyznać, że pudełko w porównaniu z grami na pozostałe konsole Sony, oprócz PS4 których jeszcze na żywo nie widziałem, wygląda mikroskopijnie... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - JaDCorbeN - 08-04-2014

Kartę pamięci 16 Gb. Ważna sprawa przy PS+.
Z gier - bazuję na razie na abonamencie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - RafalKa - 08-04-2014

Nawet niekoniecznie dla PS+ sam mam 4GB i już muszę kombinować łapiąc tylko same klasyki.
Czaiłem się na 32 tylko cena mnie wyleczyła Sad


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - ReV - 08-04-2014

ja za 99 w empiku kupiłem 16gb, 32 niestety 240zł, zastanawiam się nad Luftruserem cena przystępna i myślę że dość odpowiednia do zawartości od taki zabijacz czasu


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Macieso - 18-04-2014

Ostatnio płacąc kartą za zakupy na allegro otrzymałem kod rabatowy w wysokości 20 złotych. Kod ten wykorzystałem w autoryzowanym sklepie PlayStation (na allegro oczywiście) kupując doładowanie PSS 100 złotych za... 80 złotych! Oto jak prezentuje się najnowsza wersja pudełkowa doładowania:

[Obrazek: IMG_0328_zpsae76c9a5.jpg?t=1397762810]

Dzięki doładowaniu kupiłem w wielkanocnej wyprzedaży kilka gier na Vitę, ponieważ w niedalekiej przyszłości planuje zakup tego urządzenia. Oto skromna lista zakupionych przeze mnie gier:

[Obrazek: image?_version=00_09_000&platform=chihir...pacity=100]

- Metal Gear Solid HD Collection,

[Obrazek: image?_version=00_09_000&platform=chihir...pacity=100]

[Obrazek: image?_version=00_09_000&platform=chihir...pacity=100]

- Guacamelee! oraz Terraria.

Mało tego.

Po zakupie powyższego doładowania otrzymałem kolejny kod rabatowy (również 20 złotych), dzięki czemu kupiłem oryginalną kartę pamięci o pojemności 4 GB do PSV za... 7 złotych Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - ReV - 18-04-2014

Bezsensu kupować 4gb będziesz żonglował kartami dla przykładu Killzone Najemnik się na niej nie mieści. Ja mam 16 i zaczyna to być za mało. Kupiłem luftrausera gra dość dziwna i na 1szy rzut oka trudna ale już po kilkunastu minutach walki ze sterowaniem coś tam zaczeło wychodzić oczywiście nie jest to jakiś ambitny projekt na miarę Killzona czy Uncharted ale dla zabicia czasu może być. Chociaż w tej cenie bardziej polecam Velocity tym bardziej, że mamy wersje odświeżoną graficznie, a i gameplayowo bardziej zadowala.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Kraszu - 18-04-2014

@piotros
Ależ ty masz hopla na punkcie Cichego Wzgórza. Niesamowite.

(08-04-2014, 20:39)piotros napisał(a): Nie spodziewam się po niej rewelacji, po lekturach recenzji i opiniach na forum o SH, ale prędzej czy później i tak bym w nią zagrał... Smile

Do takich recenzji trzeba podejść z dystansem. Zazwyczaj są bowiem napisane w myśl zasady "To już nie to co kiedyś, to już nie jest Silent Hill". A kto kupował by kolejne, bardzo podobne, odtwórcze części? Gry muszą ewoluować. To naturalna kolej rzeczy. Może akurat tobie nowy model przypadnie do gustu i znajdziesz pozytywy w tej odsłonie. Jeżeli ktoś jest na NIE, to jeszcze przed graniem oceni tytuł na NIE.

Ja na przykład bardzo chciałbym zagrać w "DmC: Devil May Cry". Teoretycznie ten nowy, kolorowy Devil mi się nie podoba. Ponadto zebrał przeciętne noty i sprzedał się poniżej oczekiwań. Mam jednak ogromną nadzieję, że gra obroni się gameplay'em.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - Macieso - 19-04-2014

(18-04-2014, 20:56)ReV napisał(a): Bezsensu kupować 4gb będziesz żonglował kartami dla przykładu Killzone Najemnik się na niej nie mieści.

Kartę kupiłem, ponieważ nie wiem jeszcze do końca czy w przyszłości zakupię konsolę w zestawie z kartą czy bez karty. Po prostu chciałem się zabezpieczyć na przyszłość Wink

Swoją drogą 7 złotych za kartę 4 GB to prawie jak za półdarmo.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - JaDCorbeN - 19-04-2014

Prawie nic nie warte półdarmo Smile
Na większości gier wymagania są deko większe jeżeli chodzi o karty Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS Vita - ReV - 14-05-2014

Niedawno zakupiłem Assassins Creed III Liberation gra bardzo przypomina swoją większą siostrę z PS3, oczywiście gra jest trochę mniejsza aczkolwiek trzon rozgrywki pozostaje taki sam. Przyczepić mogę się jedynie do jakości twarzy postaci reszta wygląda dobrze. Fabuła jest prowadzona w taki sam sposób jak w ACIII dodam, że przyjdzie nam nawet spotkać Connora, gra oferuje jeszcze możliwość przebierania się za niewolnicę lub damę co daje nam nowe możliwości w podejściu do celu. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem F1 2011 lub WRC 4.