PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet (/thread-fifa-13-odgrzewany-kotlet)



FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - Dominik37 - 20-10-2013

[Obrazek: viewtopic.php?t=1388]

Ja Fife 13 kupiłem na PSP ale to bardzo późno od wydania na psp bo w czerwcu. Wersja którą posiadam ma polskie napisy, okładkę i angielski komentarz. Obecnie od czerwca w fife grałem najwięcej czasu, niż w inne gry. Przed kupnem byłem w dylemacie, bo nie wiedziałem, co kupić Fife 13, czy WWE 13? Pomyślałem, że kupie Fife, a WWe 14 sprawie sobie może jako prezent na święta bądź urodziny. Gdy tylko odpaliłem ją na mojej kieszonce, zorientowałem się, że grafika jest podobna do Fify 10, tylko tło Menu zmienione. Ale mnie grafika tak bardzo nie interensowała, wolałem sobie pograć wreszcie w mój pierwszy mecz na Play Station Portable. Po meczu (oczywiście wygranym ), założyłem profil, żeby móc zapisywać dane.
Następnie wszedłem do sound traków i zobaczyłem po tytułach, że większość piosenek jest kiczowata. Wyczytałem w instrukcji, że można dodać własną muzykę ( muszę wreszcie kupić kabel usb!) to mogę słuchać swoje przeboje. Następnie zacząłem grać w trybach kariery, aż po sezony i turnieje. Sprawdź swoje IQ o piłce nożnej jest na prawdę niezłe, bo można nieraz o różnych gwiazdach trochę się dowiedzieć, kiedy powstały poszczególne stadiony, itd...

Trochę się zawiodłem po opiniach kolegów.

JEŻELI SĄDZICIE, ŻE TĄ RECENZJĘ SKĄDŚ SKOPIWAŁEM, TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE


RE: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - JaDCorbeN - 20-10-2013

Dominik37 napisał(a):TO TCHWICIE W BŁĘDZIE
Ja nie "tchwię" Smile na pewno nie skopiowałeś bo nawet trudno nazwać to recenzją. Ale idziesz w dobrym kierunku Smile


RE: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - Szymon - 20-10-2013

Po Fifie jak na razie nie można oczekiwać cudów. Nie oczekiwałbym również dłuższej recenzji, gdyż ta gra niewiele oferuje nowości - recenzja jest OK.


RE: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - Kratos - 20-10-2013

Jakbym nie przymknął oka to niestety nie mogę nazwać tego recenzją także. Twój tekst składa się z dwóch akapitów - pierwszy to twoja droga do kupna gry, a drugi w zasadzie nie wiem nawet pod co podczepić. Więcej konkretów, jakiś opinii, bo pisząc, że "grałeś mecza" nikogo do tej gry nie zachęcisz ani nie zniechęcisz nawet. Jeszcze długa droga przed tobą, ale jest to (chyba) wykonalne, żebyś w końcu napisał swoją pełnowartościową recenzję. Zauważ, że i tak byłem wyrozumiały.


RE: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - Dominik37 - 22-10-2013

Bierzcie pod uwagę, że to jest amatorska recenzja, moja pierwsza oryginalna. Nie jestem aż tak dobry w recenzjach, żeby oceniać potem żółtodzioba.


RE: FIFA 13- Odgrzewany Kotlet - JaDCorbeN - 22-10-2013

Właśnie to bierzemy pod uwagę Smile Po to są komenty abyś wiedział gdzie błędy i je mógł poprawić. A komentarze były przecież delikatne Smile