PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale--104)
+--- Wątek: Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. (/thread-tutorial-jak-zresetowac-ustawienia-video-audio)



Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - kernora - 22-07-2013

Witam,

Dosyć niedawno grałem na mojej konsoli PS3 na telewizorze bez HDMI(tzw.PAL),lecz kiedy podłączyłem konsolę do telewizora z HDMI i uruchomiłem ją ,dostrzec mogłem tylko czarny ekran.

Wydaje mi się ,że dużo osób może mieć z tym problem, dodam że gdy chcemy podłączyć PS3 do telewizora PAL, również ''stykniemy'' się z tym problemem.

A oto rozwiązanie Smile Wystarczy że przy włączaniu przytrzymamy przycisk (Off/On) który znajduję się na konsoli, 5 sekund.To wszystko problem z czarnym ekranem przestanie nam dokuczać Smile.

Sądzę,że chociażby kilku osobom pomogłem Tongue



RE: Tutorial:Jak podłączyć PS3 do słabszego TV,Monitora - mattek - 22-07-2013

Ale, o tym było mówione wielokrotnie na forum, że jest to reset ustawień video.


RE: Tutorial:Jak podłączyć PS3 do słabszego TV,Monitora - kernora - 22-07-2013

Wow to żem się postarał Tongue w każdym bądź razie nie ma tego w Tutorialach a tutaj chyba szybciej można otrzymać pomoc.


RE: Tutorial:Jak podłączyć PS3 do słabszego TV,Monitora - JaDCorbeN - 22-07-2013

Jest to nawet w instrukcji obsługi Smile
Ale moim zdaniem temat może zostać tylko zmień nazwę na: Jak zresetować ustawienia Video/Audio.


RE: Tutorial:Jak podłączyć PS3 do słabszego TV,Monitora - kernora - 22-07-2013

Ok dzięki jadcorben tego mi właśnie trzeba było, nie wiedziałem jak nazwać ten temat Big Grin


RE: Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - czipsyikola - 09-05-2014

Ja powiem inaczej nie do 5 sekund tylko trzeba przytrzymać guzik off/on i musi Ci pstryknąć 4 razy Big Grin


RE: Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - JaDCorbeN - 09-05-2014

Raczej raz piknąć, a to jest około 5 sek Smile


RE: Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - ynko - 02-05-2015

dzięki za przypomnienie tego sposobu na reset, guzik off/on przytrzymać jak najbardziej coś ok. 5 sek i powinno pójść, ale czasem trzeba tak dwa razy, a tak w ogóle, to tak samo resetuję drukarkę, jak się wiesza i wariuje, zresztą takie informacje są w instrukcjach, tylko nie każdemu chce się to czytać Wink


RE: Tutorial:Jak zresetować ustawienia Video/Audio. - admp - 29-11-2017

Doskonały wątek tutoriala znaleziony w okolicy. Dzięki.











Laptop Service Center in MalleshwaramLaptop Repair Center in Banasavadi Toshiba Laptop Repair in BangaloreDell Laptop Repair in BangaloreHP Laptop Repair in Bangalore Apple Laptop Repair in BangaloreBAMS Colleges Bangalore admissionRajarajeswari Medical College admissionMS Ramaiah Medical College AdmissionBMS College of Engineering AdmissionPES Institute of Technology admissionMS Ramaiah Institute of Technology admissionMount Carmel Institute of Management AdmissionDayananda Sagar College of Engineering AdmissionRV College of Engineering AdmissionRV college of Engineering direct admissionPES university direct admissionMS ramaiah institute of technology direct admissionDayananda sagar college of engineering direct admissionAcharya institute of technology direct admission