PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 20-09-2016

GOL to w każdym przypadku ssie pałkę. Informacji o grach szuka się na ign.co.uk.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 20-09-2016

Niestety ta konsola, którą miał mi dzisiaj wysłać to się rozmyślił :/ Znalazłem inną ale jest to model CECH 2103, czym on się różni od 2104? Oraz czym się różni 2104 od 2504? Pytam, bo nie dostałem jasnej odpowiedzi Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 21-09-2016

Dostałeś odpowiedź na 71. stronie tematu - proces technologiczny.
Ostatnia cyfra to zaś region, w którym konsola została wydana. 3 z tyłu - konsola pochodzi z UK, zaś czwórka oznacza Europę.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 21-09-2016

Nie będę już wspominał o tym, że wszelkie, nawet najdrobniejsze różnice zostały wyczerpane w wielu miejscach w internecie i powielanie tego jest bezcelowe. Wejdź w Google i sobie wyszukaj.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 21-09-2016

Już wszystko wiem Smile Przeczytałem cały temat od początku do końca. Ale czy wersja na UK, działa w Europie? Czy jest to system NTSC i gry muszą być też takie?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 21-09-2016

Konsole, począwszy od PlayStation 3 są bez blokady regionalnej. To też mogłeś sprawdzić posiłkując się wyszukiwarką Google.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - ramzipl - 01-10-2016

Czy jak z konsoli ps3 ss 12 gb, odłączy się wcześniej dołączony dysk, to konsola wróci do stanu przed podłączeniem dysku (czyli savy, gry, aktualizacje) które były na tych 12 gb przed dyskiem?, czy może konsola będzie czysta i trzeba będzie coś dodatkowo robić, żeby wogole się uruchomiła?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kridux2 - 20-02-2017

Hej, mam pytanie odnośnie mikrofonu.... mam kartę dźwiękową na USB, tradycyjny mikrofon na "jack3,5", w ustawieniach akcesoriów czy modulatorze głosu mikrofon działa i słychać wszystko jak należy, ale gra singstar już go nie widzi, o co kaman?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Tadek1906 - 23-11-2017

Nie wiem, czy wątek w ogóle żyje, bo ostatni post był w lutym... Ale w najbliższym czsie będę na kupnie Trójeczki.. Generalnie wiem jak poznać dobrą, a zajechaną z dobrym wyglądem konsole, ale na trójcę nic a nic się nie znam, więc generalnie.... Która wersja jest najlepsza (Chodzi o technikalia), nie zależy mi która ma lepszy wygląd, tylko chodzi mi na której wersji przy zakupie skupić się najbardziej. Wiem, że każda wersja (FAT, S, SS) mają inny proces technologiczny, niestety, nie wiem którą mimo wszystko wybrać. Również chodzi o awaryjność, bo mimo wszystko PS3 kupuje, bo tworzę swoją małą kolekcję, ale nie chciałbym, żeby po kilku rozgrywkach padła mi konsola.

W skrócie: Którą wersję PS3 wybrać, i która ogólnie jest najbardziej wydajna, najmniej awaryjna?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomx1989 - 24-11-2017

Im mniejszy proces tym mniej awaryjna konsola, ja bym oglądał się za modelami od CECH-21XX i nowsze, wydajność przy każdym modelu jest taka sama.